10712 відвідувачів онлайн
43 404 316

Сакварелідзе: "Порошенко виграв сутичку й відбілився"

Про це політик написав на своїй сторінці в Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Петрові Олексійовичу було не складно відчути моральну і правову перевагу. У нього сьогодні був повний бенефіс у суді. Виступав спокійно і чітко. Зрозуміло, що тут уже нічого не виправити. Цю сутичку він об'єктивно виграв. Відбілився по повній. На мій дуже превеликий жаль", - вважає Сакварелідзе.

Топ коментарі
+86
нет таких))
Пороху "обвиняют" по статьям "за получение Томоса, возрождение и развитие ЗСУ, сопротивление фуйлу" и прочий портновско-шмарийский бред..
Ну и конечно, за систематичне "знущання над вислюком оманським"
показати весь коментар
02.07.2020 00:04 Відповісти
+83
да с таким правосудием и отбеливаться не надо. Я так и не понял, что по факту ему вменяют...Где хищения? Где нецелевые растраты? Где мародёрство? Где видеосъемки? Где показания его коллег? Где хоть какие-то доказательства?
показати весь коментар
01.07.2020 23:54 Відповісти
+79
Сакварелидзе, сам укакаться против Пороха не хочешь ?

"к своему великому сожалению"
показати весь коментар
01.07.2020 23:54 Відповісти

Завантаження...