8806 відвідувачів онлайн
7 377 58

Запровадження другого рівня пенсійного забезпечення - афера століття, - Рева

Міністр соціальної політики у 2016-2019 роках Андрій Рева розкритикував плани запровадити в Україні другий рівень пенсійного забезпечення.

Про це він написав у коментарі до посту у фейсбуці голови Федерації роботодавців України Дмитра Олійника, передає Цензор.НЕТ.

"Читаю цих теоретиків і розумію, чому у нас немає нормальних економістів. Про яке накопичення йде мова? Ну добре, зберете ви 100 млрд у недержавні пенсійні фонди. 7% одразу заберуть на адміністрування. На хвилиночку, це 7 млрд грн на рік... Далі що? В які цінні папери будуть вкладатися ці кошти? Покажіть хоч одну структуру, яка присутня на фондовому ринку України 20 років. Назвіть, хоч одну! Жодної немає", - зазначає Рева.

За його словами кошти майбутніх пенсіонерів будуть вкладати в облігації внутрішньої державної позики.

"Інакше кажучи - на фінансування бюджетного дефіциту. Куди підуть кошти від продажу ОВДП? На фінансування державного боргу України. Тобто зовнішні борги перетворяться на внутрішні борги. І якщо Україна не оголошує дефолт по борговим зобов’язанням, бо боїться наслідків від міжнародних фінансових організацій, то чи боятиметься вона своїх пенсіонерів, яких держава просто кине, як це було із вкладниками радянського Ощадбанку? Питання риторичне. Тому висновок дуже простий - це афера століття. І ті, хто її проштовхує, просто негідники!" - резюмує ексміністр.

Запровадження другого рівня пенсійного забезпечення - афера століття, - Рева 01

Топ коментарі
+18
Сто процентів! При такому дефіциті бюджету «накопичувальний пенсійний фонд» це для «підтримки штанців», не більше. Всі ці гроші з'їсть інфляція.
показати весь коментар
04.06.2020 12:32 Відповісти
+12
Як можна довіряти свої гроші в країні де можна тупо рейданути банк, судовою системою керує якийсь божевільний російський агент і кожний суддя просто клептоман, де тупо крадуть стратегічні запаси зерна під час пандемії і про це мовчать корумповані мас медіа. І це тільки один рік пройшов! Вау!!!
показати весь коментар
04.06.2020 12:40 Відповісти
+11
Я ніколи не довірю свої гроші цим типу кловуна, а реально - злодіям і аферистам. Доречі: Тест на довіру Бубочці, шановні зелебобіки, ви повинні повірити своєму керманичу і розпочати масово фінансувати другий рівень з власної кишені. Чи слабо?
показати весь коментар
04.06.2020 12:40 Відповісти

Завантаження...