9405 відвідувачів онлайн
12 002 151

"Досить п##дячити "зелену" енергетику": під Радою завтра збирається акція протесту

Учасники акції протесту в п'ятницю, 17 липня виступлять проти поправок до законопроєкту №3658, що передбачають зниження тарифів на 40-50%.

Протест почнеться о 8 ранку під комітетом ВР з питань енергетики та ЖКГ, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на сторінку акції у Фейсбуці.

Організатор заходу - Українська асоціація відновлюваної енергетики.

"Зараз держава знищує галузь зеленої енергетики, в якій працює 30 000 українців. Ці антидержавні дії суперечать загальноєвропейським цінностям і порушують взяті Україною зобов'язання перед міжнародними партнерами", - стверджують організатори акції.

За їхніми словами, держава вже заборгувала виробникам зеленої енергетики понад 17 млрд гривень і продовжує накопичувати борги.

"Ми вимагаємо збереження галузі, в якій працюють тисячі висококваліфікованих технічних фахівців, яка щорічно приносить бюджету України 20 млрд грн податків, а також десятки мільярдів гривень інвестицій в економіку нашої держави", - підкреслили організатори акції.

Топ коментарі
+37
Пусть все митингующие завтра берут с собой документы и подпишут договор на покупку электричества по цене зеленого тарифа + транспортировка и амортизация сетей.
показати весь коментар
16.07.2020 20:21 Відповісти
+16
Ахметов собирает крыс под ВР которые против снижения тарифов на 40-50%. Народ, давайте выйдем и дап***чим етим ахметовским барыгам морды за то что хотят с нас снимать 3 шкуры
показати весь коментар
16.07.2020 20:34 Відповісти
+11
В Британии цены ниже, юблюдки ипоные, вся эта кухня мутилась под ахметку, фирташа и прочих кондомов
показати весь коментар
16.07.2020 20:49 Відповісти

Завантаження...