7752 відвідувача онлайн

Головна база ВМС України - це Севастополь, і ми туди повернемося, - Неїжпапа

Про це Неїжпапа розповів в інтерв'ю одеському виданню "Думская", передає Цензор.НЕТ.

"Головна база Військово-морських сил України - це Севастополь. Я від цієї ідеї, принципу і меседжу ніколи не відмовлюся ... Там я прослужив все своє корабельне життя. Ми повернемося", - зазначив він.

При цьому Неїжпапа нагадав, що у багатьох українських офіцерів у Криму залишилися житло, цінності, родичі, але сам він не має наміру відвідувати окупований півострів. "Я до цього ставлюся категорично - я поїду в Крим лише тоді, коли там буде наш синьо-жовтий прапор. Все. Крапка", - зазначив Неїжпапа.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 11 червня звільнив Ігоря Воронченка з посади Командувача ВМС ЗСУ і призначив на цю посаду Олексія Неїжпапу.

Топ коментарі
+15
Главная база ВМС Украины - это Севастополь, и мы туда вернемся, - Неижпапа - Цензор.НЕТ 8699
показати весь коментар
06.07.2020 13:15 Відповісти
+9
дешевый трындеж продолжается..
тем временем, голобородько (он же позорник зеленский) и его окружение - подмахивает шизоидной кремляди и его шестеркам..
с такой властью, Украина, не то, что не вернет, а может потерять еще несколько областей.. люди из Украины бегут, работы нет, экономика развалена, олигархи продолжают грабеж Украины....
показати весь коментар
06.07.2020 13:14 Відповісти
+6
повернення Криму можливе лише за умов розпаду **********.
показати весь коментар
06.07.2020 13:11 Відповісти

Завантаження...