7404 відвідувача онлайн
3 599 48

Меркель відкидає п'ятий термін на посаді канцлера

Меркель відкидає п'ятий термін на посаді канцлера

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що не планує залишитися канцлером ФРН на п'ятий термін.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це вона заявила в ефірі програми телеканалу ZDF.

"Ні. Справді, ні", - відповіла Меркель на запитання ведучих, чи розглядає вона можливість п'ятого терміну перебування на посаді канцлера.

Канцлер ФРН наголосила, що твердо прийняла таке рішення.

У Німеччині близько 71% громадян заявили, що задоволені роботою Ангели Меркель на посаді канцлера ФРН, зазначає телеканал ARD. Її рейтинг зріс на тлі ситуації з коронавірусом, який по Німеччині вдарив не так сильно, як по інших європейських країнах.

Наприкінці 2020 року в партії Християнсько-демократичний союз мають відбутися вибори голови, вони були перенесені з квітня на грудень через спалах COVID-19.

Раніше цю посаду обіймала Аннегрет Крамп-Карренбауер, яка вважалася наступницею Меркель на посаді канцлера ФРН, але в лютому вона подала у відставку.

Вибори канцлера ФРН намічені на осінь 2021 року.

Топ коментарі
+11
После Гельмута Коля не было в Германии достойных канцлеров. То продажная тварь Шредер, то любительница чурок и газпрома. И пока не видно на горизонте государственных деятелей, уровня Аденауэра.
показати весь коментар
05.06.2020 02:26 Відповісти
+7
её аж трисьот, когда к ней Бубочка приезжает.

Зачем это бабушке ?
показати весь коментар
05.06.2020 02:01 Відповісти
+7
так на него тут канал по телевизору включишь на минуту и уже рвотный рефлекс,

а Меркель с ним несколько часов по протоколу надо проводить.

Кто ж такое выдержит ?
показати весь коментар
05.06.2020 02:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та вроде и пора уже амнистию для женщины включить....
показати весь коментар
05.06.2020 02:00 Відповісти
её аж трисьот, когда к ней Бубочка приезжает.

Зачем это бабушке ?
показати весь коментар
05.06.2020 02:01 Відповісти
разволновалась, бывает - не каждый же день карлуши миравога уровня
удостаивают своим приездом Германию.....
показати весь коментар
05.06.2020 02:04 Відповісти
так на него тут канал по телевизору включишь на минуту и уже рвотный рефлекс,

а Меркель с ним несколько часов по протоколу надо проводить.

Кто ж такое выдержит ?
показати весь коментар
05.06.2020 02:09 Відповісти
та тут любого затрисет....
"друзззя" - и хлоп - ambulance please....- чорт приперся....
показати весь коментар
05.06.2020 02:14 Відповісти
Тоже обнуляться будет
показати весь коментар
05.06.2020 02:03 Відповісти
но добровольно и не в Дэлавэре )))
показати весь коментар
05.06.2020 02:10 Відповісти
После Гельмута Коля не было в Германии достойных канцлеров. То продажная тварь Шредер, то любительница чурок и газпрома. И пока не видно на горизонте государственных деятелей, уровня Аденауэра.
показати весь коментар
05.06.2020 02:26 Відповісти
ну так а кто будет канцлером? и из ХДС/ХСС ли...
показати весь коментар
05.06.2020 02:35 Відповісти
Головне що б не з АFD
показати весь коментар
05.06.2020 08:20 Відповісти
а ведь это же может случиться.. или нет?
показати весь коментар
05.06.2020 08:45 Відповісти
Теоретично все можливо в демократичній державі, але реально тих 12-13 відсотків що віддали голоси за АФД замало для того, щоб канцлером стала їхня людина
показати весь коментар
05.06.2020 09:01 Відповісти
це поки що на тих виборах що вже були 13%, а згодом на наступних буде 23% мабуть
показати весь коментар
05.06.2020 23:06 Відповісти
До речі багато казадойчев голосували за АФД, ось що означає роками дивитися 75 кацапських телеканалів
показати весь коментар
05.06.2020 09:06 Відповісти
так, я чув, що меркеллю незадоволені багато бюргерів...
показати весь коментар
05.06.2020 09:18 Відповісти
Та нi , зараз її рейтинг піднявся, все-таки це правда - Коронy вірус Нiмеччина нормально прошла, без особливих катастроф
показати весь коментар
05.06.2020 09:43 Відповісти
ти за колишню ДДР?... так вони неезадоволені найбільше, в них є ухил праворуч
показати весь коментар
05.06.2020 09:20 Відповісти
... до речі, хто там лідер в Альтернативі для Дойчланд?
показати весь коментар
05.06.2020 08:51 Відповісти
X3 ,зараз подивлюсь в нетi
показати весь коментар
05.06.2020 09:08 Відповісти
закончилась епоха рейганов и колей - забудьте...
сейчас мелковыпердыши, ну и рыжие, конечно....
какое ето имеет отношение к политике и президенству? - а убей не знаю....
показати весь коментар
05.06.2020 03:56 Відповісти
грех германцам на канцлеров жаловаться !

вот разве что шлюшка Шредер....
показати весь коментар
05.06.2020 06:39 Відповісти
закат ери штазіфрау. Шо за нові ліца там з'являця. Чи, бува, не Jüdische Maulkörbe?
показати весь коментар
05.06.2020 03:34 Відповісти
вы когда последний раз на отбулавленый оффис смотрели? - там тока они...
показати весь коментар
05.06.2020 03:50 Відповісти
ЧИГО???))), валотька не велит???)))
показати весь коментар
05.06.2020 06:14 Відповісти
німцям хоч лєніна, аби не було якіхось майданів)))
показати весь коментар
05.06.2020 06:42 Відповісти
??? А нах тут Майдани ??Всі задоволенi своїм життям, ще б поменше біженців з арабоафріканських країн взагалі було б гут
показати весь коментар
05.06.2020 08:23 Відповісти
А я на НГ был в Берлине, так немецкие знакомые говорили, что крайне недовольны меркель, и, в первую очередь, из-за её миграционной политики! кто ездит в Германию регулярно, те видят во что превращаются немецкие города - их заселяют "чёрным" сбродом, по чуть-чуть вытесняя фрицев
показати весь коментар
05.06.2020 10:00 Відповісти
Звичайно широко розкривши двері для біженців Меркель знизила собі рейтинг, невдоволених багато насправді було,но зараз по опитах рейтинг її піднявся, якщо б вона захотіла то й наступні вибори виграла, причому легко
показати весь коментар
05.06.2020 10:45 Відповісти
щовоно виправило з великої літери бурятського вождя(((
показати весь коментар
05.06.2020 06:44 Відповісти
Меркель исключила пятый срок в должности канцлера - Цензор.НЕТ 7706
показати весь коментар
05.06.2020 07:35 Відповісти
Кацапи міцно засіли в Німеччині.
Тому можуть розраховувати на свою людину.
показати весь коментар
05.06.2020 07:41 Відповісти
Хороших управлінців люди добровільно переобирають і не один раз, а у нас деяких гетьманів підсрачниками не виженеш. )
показати весь коментар
05.06.2020 08:20 Відповісти
та краще вже гетьман, аніж нікчемний клован з царськими замашками і комплексом наполеона.
показати весь коментар
05.06.2020 08:53 Відповісти
Комплекс Наполеона - це чисто Петіна фішка
показати весь коментар
05.06.2020 09:38 Відповісти
По яких критеріях ви судите ?
показати весь коментар
05.06.2020 09:46 Відповісти
2/3 українців в курсі, і тільки свідки Святого Петра фанатично все заперечують. Не виставляйте свою дурість на показ.
показати весь коментар
05.06.2020 09:49 Відповісти
Бабулька уже заработала ГАЗПРОМовскую пенсию, теперь со Шредером, "Штангельциркулем" и Кнайсль будут почивать на лаврах!

Курц пока "на побегушках" у вовы!
показати весь коментар
05.06.2020 09:19 Відповісти