4533 відвідувача онлайн

80% інфікованих COVID-19 українців переносять його в легкій формі, - Ляшко

Заступник міністра охорони здоров'я і головний санлікар України розповів, який відсоток хворих потребує госпіталізації.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Україна 24" заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Якщо ми говоримо про коронавірусну хворобу - 80% переносять її в легкому стані. Їх не треба госпіталізувати на ліжка, де вони можуть отримати внутрішнє інфікування іншими хворобами. Вони проходять лікування амбулаторно під наглядом. 20% потребують госпіталізації", - зазначив Ляшко.

Ляшко повідомив, який реальний відсоток госпіталізації по Україні.

"У нас зараз коефіцієнт госпіталізації 19. Одночасно в різних областях по-різному, в Закарпатській області 29-31% хворих потрапляє в лікарні. Коли стан хворого стабілізувався, його можуть перевести на амбулаторне лікування, тим самим звільняючи ліжко для того, щоб людина з ускладненнями могла отримати медичну допомогу в стаціонарі", - пояснив головний санлікар.

Топ коментарі
+7
Я не марю, маю добру пам*ять, ліньки йти зараз шукати: на днях ці таварісчі (Степанов і Ляшко) розказували про критичне заповнення лікарень і говорили про розгортання лікарень другої та третьої хвилі !
Тоді, правда, він називав коефіцієнт госпіталізації - 16%.
???
Куди поділися всі ці люди, які критично заповнювали лікарні ?

І до чого тепер про 80% з легким перебігом ? Давайте - =больше ада=, як перед цим.
А де можна побачити статистику за віковими групами: інфіковані, госпіталізовані, в реанімації, померлі ?
показати весь коментар
06.07.2020 09:19 Відповісти
+5
Вот откуда такое панически истеричное с легкими убитыми в хлам? Если кто и убивает легкие, то горе-врачи, которые не умеют пользоваться ИВЛ. Вообще-то ИВЛ сложный аппарат. Его не каждый врач умеет поставить правильно. До последнего времени ИВЛ подключали только анестезиологи. А сейчас все кому не лень. Если легкие в хлам и убьет то далеко не ковид.
показати весь коментар
06.07.2020 09:26 Відповісти
+4
что вы тогда трагедию с короны делаете, свинячий грипп опаснее
показати весь коментар
06.07.2020 09:18 Відповісти

Завантаження...