11265 відвідувачів онлайн
2 019 17

Зеленський уповноважив в.о. міністра енергетики Буславець підписати угоду з ЄБРР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в розпорядженні глави держави від 10 липня.

"Уповноважити першу заступницю міністра енергетики України Буславець Ольгу Анатоліївну на підписання Угоди про внесок між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля", - сказано в розпорядженні.

Топ коментарі
+4
это ту которая людей на работу берет исходя из гороскопа? хороший выбор я считаю
щас она на картах таро кинет, потом шар хрустальный потрет и подпишет

бубочка - ты сам то работать когда планируешь начать?
показати весь коментар
10.07.2020 17:05 Відповісти
+3
Напомнило. "ТАСС уполномочен заявить..." Вот и это недоразумение, шляется по стране, хрен знает что несёт. Потом соратники объясняют, шо оно хотело заявить
показати весь коментар
10.07.2020 17:14 Відповісти
+2
Він працювати не звик. Тому з білого порошку створив свою реальність, де в нього є один робочий день - 29-го лютого. Тепер зрозуміло, чому він так не любить високосні роки?
показати весь коментар
10.07.2020 17:26 Відповісти

Завантаження...