9537 відвідувачів онлайн

На КПВВ "Станиця Луганська" помер 62-річний чоловік

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Сьогодні.

Інцидент стався вранці 14 липня, коли чоловік впав на виході з КПВВ. Фельдшери Міжнародної медичної допомоги, представники ДСНС, лікарі швидкої допомоги понад 30 хвилин боролися за його життя, однак врятувати чоловіка не вдалося.

Про загиблого відомо, що він був зареєстрований в окупованому найманцями РФ місті Ровеньки.

За даними правозахисників, за 2019 рік у Луганській і Донецькій областях під час перетину КПВВ померло 27 осіб, в основному це були люди похилого віку. Всього за рік екстрена медична допомога на контрольних пунктах знадобилася 301 людині.

Топ коментарі
+10
просто надо прекратить платить пенсии донбасяо, пусть отнесутся к этому с пониманием
показати весь коментар
14.07.2020 20:06 Відповісти
+5
зачем шел?
куда шел ?
наверное кормить биндеровцев и европейских геев......
показати весь коментар
14.07.2020 20:06 Відповісти
+5
Умер - не наш человек. Умер путенский пособник, враг Украины. И это меня радует.... А скорблю я о погибшем нашем медике, о погибших наших воинах - героях. А всей путенской нечисти желаю дохнуть всегда и везде...До последнего ....Путен, и ты, мразь, сдохни!!!
показати весь коментар
14.07.2020 20:16 Відповісти

Завантаження...