8045 відвідувачів онлайн
3 284 49

Україна і Туреччина відновлять взаємні туристичні поїздки з 1 липня, - МЗС

Україна і Туреччина відновлять взаємні туристичні поїздки з 1 липня, - МЗС

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу повідомив, що Туреччина відновить регулярні пасажирські перевезення з Україною з 1 липня 2020 року.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МЗС України, про це він повідомив під час розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

"Глава МЗС Туреччини поінформував про рішення турецької сторони відкрити свої кордони для іноземних туристів і відновити регулярні пасажирські перевезення з Україною з 1 липня цього року. Він також запевнив, що його країна створить всі необхідні умови для безпечного відпочинку українських громадян влітку", - сказано в повідомленні.

Крім того, міністри обговорили питання взаємодії в рамках міжнародних організацій, зокрема Ради Європи, а також домовилися, що наступне засідання Спільної групи стратегічного планування на рівні міністрів закордонних справ України і Туреччини відбудеться в м. Анталья.

Топ коментарі
+4
Крысам кремлевсеого хмыря ваще заперешен въезд в Турцию Эрдога наточил Ятаган нехило.Мочит крыс нещадно
показати весь коментар
01.06.2020 18:01 Відповісти
+2
Від мене до Польщі дуже далеко. Туреччина тут поруч. Але "рашен фрі" це одна з умов вдалого відпочинку 😎
показати весь коментар
01.06.2020 21:36 Відповісти
+1
Вирус вирусом, туристы туристами))))
показати весь коментар
01.06.2020 17:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вирус вирусом, туристы туристами))))
показати весь коментар
01.06.2020 17:27 Відповісти
А я планировала поехать в Турцию. Но что-то сейчас вообще настроения нет((
показати весь коментар
01.06.2020 17:36 Відповісти
Причем здесь это? 🤯
Я о том, что отдыха теперь никакого. Будут постоянные ограничения: туда не ходи, этого не делай, не дай бог отель закроют (как ниже написали)
показати весь коментар
01.06.2020 17:51 Відповісти
Придивіться до курортів подалі від населених пунктів, із власним пляжем. Вивчіть територію з використанням супутникових фото і фотогалереї на сайті готелю. Замовте бунгало, а не готельний номер. Харчуйтеся у відкритому ресторані. Уникайте ліфтів. Тоді з великою вірогідністю Вам пощастить.
показати весь коментар
01.06.2020 18:32 Відповісти
Це не твій рівень. Тож сиди у своїй багнюці і не квакай.
показати весь коментар
01.06.2020 18:50 Відповісти
Дубовик ,тебя выдает броня на лбу в три пальца за татаромордовцауасю...
показати весь коментар
01.06.2020 20:02 Відповісти
Даже если это и так (я народився і виріс),то ты все равно не стал украинцем ,потому что ,тварь,строчишь антиукраинские прорашистские посты
показати весь коментар
01.06.2020 20:45 Відповісти
Ти для мене приблизно те саме що й бомж, який сере за сміттєвим контейнером. Він теж щось мурмоче, але я не прислуховуюсь. Мені байдуже чи доживе він до завтра. І ти теж.
Не лізь своїм свиним рилом до клубу шанувальників середземноморських курортів. Це той випадок коли "рилом не вийшов" - найбільш чітке визначення.
показати весь коментар
01.06.2020 20:40 Відповісти
Ти хоча би санітаром або двірником при медзакладі працював? Не працював. То куди ти лізеш зі свиним рилом, "советчик из страньі советов"? Я приятелюю з киянкою, яка починала кар'єру інфекціоністом саме в Олександрівській лікарні, а зараз працює у німцькій фармкомпанії. Випробує нові препарати на таких ніщебродах як ти. Тож її інформація про стан речей викликає у мене більшу довіру ніщ верещання зебільного МОЗ і підвивання таких *удаків як ти.
Все, стули писок і смерди в іншому місці. Я з соціальним дном взагалі бесід не веду. І на паркінгу біля супермаркету не подаю.
показати весь коментар
01.06.2020 21:32 Відповісти
Я же тебе написав конкретно: висери істот найнижчої соціальної групи, до якої безумовно належиш ти, мені нецікаві. Я ніколи не соромлюся сказати публічно бидлу що воно є бидлом. І ніколи не переймаюся правилами етикету якщо бидло порушує ту соціальну дистанцію, якої воно має дотримуватися. Здохни.
показати весь коментар
02.06.2020 18:06 Відповісти
І в якому же томі Модзалевського були прописані пани, яку трахнули дворових дівок, котрі народили байстрят - твоїх дідуся з бабусею? Продовжуй смішити, продукте пролетарського гуртожитку. І зайди на сайт наприклад Анекстуру, восени збрешеш де ти відпочивало. За 3000 Євро. Атжигай!
P.S. Чи не ти сьогодні жебрав на пандусі "Великої Кишені" на Панаса Мирного?
показати весь коментар
02.06.2020 20:48 Відповісти
Колись я гуляв вулицями Нового Йорку і мою увагу привернув обкурений афро, який канючив - ні, не квотери - а щоби його назвали містером.
Він був веселим, у майці з принтом якогось карибського співака, від нього не смерділо і по приколу його назвали містером.
Ти канючиш те саме, 1:1, але ти тупий, злий і від тебе смердить. Тому ніхто тебе містером не назве. Хочеш подальших принижень - пеши ісчо. Тільки проси як слід: "Котику, опусти мене, придурка андрушу. Я без сеансу мазо не можу дня прожити".
показати весь коментар
02.06.2020 21:12 Відповісти
Спасибо за дельные советы 🙂
показати весь коментар
01.06.2020 19:04 Відповісти
Так отож...но я уже не могу сидеть без моря и отдыха. Поэтому думаю, визуализирую, так сказать 😉
показати весь коментар
01.06.2020 19:08 Відповісти
Є ще така фішка: взяти тур через польску агенцію. Єдина незручність - чартер наприклад із Катовіц. Зате плюс - більша вірогідність відпочивати на курортах "рашенз фрі".
показати весь коментар
01.06.2020 20:44 Відповісти
Від мене до Польщі дуже далеко. Туреччина тут поруч. Але "рашен фрі" це одна з умов вдалого відпочинку 😎
показати весь коментар
01.06.2020 21:36 Відповісти
Все, коронавирус-коронавирусом, а бабло от туристов в карман.
показати весь коментар
01.06.2020 17:43 Відповісти
Ваши крайности ничем не лучше))
показати весь коментар
01.06.2020 17:53 Відповісти
Не годуйте троля.
показати весь коментар
01.06.2020 18:53 Відповісти
У нас не крайности, времени было достаточно, шобы оценить ситуацию.
показати весь коментар
01.06.2020 19:15 Відповісти
А как же Затока и Гениченск?
показати весь коментар
01.06.2020 17:52 Відповісти
на них денег не хватит
показати весь коментар
01.06.2020 17:59 Відповісти
В Турции каждый день тысячи новых заражений, умерло 4500, какие могут быть взаимные поездки этим летом.
показати весь коментар
01.06.2020 17:54 Відповісти
Померлих 4500 на 82 мільйони це капля в морі. В Італії на 60 мільйонів померли 33,5 тисячі. В Іспанії на 47 мільйонів померлих 27,2 тис. А ще подивіться скільки тестів проводить в день Туреччина - найменше було 50 тисяч. а в нас?
показати весь коментар
01.06.2020 18:27 Відповісти
Крысам кремлевсеого хмыря ваще заперешен въезд в Турцию Эрдога наточил Ятаган нехило.Мочит крыс нещадно
показати весь коментар
01.06.2020 18:01 Відповісти
Вай-вай, раша-наташа не приходить в Турция к Ахмет делать любовь.
показати весь коментар
01.06.2020 21:19 Відповісти
А интересно - турецкие туристы в Украине бывают?
показати весь коментар
01.06.2020 18:07 Відповісти
Секс-туристы
показати весь коментар
01.06.2020 18:13 Відповісти
Так.
показати весь коментар
01.06.2020 18:28 Відповісти
Ватка,ты сомневаешься?
показати весь коментар
01.06.2020 20:06 Відповісти
идиот
показати весь коментар
02.06.2020 11:09 Відповісти
Гастарбайтери бувають. Від будівельників до дрібних шинкарів.
показати весь коментар
02.06.2020 20:52 Відповісти
А шо з Оманом?
показати весь коментар
01.06.2020 18:14 Відповісти
А чартерные рейсы?
показати весь коментар
01.06.2020 19:16 Відповісти
Украина и Турция возобновят взаимные туристические поездки ... в Турцию.
показати весь коментар
01.06.2020 20:24 Відповісти