5199 відвідувачів онлайн
11 909 182

Депутати розробляють законопроєкт про боротьбу з сектами, - "слуга народу" Третьякова

Депутати розробляють законопроєкт про боротьбу з сектами, - "слуга народу" Третьякова

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розробляє законопроєкт про діяльність деструктивних релігійних організацій (так званих "сект").

Про це в інтерв'ю "Громадському" розповіла народний депутат "Слуги народу", очільниця цього комітету Галина Третьякова, інформує Цензор.НЕТ.

За її словами, йдеться про релігійні організації, які працюють як фінансові установи й забирають кошти у людей.

"В Америці це дуже потужно обговорювалося, у нас, на жаль, ці відносини не врегульовані. Під релігійними установами може прикриватися фінансова установа, яка може забирати у людей їхнє майно", — пояснила депутатка.

Третьякова назвала такі організації "цілою системою з нейролінгвістичним програмуванням".

"Така проблема є, коли під релігійною установою ховається фінансова установа, яка, в тому числі, і з "чорними нотаріусами" (працює), яка хоче забрати у людини її майно, користуючись тим, що людина в біді. Програмуванням починають робити все, щоб вона в цю організацію принесла кошти. Потрібно, щоб ми їм протидіяли", — пояснила депутатка.

Під деструктивними релігійними організаціями (сектами) можна розуміти організовану спільноту людей, яка діє під виглядом релігійної або громадської організації. Його прихильники об’єднані спільною доктриною, ідеологією та метою. Але ця доктрина суперечить національним інтересам держави чи становлять загрозу громадському порядку, миру, безпеці, здоров’ю та моральності суспільства.

Топ коментарі
+69
Секту "Слуга народа" запретят?
показати весь коментар
19.07.2020 16:31 Відповісти
+28
Актуально , да .
Портрет семьи , борьба с сектами , создание департамента по депортации инопланетян , все это архиважно , без сомнений ...
показати весь коментар
19.07.2020 16:32 Відповісти
+27
Нєужелі МП будут щєміть?
показати весь коментар
19.07.2020 16:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Це стара-нова Гадя
показати весь коментар
19.07.2020 17:32 Відповісти
Старая цушковская шмара.
показати весь коментар
19.07.2020 17:40 Відповісти
Монтян - эта та мразь, которая радуется смерти наших бойцов и советует апалченцам не сбавлять темпов в убийствах наших воинов, пророссийская мразь, которой не место не то что в парламенте, но и в Украине.
показати весь коментар
19.07.2020 20:19 Відповісти
Цю нечесану немиту мавпу танюшу-варто теж заборонити! від слова-абсолютно !
показати весь коментар
19.07.2020 17:11 Відповісти
Запретят ПЦ маасковскава петухата, лохотроны (игровые автоматы) и секту мутняна?!!! ....
показати весь коментар
19.07.2020 17:13 Відповісти
Депутати розробляють законопроєкт про боротьбу з сектами, - "слуга народу" Третьякова - Цензор.НЕТ 5526
показати весь коментар
19.07.2020 17:13 Відповісти
ска понавыбирали...
показати весь коментар
19.07.2020 17:18 Відповісти
якісна "сосна" для зебілів))
показати весь коментар
19.07.2020 17:30 Відповісти
Это целое соснище, сосновище.
показати весь коментар
19.07.2020 17:41 Відповісти
Яка грація!!!
показати весь коментар
19.07.2020 18:05 Відповісти
Жєнщіна загадка!
показати весь коментар
19.07.2020 18:08 Відповісти
Ребус
показати весь коментар
19.07.2020 18:24 Відповісти
С такой оппой это не сосна - это баобаб
показати весь коментар
19.07.2020 20:20 Відповісти
Мєчта Ківи.
показати весь коментар
19.07.2020 22:21 Відповісти
Коля із заздрістю глипає на сраку галинки- отета попакакуким-і я панімаю!
показати весь коментар
19.07.2020 17:15 Відповісти
за пастора взялись
показати весь коментар
19.07.2020 17:16 Відповісти
когда собаке делать нечего, она яйыа лижит, вам заняться нечем?
Все ска делают под капирку кацапов, это вас слуг урода нужно запретить, как самую деструктивную секту в мире. Не трогайте людей, оставьте в покое, каждый имеет право верить в кого он хочет!
показати весь коментар
19.07.2020 17:16 Відповісти
не успели узаконить " игорную секту ".как тут же Третьякова начала подкоп ,совместно с ветеранами ВОВ.
показати весь коментар
19.07.2020 17:17 Відповісти
Зебілоїди вже з релігійними організаціями розпочинають боротьбу. Це вже Північна Корея.
показати весь коментар
19.07.2020 17:20 Відповісти
Секты за этих зеленых уродов голосовали ? Пусть получают, чтоб башкой думали, прежде чем галочку ставить.
показати весь коментар
19.07.2020 17:26 Відповісти
Расцветал физалис.
Полыхал Фейсбук.
В лужах домогались
жабы до гадюк.

На окошке кактус
прямо до мышей
домогался как-то,
и поди отшей.

Домогалась тёлка
стаи злых волков.
Домогалась ёлка
пьяных грибников.

С громким криком «опа!»,
всякий раз дрожа,
домогалась жопа
шила и ежа.

Домогались грабли
до моей ноги.
Судьи! Мусора, ***!
Боже, помоги!
показати весь коментар
19.07.2020 17:27 Відповісти
Работаем строго
по путинским методичкам
Закрываем Свидетелей Иеговы
показати весь коментар
19.07.2020 17:28 Відповісти
Даже без пукинских методичек - эта секта одна из самых огромных в Украине. НЛП, отжим денег и квартир, разрушение семей - их в первую очередь надо прижать
показати весь коментар
19.07.2020 18:15 Відповісти
Гуняюшка московский, тут другая страна. Тебя, поп, могут привлечь за разжигание межрелигиозной розни и распространение заведомо лживой информации.
показати весь коментар
19.07.2020 19:39 Відповісти
А секти - хто!!!???
показати весь коментар
19.07.2020 17:34 Відповісти
https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/volynskoy-oblasti-zhenshchina-utopila-doch-1520168566.html
показати весь коментар
19.07.2020 19:37 Відповісти
бедосик неожиданно вспомнил про гос.дачу на острове Бирючий в азовском море и решил в воскресенье туда съездить проветриться. по странному стечению обстоятельств завтра в керчь прибывает ***** перенесший свой визит к крысенышам на неделю. от керчи до Бирючего 120 км. уж не собрался ли наш говнокомандующий встретиться с *****м "посередине"? тогда четко в схему ложиться вскукарек кадыркина спустя 1.5 года после того как вазелн оманский дал интервью горндону
показати весь коментар
19.07.2020 17:43 Відповісти
Он чому Бірючий закрито для відвідувачів, а то все на карантин вішали. Може там вже давно щось відбувається.
показати весь коментар
19.07.2020 17:58 Відповісти
вспомни как оно зимой в карпаты поехало. а потом всплыл в омане и надо же какая случайность - как раз в то время в оман прилетел советник *****.
показати весь коментар
19.07.2020 18:14 Відповісти
Депутати розробляють законопроєкт про боротьбу з сектами, - "слуга народу" Третьякова - Цензор.НЕТ 3337
показати весь коментар
19.07.2020 17:44 Відповісти
Депутати розробляють законопроєкт про боротьбу з сектами, - "слуга народу" Третьякова - Цензор.НЕТ 6852
показати весь коментар
19.07.2020 20:24 Відповісти
Депутати розробляють законопроєкт про боротьбу з сектами, - "слуга народу" Третьякова - Цензор.НЕТ 2384
показати весь коментар
19.07.2020 17:50 Відповісти
Впізнаю перо поета.
показати весь коментар
19.07.2020 18:24 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2020 18:39 Відповісти
Для боротьби з цим всим є кримінальний кодекс, а свобода совісті, віроісповідань прописана в Конституції, так ні, траба ще законодавчого спаму
показати весь коментар
19.07.2020 17:53 Відповісти
Депутати розробляють законопроєкт про боротьбу з сектами, - "слуга народу" Третьякова - Цензор.НЕТ 9437
показати весь коментар
19.07.2020 17:58 Відповісти
Побачив сітку і згадався Київський зоопарк, де літні великі клітки для мавп з попередженням: "Обережно! Мавпи кидаються екскрементами!"
показати весь коментар
19.07.2020 19:54 Відповісти
Нам бы программу борьбы со слабоумием во власти разработать.
показати весь коментар
19.07.2020 18:03 Відповісти
третьякова - уже давно имя нарицательное и очень досадно что это туловище до сих пор рассекает среди нации, которую она не видит и среди людей которых она ненавидит.. может в зоопарк её перевести..
показати весь коментар
19.07.2020 18:03 Відповісти
это что, имеется ввиду ПЦУ МП?
показати весь коментар
19.07.2020 18:03 Відповісти
А шо будемо робити зі свідками секти бачивших Вову?
показати весь коментар
19.07.2020 18:07 Відповісти
Ну не Московский же Патриархат !
показати весь коментар
19.07.2020 18:13 Відповісти
Це дуже нагадує секту свідків ковбаси по 2.20
показати весь коментар
19.07.2020 22:52 Відповісти
Дивна річ, активнішими стали у ЗеОПі щоб компроментувати цю недопартію перед виборами - верещук , тепер оця качествєнная лярва знову вилізла... Єрмак готує перемогу Мертветчуку?
показати весь коментар
19.07.2020 18:10 Відповісти
Адже підсунути Верещалці цитату з сайту ***** (дивна буква читається як Ха так й еН ) як новинну - то вже точно її намітили в мери й одразу злили Єрмак з Вовкою
показати весь коментар
19.07.2020 18:14 Відповісти
Це той унікальний випадок коли обличчя і розум існують у гармонії...
показати весь коментар
19.07.2020 18:13 Відповісти
Окрім православних - всі на вихід ?

Адвентисти, баптисти, харизмати, пятидесятники та інш. тепер вороги народу ? Оце так новина.
Сталіна повертаєте ?
показати весь коментар
19.07.2020 18:13 Відповісти
Когда то и христиане были сектой.
Но, понятно, шо они то уж отличат истинных от ложных)
показати весь коментар
19.07.2020 18:15 Відповісти
"Моя 1000 дней без секса" Г.Третьякова (с.) глава 6 ст. 9...
показати весь коментар
19.07.2020 18:24 Відповісти
Что-то ее много стало. Стоп, астанавитесь. Хватит ее на сегодня.
показати весь коментар
19.07.2020 18:29 Відповісти
Боже мой КАК же на ней природа отдохнула. Что внешне, что умственно. Впрочем, каков электорат, таков депутат.
,
показати весь коментар
19.07.2020 18:34 Відповісти
У вас больше половины фракции "СН" ходит под действием нейро-ЛП и, "лэвэ" , которое берётся из народных средств,на ваше бездарное существование.
показати весь коментар
19.07.2020 18:37 Відповісти
Може кремлеботську секту свідків Покращення прикриють
показати весь коментар
19.07.2020 18:39 Відповісти
Ну если титушню причислят к сектам, то почему бы и нет !!!!
показати весь коментар
19.07.2020 18:44 Відповісти
Навіть якби цей закон був чудовим (в чому я дуже сумніваюсь, враховуючи клишорукість Зю!-законодавців), Зю!-команда його поховала з почестями і залила товстим шаром бетону могилу законові, доручивши третьяковій про це сповістити.
Отже сектантам окрім безкоштовного піару нічого не загрожує.
Три рази: гіп-гіп УРА!!!
показати весь коментар
19.07.2020 18:44 Відповісти
Депутати розробляють законопроєкт про боротьбу з сектами, - "слуга народу" Третьякова - Цензор.НЕТ 8609
показати весь коментар
19.07.2020 18:47 Відповісти
А за компом то вылитый Петрушка, а рядом Пагубий и БЛожкин
показати весь коментар
20.07.2020 07:28 Відповісти
это они нагадили тебе в штаны? ))))
показати весь коментар
20.07.2020 12:11 Відповісти
Зарплата в 32-25 тыс. для депутата - это слишком мало, - "слуга народа" Третьякова.
показати весь коментар
19.07.2020 18:55 Відповісти
А партвзносы - тоже секта ? А гособлигации ?
показати весь коментар
19.07.2020 19:16 Відповісти
Как будто есть религиозные организации, конфессии, которые не заняты тем, что бы под каким либо соусом изъять ( получить) средства от своих последователей, адептов, верующих, мирян. Я про такие не знаю. Конечный итог все равно сводится к деньгам.. Поэтому ни когда не путайте веру и тех кто представляет себя как "проводник, учитель, наставник, отец" ( это группа , каста присосавшаяся к этой "теме", ничего личного просто бизнес, работа, доход, зарплата, личное благосостояние - при чем очень многочисленная)
показати весь коментар
19.07.2020 19:25 Відповісти
Хорошо, что хоть не перепутала с сексом - очень буквы где то рядом. А ведь могла - детей то уже хочет запретить.
показати весь коментар
19.07.2020 19:28 Відповісти
https://www.volynnews.com/news/all/shakhrayiv-poshkoduvala-apeliatsiyna-instantsiia/?comment_802916&fbclid=IwAR2b0bsttMSiYm26MDu1AoqKiwDTM
показати весь коментар
19.07.2020 19:30 Відповісти
https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/volynskoy-oblasti-zhenshchina-utopila-doch-1520168566.html
показати весь коментар
19.07.2020 19:34 Відповісти
Депутати розробляють законопроєкт про боротьбу з сектами, - "слуга народу" Третьякова - Цензор.НЕТ 791https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DwVEDyfloWvY&psig=AOvVaw02XmiTeDDWvMivTIE3-8tR&ust=1595265736886000&source=images&cd=vfe&ved=0CA0QjhxqFwoTCOCK95Xq2eoCFQAAAAAdAAAAABAO
показати весь коментар
19.07.2020 20:26 Відповісти
я не хочу тут жить и не буду.
показати весь коментар
19.07.2020 20:32 Відповісти
солнце наше, третьякова, а можно ли подготовить закон, в соответствии с которым в случае если вы в постели перезаглатываете лишний сантиметр и вам становится изрыгание, то можно ли того, кто вставил лишнее в вашу голову, просто немного наказать*?
показати весь коментар
19.07.2020 20:59 Відповісти
Дайте этой недоношенной пургену чтоб боялась даже кашлянуть кстати хорошее лечение от коронавируса
показати весь коментар
19.07.2020 21:21 Відповісти
Давно пора! Всяких монтянов, аделаджей, хизбов, педротов и т.п.
показати весь коментар
19.07.2020 22:03 Відповісти
зе-избиратели - самая что ни на есть секта
показати весь коментар
19.07.2020 22:53 Відповісти
кадровый голод налицо: безбожница занята законом про секты
страна чудес
показати весь коментар
19.07.2020 23:24 Відповісти
нема касового апарату нема і секти дармоїдів.
показати весь коментар
19.07.2020 23:25 Відповісти
Неужели еврейка Третьякова решила бороться с сектой Хабад.
показати весь коментар
19.07.2020 23:49 Відповісти
Разве может добропорядочная религия довести человека до такой любви к окружающим.
youtube.com/watch?v=4FCX7JARTUo
показати весь коментар
20.07.2020 00:08 Відповісти
Мерзакая морда..что она по жизни сделала шоб занимать такие посты..хотя арахию посмотреть это лица украины да козлы мы такое позволяем нас делать