Зеленський уповноважив в.о. міністра енергетики Буславець підписати угоду з ЄБРР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в розпорядженні глави держави від 10 липня.
"Уповноважити першу заступницю міністра енергетики України Буславець Ольгу Анатоліївну на підписання Угоди про внесок між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля", - сказано в розпорядженні.
щас она на картах таро кинет, потом шар хрустальный потрет и подпишет
бубочка - ты сам то работать когда планируешь начать?