11401 відвідувач онлайн

Для населення платіжку за електроенергію розділять на дві, - НКРЕКП

Про це глава Нацкомісії Валерій Тарасюк заявив в інтерв'ю Бізнес Цензор, передає Цензор.НЕТ.

"Безумовно. Для промислових споживачів таке розділення вже існує. Надалі це чекає всі сфери енергетики. Так працює енергетика в усіх країнах. Тому що транспортування - це природна монополія, а поставка - це конкурентний ринок, і ці послуги мають надавати різні компанії", - сказав Тарасюк.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) змінила порядок оплати послуг з доставки газу. Якщо раніше оплата за послугу доставки газу була врахована у вартості палива, то тепер споживачі отримують окрему платіжку за розподіл газу.

Топ коментарі
+60
Грабителей надо ликвидировать ибо сами они не остановятся.
показати весь коментар
26.05.2020 08:47 Відповісти
+47
В стране упало потребление электроэнергии, АЭС останавливают, олигархов дотирует государство. Что делать в такой ситуации? - правильно! Поднять тарифы!!
Зелохи в захваті!!!
показати весь коментар
26.05.2020 08:54 Відповісти
+43
Зеля лидер по введению новых платёжек и налогов
такого усложнения как для населения так и для бизнесов не было ни при одном президенте..
всё делается для грабежа страны в мегамасштабах
показати весь коментар
26.05.2020 08:49 Відповісти

Завантаження...