Масове вбивство на Житомирщині: жертвами стрілянини стали 7 учасників АТО

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "ТСН" про це розповіла керівниця Департаменту комунікації поліції Житомирській області Алла Ващенко.
"Всі загиблі - це учасники АТО, добровольці віком від 1990 р.н. наймолодший і 1970 р.н. найстарший. Всі вони мешканці Києва. Їх було вісім - приїхали вони з метою відпочинку ще 21 травня о 5 ранку", - розповіла вона.
За словами Ващенко, один з них, який залишився живим і викликав поліцію, не постраждав. Зараз чоловік співпрацює з поліцією і дає свідчення.
Нагадаємо, в ніч на п'ятницю, 22 травня, в лісі Житомирської області чоловік розстріляв сімох людей.
Чи ватяне чмо?