10298 відвідувачів онлайн
3 046 15

Кабмін звільнив главу Держлісагентства Заблоцького, - ЗМІ

Кабмін звільнив главу Держлісагентства Заблоцького, - ЗМІ

Кабінет міністрів звільнив главу Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького.

Як передає Цензор.НЕТ, про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомило джерело в уряді.

"Заблоцького звільнили", - повідомило джерело за результатами позачергового засідання Кабміну в четвер.

Заблоцький був призначений на цю посаду в грудні 2019 року.

Топ коментарі
+6
...назначен на должность в декабре 2019 года

Заблоцкого внукам уже хватит. Следующий)
показати весь коментар
02.07.2020 16:31 Відповісти
+3
Тобто звільнили свого корупціонера. Мавр Заблоцький зробив свою справу, мавр Заблоцький може йти.
показати весь коментар
02.07.2020 16:32 Відповісти
+3
А это вокзал Ивано - Франковска. 30 июня!
Кабмін звільнив главу Держлісагентства Заблоцького, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 465

https://twitter.com/Kolym0224/status/1278536777716977666
показати весь коментар
02.07.2020 16:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
... і бомбіл воронєж
показати весь коментар
02.07.2020 16:26 Відповісти
...назначен на должность в декабре 2019 года

Заблоцкого внукам уже хватит. Следующий)
показати весь коментар
02.07.2020 16:31 Відповісти
Тобто звільнили свого корупціонера. Мавр Заблоцький зробив свою справу, мавр Заблоцький може йти.
показати весь коментар
02.07.2020 16:32 Відповісти
От перемены мест зебилов их качества не меняются.
показати весь коментар
02.07.2020 16:34 Відповісти
Замінимо одного зебільного корупціонера на іншого🐸
показати весь коментар
02.07.2020 16:40 Відповісти
.... не меняеться в лучшую сторону, только худшую
показати весь коментар
02.07.2020 16:47 Відповісти
Черновцы. В направлении западной границы ... Но Зеля НЕ барыга, правда ЗЕбилы?

Кабмін звільнив главу Держлісагентства Заблоцького, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 3732
показати весь коментар
02.07.2020 16:46 Відповісти
А это вокзал Ивано - Франковска. 30 июня!
Кабмін звільнив главу Держлісагентства Заблоцького, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 465

https://twitter.com/Kolym0224/status/1278536777716977666
показати весь коментар
02.07.2020 16:48 Відповісти
для стульев и столов IKEA
показати весь коментар
02.07.2020 16:50 Відповісти
эту гифку еще при Порошенко крутили. Впрочем, ничего не изменилось.
показати весь коментар
02.07.2020 16:55 Відповісти
Специально для зебилов я оставила ссылку на твит, в котором это видео выложено со звуком, на котором слышно, где и когда оно было снято
показати весь коментар
02.07.2020 17:03 Відповісти
звуковой фон поменять - раз плюнуть.
показати весь коментар
02.07.2020 18:03 Відповісти
Звільнити його треба років через п'ятнадцять і не з посади, а з цугундера!
показати весь коментар
02.07.2020 16:54 Відповісти
И что, янтарь добывать прекратили?
показати весь коментар
02.07.2020 16:57 Відповісти
Навіщо!!! лісів у Карпатах нігде не було!!! то усе аномальні опади!!! навіть мадяри котрі йши до Європи кажуть що жодної смереки або грабчака не віділи, лишіть лісорубів у спокою, вони не винні, рамзес круцио не дасть сп...здіти, його родичі смоктали арпаду, тому у тємі...))
показати весь коментар
02.07.2020 20:46 Відповісти