У Житомирській області дитина під час прогулянки знайшла гранату Ф-1, - ДСНС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДСНС.
"Під час прогулянки з собакою біля залізничних колій, хлопчик, приблизно 10-річного віку, помітив у смітті чеку гранати. Дитина розповіла про знахідку родичам, які і викликали рятувальників", - сказано в повідомленні.
Прибувши не місце, фахівці ДСНС ідентифікували небезпечний предмет як ручну гранату Ф-1.
, В сумку засунул и в школу пошел
. К школе напрасно спешили врачи -
От школы остались одни кирпичи