5289 відвідувачів онлайн
1 296 6

Система електронних лікарняних почне працювати у тестовому режимі в серпні, - Степанов

Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформує Цензор.НЕТ.

"У серпні ми плануємо запустити цю систему. Спочатку вона працюватиме в тестовому режимі - будуть і електронні, і звичайні лікарняні. У майбутньому ми перейдемо на електронний реєстр", - повідомив Степанов.

Чиновник зазначив, що лікарі заповнюватимуть лікарняні в електронному реєстрі на сайті Пенсійного фонду і ставитимуть у довідці електронний підпис.

На думку міністра, електронні лікарняні дозволять знизити ризик фальсифікацій, а також заощадять кошти, які використовували на закупівлю паперу, а це, за його словами, понад 4 млн гривень щорічно.

Нині систему електронних лікарняних тестують у більш ніж 700 лікарнях. За словами Степанова, лікарі завершать тестування системи протягом одного-двох тижнів.

Раніше електронний лікарняний планували запровадити в Україні з 1 квітня 2020 року.

Завантаження...