6648 відвідувачів онлайн
5 778 30

Луганщину підключили до об'єднаної енергосистеми України

Про це повідомляє "Укрінформ", передає Цензор.НЕТ.

"Ми повертаємо Північ Луганщини додому, в енергосистему України. У 2014-15 роках внаслідок бойових дій була пошкоджена інфраструктура магістральних електричних мереж, яка забезпечувала видачу потужності з Луганської ТЕС, яка є основним джерелом живлення півночі Луганщини. Відтак у нас у роботі залишилась лише одна лінія 220 кіловольт в локації Лисичанська. Яка весь цей час і забезпечувала споживачів Луганщини електроенергією", - заявив під час церемонії відкриття керівник Національної енергетичної компанії "Укренерго" Володимир Кудрицький.

Він нагадав, що до останнього часу існувала небезпека залишити без світла практично всю контрольовану Україною частину Луганської області не тільки у випадку пошкодження лінії електропередач, через яку надходила енергія від єдиної в регіоні електростанції, але навіть при суттєвому перевантаженні останньої, яка в такому разі мала відключатися автоматично – наприклад, під час сильного морозу взимку, коли збільшується енергоспоживання населенням.

Топ коментарі
+7
Надеюсь , только без ордло ?
показати весь коментар
09.07.2020 17:32 Відповісти
+5
Скоріш як раз навпаки, а то б і не згадали про це...
показати весь коментар
09.07.2020 17:33 Відповісти
+5
А ты, придурок, прежде чем словодрочить, мозг включи!(если имеешь его)! Откуда, по-твоему. запитаны вч ВСУ, погранцы и прочие, не лугандонские. ифраструктуры???
показати весь коментар
09.07.2020 17:43 Відповісти

Завантаження...