10680 відвідувачів онлайн
5 303 112

Кожен уряд обіцяє знизити тарифи, але це неможливо, - Яценюк

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, інформує Цензор.НЕТ.

"На превеликий жаль, кожен уряд, який приходить, він бере яке на себе зобов'язання? "Ми зменшимо тарифи". Тільки одна невелика проблема: уряд не зменшує і не збільшує тарифи. Тарифи залежать виключно від світової кон'юнктури", - сказав Яценюк.

Експрем'єр додав, що він взяв на себе політичну відповідальність за те, щоб привести тарифи до світового паритету.

"Тому в мене нема в тому числі штучного рейтинга, але зато держава убереглась, і ми маємо енергетичну незалежність", - додав він.

Топ коментарі
+21
Это всем было очевидно кроме 73%
показати весь коментар
03.07.2020 21:33 Відповісти
+17
Кулявлоба вылезло опять. Как ето не возможно снизить тарифы? Для олигархов же снизили тарифы. И даже наоборот дотации им выдали. А для народа рука сломается тарифы снижать? А ты с***ка зачем обещало снизить тарифы на газ, а пролезло к корыту и наоборот подняло в 10 раз?
показати весь коментар
03.07.2020 21:39 Відповісти
+14
Доречи, саме час зебілам нагадати.

Каждое правительство обещает снизить тарифы, но это невозможно, - Яценюк - Цензор.НЕТ 3574
показати весь коментар
03.07.2020 21:35 Відповісти

Завантаження...