Троє чоловіків жорстоко побили патрульного поліцейського в Ізмаїлі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області.
За даними відомства, правопорушники, побачивши в центрі потерпілого і впізнавши у ньому місцевого патрульного, накинулися на нього з лайкою і кулаками, і били по голові доти, поки той не впав без свідомості.
Поліцейскіе встановили і затримали зловмисників. Всі вони - місцеві молодики віком від 19 до 29 років.
"Дії правопорушників слідчі кваліфікували за ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Фігурантам повідомили про підозру та обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. За скоєне їм загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк", - розповів начальник Ізмаїльського відділу поліції Сергій Зайков.
Нормальные люди такого и так делать не будут. Следовательно это сделали тупые гандоны - следовательно - зебилы.
- а не отдубасить ли его, джентельмены?
- да от чего же нет? можно!
что за убогая подача информации?