10354 відвідувача онлайн

Пандемія коронавірусу набирає темп, - ВООЗ

Пандемія коронавірусу набирає темп, - ВООЗ

Пандемія коронавірусу COVID-19 у світі триває вже півроку, і поки до завершення кризи ще далеко, заявили в понеділок у Всесвітній організації охорони здоров'я.

"Ми всі хочемо, щоб це (пандемія - ред) закінчилося... Але сувора реальність полягає в тому, що це все навіть не наближається до кінця", - сказав під час брифінгу глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус, передає Цензор.НЕТ, із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що "попри те, що багато країн у всьому світі домоглися деякого прогресу, насправді пандемія на глобальному рівні набирає темп".

До теперішнього моменту понад 10 млн осіб по всьому світу заразилися COVID-19, кількість жертв перевищила 500 тис. При цьому від COVID-19 вже померло 500 тис. 306 осіб.

Топ коментарі
+28
Пандемия коронавируса набирает темп, - ВОЗ - Цензор.НЕТ 9423
показати весь коментар
29.06.2020 21:52 Відповісти
+21
Пандемия коронавируса набирает темп, - ВОЗ - Цензор.НЕТ 3114
показати весь коментар
29.06.2020 21:46 Відповісти
+17
слуга урода -партия моральных выродков
показати весь коментар
29.06.2020 21:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Саме тому в Україні відмінили карантин.
показати весь коментар
29.06.2020 21:34 Відповісти
Оказывается карантин надо было вводить на три месяца позже.
показати весь коментар
29.06.2020 21:41 Відповісти
Достатньо було не ставити Степанова на посаду.
показати весь коментар
29.06.2020 21:45 Відповісти
Була б посада, а мурло знайдеться.
показати весь коментар
29.06.2020 23:27 Відповісти
Точно! А была бы Улляна, то все короновирусы в ужасе разбежались бы
показати весь коментар
30.06.2020 09:37 Відповісти
хто всравсь? - невістка
показати весь коментар
30.06.2020 09:54 Відповісти
Так спешили на Пасху храмы закрыть. Ради этого стартанули на три месяца раньше.
показати весь коментар
29.06.2020 22:32 Відповісти
Пандемия коронавируса набирает темп, - ВОЗ - Цензор.НЕТ 3114
показати весь коментар
29.06.2020 21:46 Відповісти
Пандемия коронавируса набирает темп, - ВОЗ - Цензор.НЕТ 9423
показати весь коментар
29.06.2020 21:52 Відповісти
Каци Пу скоро з'їдять?
показати весь коментар
29.06.2020 21:54 Відповісти
щось я сумніваюсь, що Господь зелене лайно в оплату бодай чогось прийме
показати весь коментар
29.06.2020 22:35 Відповісти
https://twitter.com/5AllanLeVito
https://twitter.com/5AllanLeVito
https://twitter.com/5AllanLeVito


https://twitter.com/5AllanLeVito

https://twitter.com/5AllanLeVito vAnilla Love t @5AllanLeVito

https://twitter.com/5AllanLeVito https://twitter.com/5AllanLeVito



В Украине две беды: ковид-19 и квартал-95.
показати весь коментар
29.06.2020 23:12 Відповісти
Все намного проще, у нас отменили карантин, потому, что в ЕС отменили.
Наша власть как обезьянки, все копирует, взять к примеру переход на зимнее-летнее время, пока в ЕС вводят, наши тоже вводят и не слушает население, хочет оно перевода или нет.
Как только в ЕС отменят игры со временем, у нас тоже отменят.

Тоже самое и с коронавирусом.
показати весь коментар
29.06.2020 22:13 Відповісти
Кремлеботи ведуть інформаційну війну проти України стверджуючи що коронавірус це міф, не піддавайтесь кремлівській пропаганді, носіть маски в людяних місцях, та дотримуйтесь соціальній дистації👆
показати весь коментар
29.06.2020 21:35 Відповісти
...і національної дистанції.
показати весь коментар
29.06.2020 21:37 Відповісти
https://www.obozrevatel.com/politics/oskandalivshayasya-sluga-tretyakova-obvinila-rodstvennikov-propavshih-bez-vesti-na-donbasse-v-obmane-iz-za-bolshih-deneg.htm Оскандалившаяся "слуга" Третьякова обвинила родственников пропавших без вести на Донбассе в обмане из-за "больших денег" https://www.obozrevatel.com/politics/oskandalivshayasya-sluga-tretyakova-obvinila-rodstvennikov-propavshih-bez-vesti-na-donbasse-v-obmane-iz-za-bolshih-deneg.htm Она заявила, что люди злоупотребляют льготами 21:28

1.1т3
https://www.obozrevatel.com/politics/oskandalivshayasya-sluga-tretyakova-obvinila-rodstvennikov-propavshih-bez-vesti-na-donbasse-v-obmane-iz-za-bolshih-deneg.htm Пандемия коронавируса набирает темп, - ВОЗ - Цензор.НЕТ 4644
показати весь коментар
29.06.2020 21:38 Відповісти
слуга урода -партия моральных выродков
показати весь коментар
29.06.2020 21:39 Відповісти
Пандемия коронавируса набирает темп, - ВОЗ - Цензор.НЕТ 3455
показати весь коментар
29.06.2020 21:44 Відповісти
ОПЗЖ - така сама
показати весь коментар
30.06.2020 09:58 Відповісти
старикашкам и старушкам явный трындец! Пенсионный фонд ликует и потирает ручки сладко улыбаясь.
показати весь коментар
29.06.2020 21:41 Відповісти
А у тебе нема батьків та бабусь з дідусями?
показати весь коментар
29.06.2020 21:46 Відповісти
уже нет
показати весь коментар
29.06.2020 21:47 Відповісти
Зрозуміло тепер чому радієте.
показати весь коментар
29.06.2020 21:48 Відповісти
я не радею! я сарказмирую!
показати весь коментар
29.06.2020 21:49 Відповісти
У даному випадку сарказм недоречний. А ще хвороби чіпляються і до молодих, а старі одужують.
показати весь коментар
29.06.2020 21:51 Відповісти
к сожалению статистика смертей от вируса говорит о том что тем кому после 60 шанс выжить мал. Но лучше пусть уж так чем наоборот.
Просто молодым надо понимать что жизнь их сидящих дома пенсионеров зависит всецело от них самих.
показати весь коментар
29.06.2020 21:58 Відповісти
Статистика не завжди говорить як хворіють молоді люди. У мене є страшні історії про смерті 25 річних, але мабуть не для цього форуму.
показати весь коментар
29.06.2020 22:00 Відповісти
То как умер один из некоторых молодых - это не статистика а частный случай.
Статистика это то когда мы вычичлили % умерших стариков от общего числа смертей.
показати весь коментар
29.06.2020 22:07 Відповісти
Статістіка смєртєй говоріт о том, що пандемія - це суцільна афера світового масштабу.
показати весь коментар
30.06.2020 04:08 Відповісти
фистингуешь...
показати весь коментар
29.06.2020 22:20 Відповісти
Ты ..... бируешь.
показати весь коментар
29.06.2020 22:21 Відповісти
чтооОООО ?????
показати весь коментар
29.06.2020 22:56 Відповісти
Толька вживання 🍫🍫 врятує Галактику!!
показати весь коментар
29.06.2020 21:50 Відповісти
Пандемия коронавируса набирает темп, - ВОЗ - Цензор.НЕТ 230
показати весь коментар
29.06.2020 21:50 Відповісти
нехай той афЄрист нігерійський розкаже як він прикрив Китай..., скільки за це отримав МЗДИ...- та яка його ЗП у тому ВОЗі....
показати весь коментар
29.06.2020 21:50 Відповісти
Він ехвіоп..якщо не помиляюсь..
показати весь коментар
29.06.2020 21:54 Відповісти
Їсть з рук Пекіна.
показати весь коментар
29.06.2020 21:56 Відповісти
То таке..нема правди в світі..
показати весь коментар
29.06.2020 21:59 Відповісти
К тому же социалист.
показати весь коментар
29.06.2020 22:02 Відповісти
Не к тому же, а во-первых. И ему при этом верят.
показати весь коментар
29.06.2020 22:25 Відповісти
Социопат он.
показати весь коментар
29.06.2020 22:35 Відповісти
Де навчався той ехфіоп?
показати весь коментар
29.06.2020 22:04 Відповісти
Якщо вірити вікі, то вдома, а потім у Лондоні..
показати весь коментар
29.06.2020 22:12 Відповісти
Ну хоч не в Патриса Лумумби
показати весь коментар
29.06.2020 22:44 Відповісти
Он не чисто эфиоп, там много разного намешано.
По аналогии с нашими реалиями он скорее как цыган.
Они славятся честностью и правдивостью, у них тоже так.
показати весь коментар
29.06.2020 23:33 Відповісти
Можливо..еретрейщина ще той прохідний двір..а він наче саме звідти родом..
показати весь коментар
29.06.2020 23:51 Відповісти
Пора этого негра заменить на европейца
показати весь коментар
29.06.2020 21:52 Відповісти
Типа Швайнмайера?
показати весь коментар
29.06.2020 21:55 Відповісти
В ордло європейці?
показати весь коментар
29.06.2020 21:57 Відповісти
арийцы @лядь
показати весь коментар
29.06.2020 22:34 Відповісти
Я не расист ( у человечества есть две расы : - плохой человек или хороший человек ) , - но у руководства ВООЗ , что никогда не бывает выборов ?? .
показати весь коментар
29.06.2020 22:07 Відповісти
Тоже не могу видеть эту противную, наглую, лживую рожу.
показати весь коментар
29.06.2020 22:11 Відповісти
Чтобы с тобой было только за употребление слова негр, например в США? Или кацапы об этом не знают?
показати весь коментар
29.06.2020 23:07 Відповісти
Значит слово БЕЛЫЙ писать можно , а слово НЕГРО ( чёрный) нельзя?

Вы тоже негр ? ЖТО ВЫ ПОГРОМЫ В США УСТРОИЛИ ?

Негры не способны создавать - они могут только все ломать
показати весь коментар
29.06.2020 23:42 Відповісти
но какие они в Баскетболе ....
показати весь коментар
30.06.2020 17:54 Відповісти
країну "Монтенегро" можна називати а чорного чорним ні?
показати весь коментар
30.06.2020 10:03 Відповісти
А росію кацапстаном можна я буду називати, а тебе москалякою?
показати весь коментар
30.06.2020 10:15 Відповісти
Монтенегро це Чорногорія так що твій висер не доречний
показати весь коментар
01.07.2020 13:20 Відповісти
В Африку свою пусть едет, в ту Эфиопию, в которой он размеры эпидемии холеры (!) скрывал.
Большой спец.
показати весь коментар
30.06.2020 06:47 Відповісти
І Наша Епідемія йде в нога в ногу з найгльобальнішими тенденціями!
показати весь коментар
29.06.2020 22:28 Відповісти
Гебрейсус, ищи работу!) Трамп денех не даст!))
показати весь коментар
29.06.2020 22:34 Відповісти
У них еще остались деньги делать такие громкие заявления? США же вроде слезли с этой кожаной черной иглы...
показати весь коментар
29.06.2020 22:39 Відповісти
Европа и Китай подкинули баблишка, они и командуют.
показати весь коментар
29.06.2020 22:49 Відповісти
А вот в чем смысл то? Неужели из-за такой мелочи как 32 млрд $ на вакцину? Что, история с озоновой дырой уже не работает? Но ведь есть еще глобальное потепление! Борьба с пластиковыми кульками, наконец! Нахера глобальный пипец из-за такой мелочи???
показати весь коментар
29.06.2020 22:55 Відповісти
времена тяжелые, каждый миллиард на счету
ничем нельзя брезговать
показати весь коментар
29.06.2020 23:35 Відповісти
Только США потеряют 2 трлн. Как они повелись на такое?
показати весь коментар
29.06.2020 23:56 Відповісти
решения принимают одни, теряют другие
показати весь коментар
30.06.2020 00:01 Відповісти
Чтобы разорить экономики национальных государств под предлогом макароновируса, обесценить валюты в 100 раз и скупить ассеты задешево.
Также для установления абсолютной мировой власти.
Она у рептилоидов уже была, собственно говоря, из 185 центробанков под их контролем находится 183.
Но им необходимо, чтобы ********** (а рептилоидты - *********) женили по всему миру, и чтобы все были прочипированы. Именно отсяда "социальная" дистанция в полтора метра, иначе не различают отдельный смартфон.
Рептилоиды - религиозные параноидальные шизофреники.
Поскольку заболевание запущено, то лечится посадкой в железную клетку и привозом в "Нюренберг". Сделают это русские, у них для этого имеются все средства, и, кроме того, русским очень нужны трудовые ресурсы Германии и прочих европейских стран.
Германия не возражает (у нее с РФ давние бизнес связи), а другие страны и спрашивать не будут.
показати весь коментар
30.06.2020 06:53 Відповісти
Это какой-то ... расизм🤢
показати весь коментар
29.06.2020 22:50 Відповісти
воз - это криминальная организация по отмыванию денег, которая к реальному здравоохранению не имеет отношения.. это криминальный бизнес..
правильно их трам послал..
а голобородькам понравилось под прикрытием карантина творить беспредел в Украине..
явно, гообородьки - готовят новую пакость Украине и украинцам..
показати весь коментар
29.06.2020 22:57 Відповісти
Пандемія коронавірусу набирає темп, - ВООЗ - Цензор.НЕТ 841
показати весь коментар
30.06.2020 00:49 Відповісти
Два вопроса: 1) Президента какой страны вы готовы принести в жертву для победы над коронавирусом? 2) Почему именно Зеленского?
показати весь коментар
30.06.2020 02:32 Відповісти
Да, еще не все экономики стран разорили, еще не каждая валюта подешевела в 100 раз, чтобы ассеты скупить подешевке.
показати весь коментар
30.06.2020 06:45 Відповісти
Для того і працювала корпорації CEPI, NIH , Імперський коледж в Лондоні щоб Білл Гейтц і Мелінда стали супермілліардерами на цьому штучному білогчному вірусі . А ВООЗ за їх хабар 2,2 млрд скаже все що тій ВООЗ накажуть ті хто їм бабло вкишені роздає.
показати весь коментар
30.06.2020 07:10 Відповісти