5075 відвідувачів онлайн

Шмигаль заявив, що в Україні посадили більше лісів, ніж вирубали

Шмигаль заявив, що в Україні посадили більше лісів, ніж вирубали

Останні десять років площа відтворених лісів в Україні перевищила площу вирубок.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час Години запитань до уряду.

"Ми бачимо зміни клімату, які призвели до підняття рівня води. Ми бачимо зменшення незаконних вирубок лісів, але боротьбу з цим явищем необхідно завершити. Запроваджено тотальне електронне чіпування деревини, електронні аукціони", - сказав глава уряду.

За його словами, упродовж весни 2020 року було відновлено 32,3 тисячі гектарів лісу.

"Співвідношення площі створення лісів за 10 років перевищило площу суцільних вирубок. На жаль, все ще є незаконні вирубки, які при інвентаризації лісів треба заоблікувати і мати розуміння, який об’єм насаджень має відбуватися в Україні", - резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, паводки в західних регіонах України, за оцінками уряду, перевершили за масштабом повені 2008 року. Дуже критична ситуація склалася в п'яти західних областях України. СБУ відкрила кримінальне провадження за статтею "Екоцид".

Топ коментарі
+24
Тепер потрібно 100 років почекати, поки дерева виростуть!
показати весь коментар
03.07.2020 13:26 Відповісти
+18
Звиздеть - не мешки ворочать!
показати весь коментар
03.07.2020 13:26 Відповісти
+16
Шмигаль власноручно саджав, аж граблі до ліктів стер...
показати весь коментар
03.07.2020 13:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тепер потрібно 100 років почекати, поки дерева виростуть!
показати весь коментар
03.07.2020 13:26 Відповісти
Акакаяразница , головне ж статистика
показати весь коментар
03.07.2020 13:35 Відповісти
Через 100 лет там будет заурядная посадка вместо уникального леса.
показати весь коментар
03.07.2020 13:49 Відповісти
"А там - или ишак сдохнет, или шах помрет"!
показати весь коментар
03.07.2020 14:15 Відповісти
У нас баобаби не ростуть, сосну і бук австрійці рубали 70-річними, СРСР 30-50 річними.
показати весь коментар
03.07.2020 14:52 Відповісти
Звиздеть - не мешки ворочать!
показати весь коментар
03.07.2020 13:26 Відповісти
звіздеть не дерева саджати
показати весь коментар
03.07.2020 15:45 Відповісти
Точно! Краще його до буцигарні)=
показати весь коментар
03.07.2020 16:09 Відповісти
Шмигаль власноручно саджав, аж граблі до ліктів стер...
показати весь коментар
03.07.2020 13:27 Відповісти
И всё за последний год. Один Буратино сажал на поле чудес в стране дураков?
показати весь коментар
03.07.2020 13:28 Відповісти
Бреше, стерво, і не червоніє...
показати весь коментар
03.07.2020 13:28 Відповісти
Ну чому ж. Йому папірці принесли,звірився-всі цифри в порядку,навіть в плюс.
А лисі гори-то папєрєдники.
показати весь коментар
03.07.2020 14:16 Відповісти
Там не тільки "гори" лисі... Полісся теж "лисіє"... Знайомий , мисливствознавець Новгород-Сіверського району Чернігівщини, ще років з десять тому, сказав, що скоро з Новгород-Сіверського буде Росію видно...
показати весь коментар
03.07.2020 14:49 Відповісти
так точно)) і вчителі отримують з/п по чотири тисячі долярів. Як зелене чмо і обіцяв)))
показати весь коментар
03.07.2020 13:30 Відповісти
Он говорил о корабельных соснах?
показати весь коментар
03.07.2020 13:30 Відповісти
Шмыгаль заявил, что в Украине посадили больше лесов, чем вырубили - Цензор.НЕТ 2321
показати весь коментар
03.07.2020 13:30 Відповісти
кацахол такое любит.
Кто ещё?
показати весь коментар
03.07.2020 13:33 Відповісти
susanin, тоже.
показати весь коментар
03.07.2020 13:34 Відповісти
За останні років 15 жодного разу не бачив, щоб десь висаджували ліс. А от вирубки - постійно бачу і скрізь.
показати весь коментар
03.07.2020 13:30 Відповісти
На Херсонщине высаживали, только надо, чтоб крошечные деревца прижились, а потом ждать, лет 50, пока вырастут.
показати весь коментар
03.07.2020 14:34 Відповісти
Только вот чтобы срубить одно дерево достаточно одной минуты, а чтобы одному дереву вырасти потребуются десятилетия
показати весь коментар
03.07.2020 13:32 Відповісти
Ездил в леса трех областей-ничего не сажают, только вырубка. Что за наглое вранье.
показати весь коментар
03.07.2020 13:32 Відповісти
Идет простая манипуляция цифрами. Считают общее количество посаженных саженцев даже тех которые лесники садят для будущих вырубок как новогодних елок.
показати весь коментар
03.07.2020 13:40 Відповісти
Шмыгаль заявил, что в Украине посадили больше лесов, чем вырубили

Правильно , если брехать , то с размахом
показати весь коментар
03.07.2020 13:32 Відповісти
Это ложь, и чтобы в этом убедиться достаточно взглянуть на спутниковую карту Украины, и сравнить с картами 10-30 летней давности, а еще лучше походить по этим лесам и увидеть тысячи лысых участков...
показати весь коментар
03.07.2020 13:32 Відповісти
Если посчитать и "корабельные сосны" то тогда конечно
Шмыгаль заявил, что в Украине посадили больше лесов, чем вырубили - Цензор.НЕТ 1398
показати весь коментар
03.07.2020 13:33 Відповісти
Зебилы эту туфту схавают...и добавки поросят...
показати весь коментар
03.07.2020 13:33 Відповісти
какой объем насаждений должен происходить в УкраинеИсточник: https://censor.net/n3205872
По цвету - зеленый.
По виду - сосна.
По назначению - корабельная.
По объему - 90/60/90
показати весь коментар
03.07.2020 13:33 Відповісти
Конечно, поэтому и заводят уголовные дела регулярно по незаконной вырубке леса. Статистика по этой деятельности - незаконной вырубке: где и сколько уничтожено - не ведётся. А официальная статистика в Украине - всегда гладкая и демонстрирует только перемогу. Поэтому и затапливает пол Украины.
показати весь коментар
03.07.2020 13:33 Відповісти
Ну років через 50 буде ліс.
показати весь коментар
03.07.2020 13:34 Відповісти
"Посадили" - не означає "виростили" , нехай те й рубають , що за 10 років виросло !
показати весь коментар
03.07.2020 13:34 Відповісти
Может их и посадили больше, но он имеют такое неприятное свойство как медленный рост, а вот вырубаются очень быстро ...
показати весь коментар
03.07.2020 13:34 Відповісти
Про дубы и другие ценные породы деревьев - вообще отдельный разговор...брехун !!!
показати весь коментар
03.07.2020 13:34 Відповісти
Лучше бы вы кое что другое посадили.
показати весь коментар
03.07.2020 13:36 Відповісти
Давышо???!!!
показати весь коментар
03.07.2020 13:37 Відповісти
Наверное посчитали 10-ти сантиметровый саженец как срубленную 60-ти летнюю сосну или 150-ти летний дуб?
показати весь коментар
03.07.2020 13:38 Відповісти
Це не перший міністр , це ж РИГ , відкритий ворог , ще й знущається , падла !!! Зеленський , **** дрочена , гомосексуаліст в поганому значенні цього слова .
показати весь коментар
03.07.2020 13:37 Відповісти
Ага. Так и есть! Правда, только, по бумагам! А на факте - хххх
показати весь коментар
03.07.2020 13:38 Відповісти
Ну если считать коноплю деревом то тогда да!
показати весь коментар
03.07.2020 13:38 Відповісти
А хіба не дерево? Просто йому вирасти не дають.
показати весь коментар
03.07.2020 13:39 Відповісти
" в течение весны 2020 года были восстановлены 32,3 тысячи гектаров леса." Источник: https://censor.net/n3205872 Только идиот может такое заявлять , ведь лес восстанавливается не в течении весны , а десятилетиями...... Десятилетиями !!!
показати весь коментар
03.07.2020 13:41 Відповісти
Почему же только идиот? Ещё наглый лжец.
показати весь коментар
03.07.2020 17:03 Відповісти
Бреше як дише ...
показати весь коментар
03.07.2020 13:49 Відповісти
...а дышит он часто..
показати весь коментар
03.07.2020 13:51 Відповісти
А сколько посадили крышующих незаконную вырубку?
показати весь коментар
03.07.2020 13:52 Відповісти
Нещасний брехун... Не один десяток рокі ходжу горами і бачу - вирубали вікові буки, вода змила родючий грунт, там виросли якісь кущі - і все...
показати весь коментар
03.07.2020 13:54 Відповісти
так вони ж кущі та чагарники порахували) папір все витримає..
показати весь коментар
03.07.2020 14:03 Відповісти
*К сожалению, все еще незаконные вырубки, которые при инвентаризации лесов надо учесть*

Не ну если не учитывать количество незаконной вырубки то возможно, что посадили больше. Но проблема в том, что как раз основной объём это незаконная вырубка, она официально ни где не учитывается.
показати весь коментар
03.07.2020 13:55 Відповісти
Если правда, то хорошо.
показати весь коментар
03.07.2020 13:56 Відповісти
Но нет.
показати весь коментар
03.07.2020 17:04 Відповісти
Лес прореживают в течении 90 лет. По площадям его никто не вырубует. кроме браконьеров от влады.
показати весь коментар
03.07.2020 13:56 Відповісти
А бурштына закопали больше, чем выкопали.
показати весь коментар
03.07.2020 14:07 Відповісти
Нужно создать национальный парк на территории Карпат.
Лес это не просто кубометры древесины, это уникальная экосистема и ландшафт.
Первичный лес нельзя восстановить тупо сажая новые деревья.
показати весь коментар
03.07.2020 14:08 Відповісти
Ну протоліси вже не рубаєть.
показати весь коментар
03.07.2020 14:55 Відповісти
Нечего уже рубать, вот и не рубают.
показати весь коментар
03.07.2020 17:08 Відповісти
Брехня! А вообще дубы уже нужно включит в Красную Книгу Украины.
показати весь коментар
03.07.2020 14:12 Відповісти
Модрина включена, тільки ціна піднялась. Всі бажають ступені з модрини в хаті. Лиственница російською.
показати весь коментар
03.07.2020 14:59 Відповісти
И закапывали янтаря больше , чем выкапывали.
показати весь коментар
03.07.2020 14:20 Відповісти
Шмигаль заявив, що в Україні посадили більше лісів, ніж вирубали - Цензор.НЕТ 3433
показати весь коментар
03.07.2020 14:23 Відповісти
Весна пройшла, а ви так нікого і не посадили
показати весь коментар
03.07.2020 14:38 Відповісти
Посадити дерево , це ще не значить ,що воно приживеться ,а якщо і приживеться то не значить що воно виросте , а не загине у густій траві чи від шкідників. Такі заяви може робити тільки дебіл з команди паяца.
показати весь коментар
03.07.2020 14:46 Відповісти
шмьіль- с"ка
показати весь коментар
03.07.2020 14:56 Відповісти
лучше б больше вырубили коррупционеров, чем посадили.
показати весь коментар
03.07.2020 14:58 Відповісти
Рубати ліс корабельної сосни Шмигаля будуть 2100 року. А до цього будуть, паводки, онкоогія, піски і пустиня. Ці бариги не розуміють, що вирубаний ліс як атомна енергетика є дешева, коли не враховувати скільки коштів потрібно вбухати в ліквідацію екологічної катастрофи, в лікування людей і їх захоронення. Тому, як садять ліси можна подивитись кожному на супутниковій карті Гугл , там все видно краще ніж слова владних дебілів з КМУ, ВР і бариг жадібних до пожади. .
показати весь коментар
03.07.2020 15:06 Відповісти
"Мы видим уменьшение незаконных вырубок лесов, но борьбу с этим явлением необходимо завершить." - Да, борьбу завершили, вижу. Уже не борятся.
показати весь коментар
03.07.2020 16:58 Відповісти
Что ты чмо п#здишь, и сколько лет должно пройти, чтоб из этих саженцев вырос полноценный лес???
показати весь коментар
03.07.2020 17:00 Відповісти
_И сколько саженцев выживут? Их хавают звери, насекомые вредоносят. Всякие пожары уничтожают, ломают ветры. Сажать прямо сейчас надо в 10 раз больше! Прямо сейчас уже катастрофа, лесов уже нет, со спутника видно! Так, отдельные островки поперечником от 1 до 15 км.
показати весь коментар
03.07.2020 17:12 Відповісти
Цей ***** має на увазі про ті ліси які самозаліснюються на с/г паях і в просіках?
показати весь коментар
03.07.2020 17:37 Відповісти
вот жеж мразь!
показати весь коментар
03.07.2020 18:05 Відповісти
Т.е. у него есть точная цифра сколько всего вырубили?
Вот мы и нашли того, кто крышует незаконную вырубку...
показати весь коментар
03.07.2020 19:01 Відповісти