10182 відвідувача онлайн

Собянін оголосив про скасування карантину в Москві

Собянін оголосив про скасування карантину в Москві

Мер Москви Сергій Собянін оголосив, що з 9 червня в Москві скасують режим самоізоляції, пропуску і графік прогулянок, запроваджені в місті через пандемію коронавірусу.

Про це йдеться на сайті Собяніна, передає Цензор.НЕТ.

"Жителі міста, включно з москвичами стаими за 65 років і громадянами, які страждають на хронічні захворювання, можуть без обмежень виходити на вулицю, їздити у своїх справах і відвідувати громадські місця", - сказав Собянін.

З 9 червня роботу відновлять перукарні, салони краси, фотоательє, ветеринарні клініки. Будуть скасовані обмеження на роботу каршерингу і кладовищ. Також цього дня запрацюють соціальні картки, що дають право на безкоштовний проїзд громадянам, які мають пільги.

З 16 червня відновлять роботу стоматологічні клініки, бібліотеки, ріелторські контори, служби прокату, музеї, виставкові зали і зоопарки. Крім того, жителям міста дозволять відвідувати спортивні заходи, але за умови, що трибуни заповнені не більше ніж на 10%. Також цього дня запрацюють літні веранди ресторанів і кафе, а з 23 червня - стаціонарні заклади громадського харчування.

З 23 червня мають відкритися фітнес-клуби і басейни. Цього дня відновиться пасажирська навігація Москва-рікою. Також будуть зняті обмеження на роботу дитсадків. Крім того, з 23 червня москвичам також дозволять користуватися лавочками, дитячими гойдалками, вуличними тренажерами і іншими "елементами громадської інфраструктури".

За останню добу в Москві виявлено 2001 новий випадок коронавірусу.

Топ коментарі
+19
кацапи,фсе на парад,пля Ну і на голосованіе за абнулєніе *****
показати весь коментар
08.06.2020 15:02 Відповісти
+16
Всє на парад! Дєді ваєвалі!
показати весь коментар
08.06.2020 15:14 Відповісти
+15
Почему бы туда не свалить всем тем, кому надоел карантин и укр мова?
показати весь коментар
08.06.2020 15:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодці! Нехай гине московія!
показати весь коментар
08.06.2020 15:02 Відповісти
кацапи,фсе на парад,пля Ну і на голосованіе за абнулєніе *****
показати весь коментар
08.06.2020 15:02 Відповісти
Почему бы туда не свалить всем тем, кому надоел карантин и укр мова?
показати весь коментар
08.06.2020 15:03 Відповісти
а ти хто такий? підзєлупник?
показати весь коментар
08.06.2020 15:43 Відповісти
В жодному разi Скорiше навпаки...
показати весь коментар
08.06.2020 15:49 Відповісти
А чого тоді вказуєш іншим, що їм робити?
показати весь коментар
08.06.2020 16:15 Відповісти
Андрэй Яковлэв, дэ я тоби вказував шо робыты?
показати весь коментар
08.06.2020 16:21 Відповісти
та то просто на воре шапка загорелась
показати весь коментар
08.06.2020 17:43 Відповісти
я давно пишу, що карантин не має сенсу
показати весь коментар
08.06.2020 18:04 Відповісти
Палитесь, Андрэй. Недорабатываете. Лычек ефрейтора с таким подходом вам не видать. И промеждупрочим, а скажите "паляниця".
показати весь коментар
08.06.2020 18:30 Відповісти
Бубочка ты копируешь Мордор, будь послидовным, Мордор, с ихним третьим местом в мире и стабильным около новых 9000 каждый день
показати весь коментар
08.06.2020 15:03 Відповісти
Прощайте лапти.. аминь..
показати весь коментар
08.06.2020 15:05 Відповісти
Ай, маладец
показати весь коментар
08.06.2020 15:07 Відповісти
так им и нада! )) кроме Балтии, официальная статистика остальных постсовецкихъ республика - это новое слово в статистике. а то что будет там по факту, то есть Ґут!. обнулят обнулённого, парад проведут. не плохо, не плохо! переболевшие бабы дорожают новых уродов, если смогут канешно переболеть без последствий. ))
показати весь коментар
08.06.2020 15:08 Відповісти
Ну, наконец-то, москвичи смогут полной грудью вдохнуть свою карму!
показати весь коментар
08.06.2020 15:10 Відповісти
Всє на парад! Дєді ваєвалі!
показати весь коментар
08.06.2020 15:14 Відповісти
Медали и ордена за победу над короной уже выпустили интересно Скрепоносцы победители
показати весь коментар
08.06.2020 15:15 Відповісти
Стабильно по 9000 заболевших и примерно 150 трупов, но Собянину пох.))
показати весь коментар
08.06.2020 15:17 Відповісти
хто їх кріпостних рахує,баби ищо нарожают
показати весь коментар
08.06.2020 15:18 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=bK2N4eO6R60 Суд в Гааге. Секретные свидетели, Бук и как врала Россия в деле МН17? (русская озвучка, 10.03.2020)
показати весь коментар
08.06.2020 15:19 Відповісти
Ой неспроста, скорее всего занесли мзду с бизнеса.
показати весь коментар
08.06.2020 15:21 Відповісти
Не спроста, а ***** победобесие устраивает
показати весь коментар
08.06.2020 15:25 Відповісти
Он просто испугался сесть на 12 лет по статье 278 УК РФ (наезд на конституцию) за свои "электронные пропуска". Статья 27 конституции РФ гарантирует свободу передвижения.
показати весь коментар
08.06.2020 16:48 Відповісти
Конституция? на вонючей масковии??? Просто надо выгнать стадо на гей-парад с дидами на палках и на "голосование" за вечного фюрера. Пэтому и обьявлена победа над вражеским коронавирусом.
показати весь коментар
08.06.2020 18:00 Відповісти
100 %.
показати весь коментар
09.06.2020 14:28 Відповісти
Мордор самоуничтожатся!аминь
Скрепыши дохнут с улыбкой
показати весь коментар
08.06.2020 15:21 Відповісти
И это как раз в разгар эпидемии ? Мда,ну ну)
показати весь коментар
08.06.2020 15:24 Відповісти
Собянін оголосив про скасування карантину в Москві - Цензор.НЕТ 2740
показати весь коментар
08.06.2020 15:26 Відповісти
изначально была выбрана неэффективная стратегия сдерживания эпидемии коронавируса и не только в паРашке, а почти по всему миру! она и сейчас провальная и безсистемная!
показати весь коментар
08.06.2020 15:28 Відповісти
ну так тренировка жи, смертность невелика, методики лечения, по сути, не отличаются от лечения классического орви, зато отработали на случай серьезной эпидемии, типа испанки
показати весь коментар
08.06.2020 15:37 Відповісти
хвашизды шахтеров в трусиках распинают
https://www.youtube.com/watch?v=edj4Vo1J8nU Боевики ЛНР в панике ввели блокаду Антрацита из за забастовки шахтеров.
показати весь коментар
08.06.2020 15:44 Відповісти
Правильно, не хочеш умереть завтра - сдохни сегодня.Работу кладбищ разрешили.
показати весь коментар
08.06.2020 16:07 Відповісти
Собянін справжнІй бандерівець. Вірус придумали боягузи.
показати весь коментар
08.06.2020 17:09 Відповісти
Кацапы и то умнее нас! Они и то поняли , что это разводняк!
показати весь коментар
08.06.2020 17:37 Відповісти
холопью пора проголосовать за Сцарька-лысогнома на вечное сцарство. какой карантин?
какой такой коронавирус? не слыхали о таком.

рюзьге чиловека ну ничем не возьмешь, такой он чиловек...
он завсегда за Сцаря, за энто и подохнуть не страшно.

Собянін оголосив про скасування карантину в Москві - Цензор.НЕТ 4497
показати весь коментар
09.06.2020 14:27 Відповісти