9125 відвідувачів онлайн
2 678 12

Рябчина звільнили з посади заступника міністра енергетики "за недостатню результативність", - Кабмін

Рябчина звільнили з посади заступника міністра енергетики "за недостатню результативність", - Кабмін

Кабінет Міністрів звільнив Олексія Рябчина з посади заступника міністра енергетики та захисту довкілля. Він займався питаннями енергоефективності.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в середу, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми проаналізували роботу попередньої команди міністерства, яка працювала, зокрема, і над питанням енергоефективності. Справді, було багато напрацювань, але результативність дуже низька. Інша людина буде більш ефективною для вирішення поставлених завдань", - прокоментувала звільнення т.в.о. голови Мінекоенерго Ольга Буславець.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, йдеться про поліпшення роботи міністерства, в тому числі на окремих напрямах.

Топ коментарі
+2
зєльонський на вихід, тебе тоже стосується це формулювання!
показати весь коментар
27.05.2020 14:13 Відповісти
+2
Да , а у Зеленых сплошная результативность.Если считать результатом зашквары и скандалы.
показати весь коментар
27.05.2020 14:19 Відповісти
+1
А судьи кто?
показати весь коментар
27.05.2020 14:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А судьи кто?
показати весь коментар
27.05.2020 14:07 Відповісти
зєльонський на вихід, тебе тоже стосується це формулювання!
показати весь коментар
27.05.2020 14:13 Відповісти
юдьчині кадри з кабміну вичищаються. А були... якщо хто пригадає міністра Бабак. Були в тіньовій (неоприлюдненій) зебільній коаліції. Значить, і вона йде в жорстку опозицію.
показати весь коментар
27.05.2020 14:14 Відповісти
А були... якщо хто пригадає міністра Бабак

Бабак не була в Батьківщині ніколи.
показати весь коментар
27.05.2020 15:39 Відповісти
соррі, дійсно. Сплутав з самодроччю.
показати весь коментар
27.05.2020 16:01 Відповісти
А от Рябчин - бютовський.
показати весь коментар
27.05.2020 16:02 Відповісти
За то , что не порезал Энергоблоки на метал.
показати весь коментар
27.05.2020 14:16 Відповісти
Да , а у Зеленых сплошная результативность.Если считать результатом зашквары и скандалы.
показати весь коментар
27.05.2020 14:19 Відповісти
Цікаво, скільки тисяч преміальних він встиг "заробити" до звільнення.
показати весь коментар
27.05.2020 14:26 Відповісти
Невже не так швидко виводив з роботи енергоблоки АЕС, як треба, і через це Гудок з Бєнєю недобрали грошей для компенсації падіння економіки через пандемію?
показати весь коментар
27.05.2020 14:29 Відповісти
Буславец вон не может стоимость МВтч э/э посчитать и ничего.
показати весь коментар
27.05.2020 14:56 Відповісти
зато к Авакову у него претензий нет...........