11401 відвідувач онлайн
9 913 34

Водій-порушник побив двох патрульних поліцейських в Одесі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Приморського відділу поліції в м.Одесі

Правопорушник спробував втекти з місця події, але поліцейські його затримали й викликали слідчо-оперативну групу. Травмованим правоохоронцям була надана медична допомога, правопорушника ж доставили до територіального відділу поліції.

За порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження дорожнього знаку, на чоловіка склали протокол за ст. 124 КУпАП, санкція якої передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

За фактом насильства щодо працівників правоохоронного органу поліцейські розпочали провадження за ч. 2 ст. 345 ККУ, що передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Вирішується питання про затримання фігуранта в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Топ коментарі
+9
Чесно кажучи, хотілось би почути версію водія-порушника - може мусора його підрізали, він наїхав на знак, розізлився і набив кабіни патрульним. Чом не версія?
показати весь коментар
17.07.2020 11:53 Відповісти
+6
Если бы они в него выстрелили - то сразу поднялся бы вой что копы подстрелили невиновного. У нас всегда всем недовольны. Стреляли - виноваты, не стреляли - тоже виноваты.
показати весь коментар
17.07.2020 11:57 Відповісти
+5
у них что, пистолетики отобрали и не выдают на патрулирование?
показати весь коментар
17.07.2020 11:54 Відповісти

Завантаження...