11263 відвідувача онлайн

ОБСЄ виявила російські протипіхотні міни на окупованій частині Донеччини

Увагу на це звернув Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер, 28 травня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Розмінування залишається проблематичним, оскільки російські маріонетки продовжують закладати нові міни, в тому числі заборонені протипіхотні. 22 травня БПЛА СММ виявив дві додаткові протипіхотні міни (МОН-100 або МОН-200), одну з них уперше, на полі між окупованими Росією Петрівським та Стилою", - заявив дипломат.

СММ ОБСЄ вже неодноразово повідомляла у своїх звітах про виявлення на окупованому Росією Донбасі заборонених Женевськими конвенціями протипіхотних мін. Крім того, про використання російськими збройними формуваннями на Донбасі заборонених протипіхотних мін неодноразово інформувала місії країн-учасниць ОБСЄ та українська делегація.

Нагадаємо, Україна не виготовляє, не зберігає та не використовує протипіхотні міни. Відповідно до зобов’язань, передбачених Оттавською конвенцією, наша держава знищила понад 3 мільйони протипіхотних мін, успадкованих з часів СРСР.

Топ коментарі
+6
Да и пох. на вас и на ваши мины. Мир сошел с ума. Террорист №1 ***** уже даже ничего не скрывает и откровенно со всех смеется потому что всех покупает.
показати весь коментар
29.05.2020 00:20 Відповісти
+3
Так то з воєнторгу.
показати весь коментар
29.05.2020 00:22 Відповісти
+2
Собственно, я последний раз подобным занимался еще чорте-когда, 30 лет назад, так шо тут такое...Простейший способ - шахматный порядок. Роту балбесов ставят в шеренгу с интервалом 1-2 метра. Шеренга делает 2 шага вперед, два в сторону, копает ямки. И так отсюда и до обеда.Потом "кругом" и на обратном пути кладут в свои ямки мины. Последними идут спецы-взрывники, ставят мины на взвод, маскируют. А сверху это выглядит как шахматная доска с травой разного цвета.
показати весь коментар
29.05.2020 01:23 Відповісти

Завантаження...