У ЗСУ виявили вже 140 випадків COVID-19, за добу - ще 13

Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних сил України, інформує Цензор.НЕТ.
"За минулу добу зареєстровано 13 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них в установах охорони здоров'я перебуває 1 військовослужбовець (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ"). Стан пацієнта задовільний, він отримує необхідне лікування", - йдеться в повідомленні .
Загалом за час пандемії у ЗСУ одужали 516 осіб, летальних випадків - 5. На ізоляції, зокрема самоізоляції, перебувають 296 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція упродовж найближчих трьох діб, - 43 людини.
На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 12 осіб.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Чайка Київ
показати весь коментар
19.07.2020 13:15 Відповісти Мені подобається 0 Посилання