Транзит Угорщиною можливий лише через два пункти пропуску, - Держприкордонслужба

Про це Держприкордонслужбу поінформували угорські прикордонники, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДПСУ.
"Зокрема, з 14:00 4 липня пропуск осіб та транспортних засобів, які їдуть транзитом через Угорщину, здійснюється тільки гуманітарними коридорами в пунктах пропуску "Берегшурань" - "Лужанка" і "Захонь" - "Чоп" ("Тиса"), - йдеться в повідомленні.