5318 відвідувачів онлайн
2 679 43

Шмигаль про створення анонсованої Зеленським національної авіакомпанії: Недешеве задоволення, але абсолютно реалістичне

Шмигаль про створення анонсованої Зеленським національної авіакомпанії: Недешеве задоволення, але абсолютно реалістичне

Уряд на цей момент вже розробив концепцію майбутнього державного українського авіаперевізника, створення якого ініціював президент Володимир Зеленський, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"До теперішнього часу профільним міністерством розроблено концепцію створення такого національного авіаперевізника із залученням КП "Антонов" і низки аеропортів, із залученням усіх можливих зацікавлених сторін. Розраховується бізнес-план, необхідність коштів на купівлю і їхні джерела, а також різні можливості співпраці з міжнародними партнерами. Йдуть розрахунки", - сказав прем'єр-міністр під час пресконференції в Києві в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому він додав, що створення державного авіаперевізника - "абсолютно реалістичне завдання і не є захмарним проєктом".

На його думку, під час кризи авіаперевізної галузі - це хороша можливість для України створити державного авіаперевізника, який дасть певний рівень якості, вартості послуг і стабільності.

"Це, звичайно, недешеве задоволення, але це те, що дасть чималу кількість робочих місць, тому що супутні галузі також починають створювати додаткові робочі місця. Адже якщо ми даємо замовлення на перші шість літаків "Антонову" - це вже оживляє підприємство, де працює 14 тис. осіб, і ми зберігаємо ці робочі місця. Плюс від трьох до п'яти тисяч робочих місць створюється в супутніх галузях", - зазначив Шмигаль.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський наприкінці квітня 2020 року заявив про ініціативу створити державну авіакомпанію, флот якої буде сформовано з літаків виробництва ДП "Антонов".

Топ коментарі
+9
Так реалистично, шо аж страшно. Даешь дефицит бюджета в 500 лярдов!!!
Шмыгаль о создании анонсированной Зеленским национальной авиакомпании: Недешевое удовольствие, но абсолютно реалистично - Цензор.НЕТ 4029
показати весь коментар
11.06.2020 16:40 Відповісти
+8
Ну да, дорог и автобанов нет, на метро денег нет, 6 тыс хрывень нормальная зарплата, давайте покорять стратосфэру. Можно ещё национальную программу полётов на Марс создать. Только нафига козе баян?
показати весь коментар
11.06.2020 16:40 Відповісти
+4
Это было выступление Остапа перед жителями Васюков в чистом виде....
показати весь коментар
11.06.2020 16:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Без великих пасажирських літаків на базі Руслана та Мрії, немає економічного сенсу в українській авіакомпанії! Ми не витримаємо конкуренцію з західними перевізниками, в яких дуже великі літакі і дуже маленька ціна перевезення одного пасажира! А сервіс у західних компаній на вищому рівні і нам для конкуренції з західними авіаперевізниками потрібно мати ще меншу собівартість, а це можливо тільки використовуючи надвеликі літаки, такі як Мрія та Руслан тільки в пасажрському виконанні! Нам потрібно буде залучити до співпраці найкращі західні компанії з обладнання та оформлення пасажирських салонів наших військово-транспортних літаків, щоб пасажири могли перебувати в комфорті на рівні Боїнгів та Ейрбасів! Це завдання непросте і скорше за все уряд непрофесіоналів з цим завданням не справиться! Потрібні найкращі менеджери, найкращі авіаконструктори, найкращі інженери щоб переробити транспортні літаки АН на ******* та надійні пасажирські лайнери!
показати весь коментар
11.06.2020 16:44 Відповісти
То "какчество" менеджмента и "культурка" наших национальных перевозчиков способны навсегда отбить охоту пользоваться услугами национальной авиакомпании. Если судить по той вакханалии в управлении страной, когда руководителями назначают случайных людей или откровенных аферистов, хорошего не будет.
показати весь коментар
11.06.2020 17:10 Відповісти
Для обслуговування клієнтів потрібно створити підрозділ з іноземними фахівцями, і керувати авіакомпанією краще найняти західного досвідченого менеджера.
показати весь коментар
12.06.2020 08:51 Відповісти
да, денег у зеленых щас завались, будем прожекты делать
показати весь коментар
11.06.2020 16:39 Відповісти
Так они не вам это говорят, а своему электорату. Еще и космическую компанию скоро создавать будут) "Антилопа-гну"!!!
показати весь коментар
11.06.2020 16:50 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2020 16:40 Відповісти
Не трогайте хоч авіацію, школота!
показати весь коментар
11.06.2020 16:40 Відповісти
Пувсть сначала просто перестанут трогать подводный флот и гиперлуп!
показати весь коментар
11.06.2020 16:42 Відповісти
замість "мяу" - "няв"?
показати весь коментар
11.06.2020 16:41 Відповісти
шаурМАУ
показати весь коментар
11.06.2020 16:42 Відповісти
какие проблемы с рабочими местами ещё, шмыгаль 500 тыщ за пару недель сделал
показати весь коментар
11.06.2020 16:41 Відповісти
идут расчеты (с)
показати весь коментар
11.06.2020 16:42 Відповісти
Без великих пасажирських літаків на базі Руслана та Мрії....ви хоч розумієте що написали?
показати весь коментар
11.06.2020 16:46 Відповісти
Так, на базі Руслана та Мрії потрібно розробити пасажирські літаки для зменшення собівартості авіаперевезень! потрібно спростити конструцію літаків Ан Руслан та Мрія, зменшити вагу, збільшити дальність безпосадочного перельоту, забезпечити кондиціонування та очищення повітря, зручні та ергономічні пасажирські салони та крісла. Тільки з супервеликими літаками ми можемо успішно виходити на міжнародні ринки авіаперевезень! Тоді ми зможемо конкурувати з провідними перевізниками, які сьогодні використовують найбільші лайнери для здешевлення ціни квитка.
показати весь коментар
11.06.2020 16:50 Відповісти
Не-а. Эти перевозки неэкономичны, обслуживание невероятно дорого. Надежность невысока, потому время простоев и отмен рейсов будет чудовищным по сравнению с любым Boeing или AirBus. АН-148/158 еще не отработан до мелочей, и нет даже понимания, сколько баз по обслуживанию надо создавать. Хотя идея хорошая, только исполнителей надо брать не из квартала.
показати весь коментар
11.06.2020 17:14 Відповісти
Ан-148 для міжнародних перевезень нецікавий, він малий, це літак для регіональних ліній в росії та в країнах третього світу! Потрібні нові великі літаки які беруть на борт до 1000 людей щоб здешевити собівартість! Надійність Антонова доволі висока, не гірша Боїнга та Ейрбаса. Бази обслуговування створювати непотрібно, вже підписана угода з американською компанією яка забезпечує обслуговування літаків АН в будь якій точці світу. Все можна зробити і все реально, потрібно тільки прийняти правильні рішення і виділити достатньо коштів.
показати весь коментар
12.06.2020 08:54 Відповісти
Я так понимаю, это сарказм 6-го уровня
показати весь коментар
11.06.2020 22:52 Відповісти
Это было выступление Остапа перед жителями Васюков в чистом виде....
показати весь коментар
11.06.2020 16:48 Відповісти
Во бульбомёт!
показати весь коментар
11.06.2020 16:51 Відповісти
Есть только одно слово, пришедшее на ум: ЗЕБИЛ!
Это не оскорбление, а состояние его совкого-быдлянского сознания.
показати весь коментар
11.06.2020 16:54 Відповісти
ЛЮБОЕ ГОСПРЕДПРИЯТИЕ экономически неэффекиивное, лишний повод для коррупции и воровству!
показати весь коментар
11.06.2020 17:10 Відповісти
А под конец каденции можно эффективно приватизировать...
показати весь коментар
11.06.2020 17:21 Відповісти
Почему любое? Откуда статистика?
показати весь коментар
11.06.2020 17:40 Відповісти
не надо быть великим экономистом, чтоб понять, что сам у себя не своруешь, и отвечать за свои бездарные поступки банкротством (нет сраховки от бездарного менеджмента в виде финансовой подушки из бюджета), а значит на рынке отстанутся только самые конкурентные (эффективные)!
показати весь коментар
11.06.2020 20:28 Відповісти
Теоретически то и я могу всякой всячины написать. Думал, у вас какие то ссылки на исследования есть. А так то Беня из своего собственного вполне частного банка накачал вместе с партнёрами 5,5 ярдов баксов. К о хочет украсть, сделает это при любой форме собственности. А уж как частники любят монопольки и трасты. Не хуже госмонополий.
показати весь коментар
11.06.2020 21:28 Відповісти
Не стоит бандюков украинских олигархов путать с собственниками, можно ли украденое назвать собственностью!? единственная "конкуренция" между ними - кто сворует больше и купит всех чинуш и судей, тем самым подомнет под себя всю власть /или более весомую ее часть/!
показати весь коментар
12.06.2020 02:02 Відповісти
А с чего вся частная собственность начиналась. С украденного и отжатого. Тут вопрос не в методах получения, а в отсутствии эффективного контроля и дистанцированности бизнеса от власти.
показати весь коментар
12.06.2020 10:17 Відповісти
А вы неправы, товарищ. В Южной Корее достаточно много государственных эффективных компаний.
показати весь коментар
11.06.2020 18:40 Відповісти
я прав, частные все раано более эфективные и конкурентоспособные!
показати весь коментар
11.06.2020 20:30 Відповісти
риск банкротства одинаков, а эффективность понятие относительное, так же как и "эффектная блондинка".
показати весь коментар
11.06.2020 20:36 Відповісти
Хорошее дело, если делать правильно...
показати весь коментар
11.06.2020 17:43 Відповісти
После легализации игрального бизнеса и проституции, это будет третья реальная победа экономической стратегии президента.
показати весь коментар
11.06.2020 17:54 Відповісти
Нет что бы старое доделать, они накуй не нужные проекты рассматривают. А потом разницу деребанят. Вот за это их и надо стрелять, нет что бы аграриев максимально поддерживать, инвестировать в производство и добычу. А они млять в самолетики инвестируют да сраколупы. Хорошо бы если стадо бы проигнорировало выборы, но нет, это же стадо.
показати весь коментар
11.06.2020 18:47 Відповісти
Скажу хрюцькой мовой "А накуя козе баян?"
показати весь коментар
11.06.2020 18:52 Відповісти
Опять государственная планово убыточная компания. Кому потом подарят?
показати весь коментар
11.06.2020 21:28 Відповісти
Просто из любопытства. При расчетах новой украинской авиакомпании на базе самолетов Ан кто-то обращался в Авиалинии Антонова за консультациями?
показати весь коментар
11.06.2020 22:54 Відповісти
Похоже он не анонсирует, а анонирует.
показати весь коментар
12.06.2020 08:57 Відповісти