5432 відвідувача онлайн
7 236 59

Патріоти в Дніпрі відновили зіпсоване вандалами графіті із Шухевичем

Про це "Радіо Свобода" повідомив голова громадської організації "Товариство майбутнього" Кирило Дороленко, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, графіті відновили патріотично налаштовані дніпряни. Водночас триває пошук тих, хто зіпсував малюнок.

Патріоти в Дніпрі відновили зіпсоване вандалами графіті із Шухевичем 01

Нагадаємо, днями до дня народження Романа Шухевича в Дніпрі на набережній активісти створили графіті з портретом Романа Шухевича. Через кілька днів невідомі замалювали  його синьою фарбою і написали "Ворог України".

Творці вирішили відновити малюнок і оголосили про грошову винагороду за інформацію, яка дозволить знайти тих, хто зіпсував портрет.

У листопаді 2015 року в Дніпрі на виконання "законів про декомунізацію" змінили назви 259 об'єктів топоніміки. Тоді в місті з'явилася вулиця Романа Шухевича. Пропозиція про перейменування однієї з центральних вулиць міста на вулицю Степана Бандери так і залишилася пропозицією.

Топ коментарі
+14
Молодці. Я ще бачила як харківські патріоти навалювали баннер на набережній навпроти офісу опжз " слава Україні"
показати весь коментар
05.07.2020 12:46 Відповісти
+10
Рашизди спочатку затерли менший , але хлопці знайщли негідників і провчили.
показати весь коментар
05.07.2020 12:49 Відповісти
+9
Зеб, к другим граффити претензий не было, значит в этом месте их никто не запрещал.
А то, что ты произносишь "патриоты" ёрничая, то ты, скорее, - козломордый, а не зеб.
показати весь коментар
05.07.2020 13:03 Відповісти

Завантаження...