11220 відвідувачів онлайн
42 450 304

Масове вбивство на Житомирщині: жертвами стрілянини стали 7 учасників АТО

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "ТСН" про це розповіла керівниця Департаменту комунікації поліції Житомирській області Алла Ващенко.

"Всі загиблі - це учасники АТО, добровольці віком від 1990 р.н. наймолодший і 1970 р.н. найстарший. Всі вони мешканці Києва. Їх було вісім - приїхали вони з метою відпочинку ще 21 травня о 5 ранку", - розповіла вона.

За словами Ващенко, один з них, який залишився живим і викликав поліцію, не постраждав. Зараз чоловік співпрацює з поліцією і дає свідчення.

Нагадаємо, в ніч на п'ятницю, 22 травня, в лісі Житомирської області чоловік розстріляв сімох людей.

Топ коментарі
+26
блин!.. зачем писать такие детали?!.. щас все РашкаСМИ во главе с Шарием и Скобеевой будут набрасывать говно на вентилятор!
показати весь коментар
22.05.2020 11:52 Відповісти
+14
Пи**ць....
показати весь коментар
22.05.2020 11:51 Відповісти
+13
а стрілець також атовець??
Чи ватяне чмо?
показати весь коментар
22.05.2020 11:52 Відповісти

Завантаження...