6986 відвідувачів онлайн
4 987 15

9-річний хлопчик потонув, катаючись дірявим човном на Харківщині, - поліція

9-річний хлопчик потонув, катаючись дірявим човном на Харківщині, - поліція

Троє дітей 9, 11 і 13 років взяли з дому дерев'яний човен і плавали на ньому по річці. У човні були дірки, він наповнився водою і пішов на дно. Наймолодший із дітей не зміг доплисти до берега.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на відділ комунікації поліції Харківської області.

Поліцейських викликала місцева мешканка. Вона розповіла, що до неї підбігли незнайомі діти і розповіли, що їхній брат потонув.

"Співробітники поліції попередньо встановили, що двоє братів 9 і 11 років разом із 13-річною сестрою взяли з дому дерев'яний човен і плавали на ньому по річці Берестова без нагляду батьків. Човен був дірявий і через деякий час пішов під воду. Наймолодший із дітей не зміг виплисти на берег і потонув", - повідомили в поліції.

Зараз поліцейські з'ясовують всі обставини трагедії - зокрема, де в цей момент були батьки дітей. Відомо, що сім'я перебуває на обліку як неблагополучна.

Топ коментарі
+3
Да,родители виноваты но не в том что недосмотрели а в том что ненаучили ребенка самостоятельно мыслить и оценивать опасность ситуации.
Меня да и других ребят повели в школу в 7 лет раз или два показали дорогу и как переходить улицу и на этом школьная опека закончилась так как родители ходили на работу.А после школы приходил досой и разогревал на газовой плите обед или сам жарил яйца.А теперышниее погколение в свои 9-13 лет даже сопли себе вытереть не умеют.
Так что виновны родители.
показати весь коментар
10.06.2020 18:31 Відповісти
+2
природній відбір, у природі, а не в соціумі.
показати весь коментар
10.06.2020 18:42 Відповісти
+2
Скандалы, интриги расследования? Если вы в детстве без ведома родителей не плавали в лодке, то я вам сочувствую.
показати весь коментар
10.06.2020 19:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Понятно неблагополучная, раз лодка дырявая.
Я сомневаюсь что у них доход свыше пяти тысяч
показати весь коментар
10.06.2020 18:12 Відповісти
а де батьки були? Город сапали...
показати весь коментар
10.06.2020 18:13 Відповісти
в ганделику...
показати весь коментар
10.06.2020 18:40 Відповісти
Бідні діти. А всиновити дітей в нас - велика проблема
показати весь коментар
10.06.2020 18:18 Відповісти
Може пьяные родители были ?Я не знаю,как можно не заметить отсутствие трех детей .
показати весь коментар
10.06.2020 18:24 Відповісти
Діти пішли гуляти. Батьки не повинні із сосками слідом бігати. Такі діти в селі корів пасуть уже.
показати весь коментар
10.06.2020 19:43 Відповісти
Да,родители виноваты но не в том что недосмотрели а в том что ненаучили ребенка самостоятельно мыслить и оценивать опасность ситуации.
Меня да и других ребят повели в школу в 7 лет раз или два показали дорогу и как переходить улицу и на этом школьная опека закончилась так как родители ходили на работу.А после школы приходил досой и разогревал на газовой плите обед или сам жарил яйца.А теперышниее погколение в свои 9-13 лет даже сопли себе вытереть не умеют.
Так что виновны родители.
показати весь коментар
10.06.2020 18:31 Відповісти
природній відбір, у природі, а не в соціумі.
показати весь коментар
10.06.2020 18:42 Відповісти
Не пиши дурні ідіотської.
показати весь коментар
10.06.2020 19:40 Відповісти
пишу как есть, а нравится или не нравится - ни имеет никакого значения и реальность не изменить, факты никуда не денутся!
показати весь коментар
10.06.2020 20:20 Відповісти
Скандалы, интриги расследования? Если вы в детстве без ведома родителей не плавали в лодке, то я вам сочувствую.
показати весь коментар
10.06.2020 19:40 Відповісти
Ми ще гірше витворяли бувало. І всі з благопристойних родин.
показати весь коментар
10.06.2020 19:42 Відповісти
отлично!! молодчага!
показати весь коментар
11.06.2020 14:17 Відповісти