Рівень захворюваності на COVID-19 серед медиків знижується, - Степанов

На сьогодні захворюваність на коронавірус серед медиків перебуває на рівні близько 7-8%.
Про це під час брифінгу повідомив голова МОЗ Максим Степанов, передає Цензор.НЕТ.
Міністр охорони здоров'я нагадав, що раніше рівень захворюваності медиків доходив до 21%
"Тобто зі ста хворих в Україні - 21 був медпрацівником. На сьогодні цей показник становить близько 7-8%, він постійно знижується", - зазначив Степанов.
За словами глави МОЗ, зараз в Україні цифри, які відповідають усім європейським і світовим стандартам.
"Якщо нас порівняти з багатьма цивілізованими країнами Європи, то ми перебуваємо на дуже хороших місцях. Нам вдалося за ці три місяці максимально відновити систему епідконтролю та інфекційного контролю", - пояснив міністр.
У нас не самые худшие показатели.\\\\\\\\\\\\\\
Я логику не особо учил, но ты тупо себе противоречишь. и да, если ты веришь статистике.....
....
..