10237 відвідувачів онлайн

ОБСЄ виявила російські протипіхотні міни на окупованій частині Донеччини

ОБСЄ виявила російські протипіхотні міни на окупованій частині Донеччини

Безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ 22 травня виявив закладені російськими окупаційними силами заборонені протипіхотні міни в окупованій Донецькій області.

Увагу на це звернув Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер, 28 травня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Розмінування залишається проблематичним, оскільки російські маріонетки продовжують закладати нові міни, в тому числі заборонені протипіхотні. 22 травня БПЛА СММ виявив дві додаткові протипіхотні міни (МОН-100 або МОН-200), одну з них уперше, на полі між окупованими Росією Петрівським та Стилою", - заявив дипломат.

СММ ОБСЄ вже неодноразово повідомляла у своїх звітах про виявлення на окупованому Росією Донбасі заборонених Женевськими конвенціями протипіхотних мін. Крім того, про використання російськими збройними формуваннями на Донбасі заборонених протипіхотних мін неодноразово інформувала місії країн-учасниць ОБСЄ та українська делегація.

Нагадаємо, Україна не виготовляє, не зберігає та не використовує протипіхотні міни. Відповідно до зобов’язань, передбачених Оттавською конвенцією, наша держава знищила понад 3 мільйони протипіхотних мін, успадкованих з часів СРСР.

Топ коментарі
+6
Да и пох. на вас и на ваши мины. Мир сошел с ума. Террорист №1 ***** уже даже ничего не скрывает и откровенно со всех смеется потому что всех покупает.
показати весь коментар
29.05.2020 00:20 Відповісти
+3
Так то з воєнторгу.
показати весь коментар
29.05.2020 00:22 Відповісти
+2
Собственно, я последний раз подобным занимался еще чорте-когда, 30 лет назад, так шо тут такое...Простейший способ - шахматный порядок. Роту балбесов ставят в шеренгу с интервалом 1-2 метра. Шеренга делает 2 шага вперед, два в сторону, копает ямки. И так отсюда и до обеда.Потом "кругом" и на обратном пути кладут в свои ямки мины. Последними идут спецы-взрывники, ставят мины на взвод, маскируют. А сверху это выглядит как шахматная доска с травой разного цвета.
показати весь коментар
29.05.2020 01:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тільки на розмінування потрібно буде 18 років.
показати весь коментар
29.05.2020 00:12 Відповісти
Я думаю куда меньше, у нас лучшие разминировщики в мире.
показати весь коментар
29.05.2020 00:21 Відповісти
1 рік війни - 3 роки на розмінування.
показати весь коментар
29.05.2020 00:26 Відповісти
Российский террорист в Украине

https://www.youtube.com/watch?v=aDZxlxrvkAk

их там не.... вы все врети.... мальчики с ясными глазами!
показати весь коментар
29.05.2020 00:14 Відповісти
Да и пох. на вас и на ваши мины. Мир сошел с ума. Террорист №1 ***** уже даже ничего не скрывает и откровенно со всех смеется потому что всех покупает.
показати весь коментар
29.05.2020 00:20 Відповісти
Так то з воєнторгу.
показати весь коментар
29.05.2020 00:22 Відповісти
Та ладно, зрение улучшилось?
показати весь коментар
29.05.2020 00:25 Відповісти
Без проблем..
Всяких там рашисто-сепаратисто-боєвісто Ногами разминировать, под присмотром пулеметов!
Двойная польза, даже тройная!
показати весь коментар
29.05.2020 00:31 Відповісти
С беспилотников обнаружили рашкованские мины. Это вообще как? ОБСЕ либо не видит очевидное, либо узревает незаметное...
показати весь коментар
29.05.2020 00:58 Відповісти
Ну, следы минирования сверху как раз лучше видно.
показати весь коментар
29.05.2020 01:13 Відповісти
Снял кусок дёрна, вынул грунт, поставил мину, заложил грунтом, сверху дёрн. Что именно должен увидеть беспилотник? Я не спец в этих делах и видимо чего-то не понимаю.
показати весь коментар
29.05.2020 01:16 Відповісти
Собственно, я последний раз подобным занимался еще чорте-когда, 30 лет назад, так шо тут такое...Простейший способ - шахматный порядок. Роту балбесов ставят в шеренгу с интервалом 1-2 метра. Шеренга делает 2 шага вперед, два в сторону, копает ямки. И так отсюда и до обеда.Потом "кругом" и на обратном пути кладут в свои ямки мины. Последними идут спецы-взрывники, ставят мины на взвод, маскируют. А сверху это выглядит как шахматная доска с травой разного цвета.
показати весь коментар
29.05.2020 01:23 Відповісти
Пускай так. Но в отчёте (согласно новости) указывается ещё и четкая маркировка этих мин. Беспилотник их через грунт узнаёт и классифицирует?
показати весь коментар
29.05.2020 01:28 Відповісти
Sorry, новость до кoнца не прочитал. Ну, "монка" запросто может в кадр попасть,она на поверхности.
показати весь коментар
29.05.2020 01:35 Відповісти
ОБСЕ обнаружила российские противопехотные мины на оккупированной части Донетчины - Цензор.НЕТ 4798
показати весь коментар
29.05.2020 01:39 Відповісти
Прозрели что ли?
показати весь коментар
29.05.2020 01:38 Відповісти
Схоже як цуцунята очі вже відкрили, навіть сліди важкої техніки побачили. Може через кілька років побачать, що ця техніка, міни і інше озброєння - російське, а не із шахт.
показати весь коментар
29.05.2020 07:08 Відповісти
Українські міни влада коллаборантів всі знищила, тож мають те що мають.
показати весь коментар
29.05.2020 08:16 Відповісти
Ну хоть шото заметили
показати весь коментар
29.05.2020 08:35 Відповісти
Не может быть! Как им удалось?
показати весь коментар
29.05.2020 08:56 Відповісти
"ОБСЕ обнаружила..." - це вже як анекдот, а не сенсація