4424 відвідувача онлайн
3 100 63

Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину

Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину

Президент України Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку до Херсонської області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

Глава держави ознайомиться з перебігом реконструкції аеропорту "Херсон".

Також Зеленський візьме участь у підписанні угоди щодо передачі в концесію майна державного підприємства "Херсонський морський торговельний порт" і майна державного підприємства "Адміністрація морських портів України".

Президент ознайомиться з перебігом будівництва та реконструкції об’єктів інфраструктури в межах реалізації програми "Велике будівництво".

Крім того, Зеленський візьме участь у роботі круглого столу з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Херсонської області.

Топ коментарі
+15
ждем, что скажет/оговорится по теме "вода в Крым"..
показати весь коментар
26.06.2020 13:24 Відповісти
+15
Засуха, землетрус, нашестя сарани чи жаб із Дніпра....... ?
показати весь коментар
26.06.2020 13:28 Відповісти
+14
Мої співчуття мешканцям Херсонщини. Тримайтеся, браття й сестри. Готуйте аварійні запаси та засоби індивідуального захисту.
показати весь коментар
26.06.2020 13:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кавуни шкода...
показати весь коментар
26.06.2020 13:24 Відповісти
какие кавуны? вода в Крым.
показати весь коментар
26.06.2020 13:26 Відповісти
СаяноШушанскай можна провесть
показати весь коментар
26.06.2020 13:46 Відповісти
Одному нашему хорошо знакомому вручит майорские погоны и новые штаны
Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 4288
показати весь коментар
26.06.2020 13:49 Відповісти
Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 6558
показати весь коментар
26.06.2020 15:39 Відповісти
ждем, что скажет/оговорится по теме "вода в Крым"..
показати весь коментар
26.06.2020 13:24 Відповісти
ого.. сразу видно человека, принимающего зеленую мочу натощак с утра..
ты наверно носишь парик и накладную бороду, что бы люди на улице не говорили на тебя показывая пальцем: "Смотрите!.. живой зебил идет!"
показати весь коментар
26.06.2020 13:54 Відповісти
зелесрань тупая до сих пор не догоняет как работает *********. ваша плесень пытается всё протолкнуть с толкача, и ждет реакции общественности. не прошло - откатываются и ждут. потом всё сначала. если вам, зелемразям, поджопников вовремя не дать, вы и коридор в Крым ***** отдадите.
показати весь коментар
26.06.2020 13:55 Відповісти
У тебя зеленое лайно изо рта прет...любитель еврейских клоунов
показати весь коментар
26.06.2020 14:11 Відповісти
и где ты увидело шо-то про Пороха? уже накидался, коматозник зелёный?
показати весь коментар
26.06.2020 14:28 Відповісти
Пошел в разведку?
показати весь коментар
26.06.2020 13:25 Відповісти
Хоть бы пропал без вести...
показати весь коментар
26.06.2020 14:21 Відповісти
Цирк передвижной.
показати весь коментар
26.06.2020 13:25 Відповісти
он же - шапито )))
показати весь коментар
26.06.2020 13:34 Відповісти
Чекаю неврожаю абрикосів і кавунів.
показати весь коментар
26.06.2020 13:26 Відповісти
Не царское енто дело...
Петя=Вова
))
показати весь коментар
26.06.2020 13:27 Відповісти
Шас случится какая-то зебильная нескладушка...
показати весь коментар
26.06.2020 13:27 Відповісти
Рабочая? ))))
показати весь коментар
26.06.2020 13:28 Відповісти
Сосна...
показати весь коментар
26.06.2020 13:32 Відповісти
Засуха, землетрус, нашестя сарани чи жаб із Дніпра....... ?
показати весь коментар
26.06.2020 13:28 Відповісти
у штурвала страны "Капитан Біда"
показати весь коментар
26.06.2020 13:31 Відповісти
бедоносец криворожский ...янелох-1
показати весь коментар
26.06.2020 13:35 Відповісти
ой. та просто - бедосик.
показати весь коментар
26.06.2020 14:10 Відповісти
В космос теж треба вдивитися... Може ********* астероїд з позаземними жабами Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 4284
показати весь коментар
26.06.2020 13:42 Відповісти
"Зеленский начал рабочую поездку на Херсонщину" - надо будет родственникам в село позвонить, предупредить, чтобы подготовились к катаклизму.
показати весь коментар
26.06.2020 13:36 Відповісти
Заканчивал бы ты уже, вальодя...а то тошнит уже от твоих начинаний некачественных, словами классика...
показати весь коментар
26.06.2020 13:36 Відповісти
Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 1516

...
показати весь коментар
26.06.2020 13:36 Відповісти
Мої співчуття мешканцям Херсонщини. Тримайтеся, браття й сестри. Готуйте аварійні запаси та засоби індивідуального захисту.
показати весь коментар
26.06.2020 13:37 Відповісти
Мои родители и сестра с семьей живут в Херсоне........☹️
показати весь коментар
26.06.2020 14:07 Відповісти
Так треба ж терміново подзвонити і принести страшну новину. Нехай кличуть дітей.

Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 8977
показати весь коментар
26.06.2020 14:12 Відповісти
😁
Сегодня вечером позвоню=>спрошу все ли хорошо.........
показати весь коментар
26.06.2020 14:18 Відповісти
спасайся кто может!
показати весь коментар
26.06.2020 14:50 Відповісти
Кстати, не далеко от «аэропорт Херсон» - вертолетная часть........будем надеяться, что все будет пучком и ничего не произойдет.........
показати весь коментар
26.06.2020 14:57 Відповісти
Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 8574
показати весь коментар
26.06.2020 15:41 Відповісти
Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 3199

- Ну хто, хто до нас на Херсонщину їде? Зеленський?
- Бревно!
показати весь коментар
26.06.2020 15:52 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2020 14:21 Відповісти
Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 4584

...
показати весь коментар
26.06.2020 13:40 Відповісти
Стаття 106. Президент України:
1) забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави;
...
3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України;...

17) є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави;
18) очолює Раду національної безпеки і оборони України;...
Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам або органам.
показати весь коментар
26.06.2020 13:40 Відповісти
зеледрянь, иди Конституцию учи.
показати весь коментар
26.06.2020 14:26 Відповісти
а по что вава на фото готовится косплеить Киву
показати весь коментар
26.06.2020 13:44 Відповісти
Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 4820
показати весь коментар
26.06.2020 13:48 Відповісти
Кто ему эти говнодавы подсунул и почему, никто не додумался его в заброды нарядить))Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 9794
показати весь коментар
26.06.2020 13:49 Відповісти
на три розміри завбільшки
показати весь коментар
26.06.2020 14:18 Відповісти
а он в туфлях в них влез.
показати весь коментар
26.06.2020 14:23 Відповісти
З когось стягли,от тому і завеликі)). А заброди не вийде стягнуть😁
показати весь коментар
26.06.2020 14:58 Відповісти
А его корабельная сосна с ним?
показати весь коментар
26.06.2020 13:51 Відповісти
Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 6822
показати весь коментар
26.06.2020 14:04 Відповісти
Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 4082
показати весь коментар
26.06.2020 14:01 Відповісти
Последствия природного бедствия уже ликвидоровал в Карпатах и прилегающих областях?
«Наводнение и оползни - стой! Раз! Два!»
показати весь коментар
26.06.2020 14:04 Відповісти
Ослик по имени катастрофа таки добрался до земли херсонской. Надеюсь, обойдется...
показати весь коментар
26.06.2020 14:09 Відповісти
на сегодня это был регион с наименьшим заражением ковидлой.
показати весь коментар
26.06.2020 14:24 Відповісти
Херсончане ! От греха и нечистой силы уберегите себя. Пока величайший поц современности лазит по вашей земле, держите пальцы скрещеными или дули в карманах, иначе хана !
показати весь коментар
26.06.2020 14:17 Відповісти
Оманский Осел Апокалипсиса , бедоносец решил накликать беду или "зеленых человечков" на Херсонщину.
показати весь коментар
26.06.2020 14:48 Відповісти
- Ну кажи вже, чорт старий, хто до нас на Херсонщину преться? Зеленський?
- Брєвно! Сосна робоча... корабельна...

Зеленський розпочав робочу поїздку на Херсонщину - Цензор.НЕТ 5495
показати весь коментар
26.06.2020 15:59 Відповісти
Демоны едуть!
показати весь коментар
26.06.2020 15:03 Відповісти
"Кроме того, Зеленский примет участие в работе круглого стола с руководителями сельскохозяйственных предприятий и фермерских хозяйств Херсонской области и объяснит им особенности разведения страусов на поливных полях, а также совершит погружение на дно Каховского моря и найдёт там клад гетьмана Полуботько" - https://www.president.gov.ua/news/prezident-rozpochav-robochu-poyizdku-do-hersonskoyi-oblasti-61881 пресс-служб а Офиса Президента.
показати весь коментар
26.06.2020 15:23 Відповісти
...клад гетьмана Полуботько в амфорах.
показати весь коментар
26.06.2020 15:56 Відповісти
Классньіе комментарии , полно умньіх мьіслей и ощущается неподдельное переживание за родную Украину ! С такими доброжелателями , никакой Путен не страшен , вернее , не нужен.
показати весь коментар
26.06.2020 16:06 Відповісти