Для населення платіжку за електроенергію розділять на дві, - НКРЕКП

Про це глава Нацкомісії Валерій Тарасюк заявив в інтерв'ю Бізнес Цензор, передає Цензор.НЕТ.
"Безумовно. Для промислових споживачів таке розділення вже існує. Надалі це чекає всі сфери енергетики. Так працює енергетика в усіх країнах. Тому що транспортування - це природна монополія, а поставка - це конкурентний ринок, і ці послуги мають надавати різні компанії", - сказав Тарасюк.
Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) змінила порядок оплати послуг з доставки газу. Якщо раніше оплата за послугу доставки газу була врахована у вартості палива, то тепер споживачі отримують окрему платіжку за розподіл газу.
Зелохи в захваті!!!
такого усложнения как для населения так и для бизнесов не было ни при одном президенте..
всё делается для грабежа страны в мегамасштабах