Кожен уряд обіцяє знизити тарифи, але це неможливо, - Яценюк

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, інформує Цензор.НЕТ.
"На превеликий жаль, кожен уряд, який приходить, він бере яке на себе зобов'язання? "Ми зменшимо тарифи". Тільки одна невелика проблема: уряд не зменшує і не збільшує тарифи. Тарифи залежать виключно від світової кон'юнктури", - сказав Яценюк.
Експрем'єр додав, що він взяв на себе політичну відповідальність за те, щоб привести тарифи до світового паритету.
"Тому в мене нема в тому числі штучного рейтинга, але зато держава убереглась, і ми маємо енергетичну незалежність", - додав він.
Топ коментарі
+21 Who’s Here
показати весь коментар
03.07.2020 21:33 Відповісти Посилання +17 ALEX SUROVV
показати весь коментар
03.07.2020 21:39 Відповісти Посилання +14 vitaliymkua
показати весь коментар
03.07.2020 21:35 Відповісти Посилання 