10911 відвідувач онлайн
10 085 42

Готуємо пілотний проєкт закриття шахт за досвідом Німеччини, - Буславець

Про це Буславець розповіла в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає Цензор.НЕТ.

"Ми маємо майже 65 мономіст, у яких тільки шахта є тим підприємством, на якому можуть працювати люди. І зазвичай це одна працююча людина, яка годує всю родину. І ми маємо розуміти, яким чином нам необхідно цих людей захистити, дати можливість трансформуватися цим регіонам, щоб там була робота. У нас навіть на сьогодні є домовленості з німецькою стороною. Був і дзвінок прем’єр-міністра до канцлерки Німеччини Ангели Меркель. Вони обговорювали це питання. І в мене були перемовини з послом Німеччини в Україні стосовно допомоги щодо проведення комплексної роботи в межах пілотного проєкту з досвідом Німеччини щодо закриття шахт якогось мономіста, яке ми визначимо разом із ними за певними критеріями", – повідомила Буславець.

За її словами, цей "пілот" буде реалізований як для вирішення соціальних, екологічних питань, так і для забезпечення роботою тих людей, які проживають у такому мономісті.

Втім Ольга Буславець сказала, що такого мономіста ще поки не обрали.

"Є певні критерії. Ми, звичайно, будемо це опрацьовувати робочою групою для того, щоб визначити", - додала вона.

Топ коментарі
+16
Давно убыточные шахты нужно закрыть !!! Сколько можно гудка кормить с бюджета ???
показати весь коментар
05.07.2020 14:04 Відповісти
+10
почему Германии..а не Британии...
показати весь коментар
05.07.2020 13:55 Відповісти
+7
Чомуще в 90-х шахти не приватизували? Не віддали тим шахтарям, які працювали на конкретній шахті. Тому, що на субсидіях, дотаціях ..., кормилося багато "впливових" людей.
Найрадикальниший метод закриття державних шахт був У "залізної леді" Тетчер. В.Британія позбавившись від тягаря державних шахт, почала впевненно розвиватися. І якщо в 60-70-х країна була "хворою людиною Європи", то зараз одна із самих розвинутих економік.
показати весь коментар
05.07.2020 14:24 Відповісти

Завантаження...