Окупанти обстріляли позиції підрозділів ОС у районі Старогнатівки, - Міноборони

Від початку поточної доби російські найманці в зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі один раз порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє Міністерство оборони України, інформує Цензор.НЕТ.
Вранці в суботу позиції підрозділів ОС у районі Старогнатівки було обстріляно із застосуванням протитанкових ракетних комплексів і гранатометів.
За наявною інформацією, втрат серед українських військовослужбовців немає.
Втрати противника уточнюються.