5807 відвідувачів онлайн

Росія відправила на окупований Донбас нові снайперські комплекси, - розвідка

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Міноборони із посиланням на дані ГУР.

Зокрема, з початку липня зафіксовано збільшення кількості випадків застосування окупантами диверсійно-розвідувальних груп і снайперських пар, у т. ч. укомплектованих кадровими російськими військовослужбовцями, які прибули зі складу з’єднань і частин Південного військового округу ЗС РФ. Водночас для прикриття виходу снайперів і ДРГ у "сіру зону" противник здійснює мінометні обстріли позицій підрозділів Об’єднаних сил.

Крім того, окупанти продовжують завозити через неконтрольовані Україною ділянки кордону на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях модернізовані та нові снайперські комплекси російського виробництва.

Топ коментарі
+7
"хражданцкая вайна" фуле...
показати весь коментар
10.07.2020 13:56 Відповісти
+1
А кто мешает их подорвать по дороге?
показати весь коментар
10.07.2020 14:20 Відповісти
+1
...кто мешает их подорвать по дороге?.. Нєкому іх подривать тєпєряча...Зеленский у кого- то в глазах из снайпєров увідєл мір і разогнал своіх і снайпєров,і партизан. Так кому подривать врага-упиря?
показати весь коментар
19.11.2020 23:27 Відповісти

Завантаження...