10553 відвідувача онлайн
7 492 34

Дивує, що затримуючи Новака, НАБУ повністю ігнорує "роботу" Бальчуна, - Омелян

Дивує, що затримуючи Новака, НАБУ повністю ігнорує

Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян виступив із підтримкою ексглави "Укравтодору" Славоміра Новака, якого сьогодні затримали в Польщі за підозрою в масштабній корупції.

Про це Омелян написав у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"За час роботи міністром інфраструктури України я працював із двома громадянами Польщі: Славоміром Новаком і Войцехом Бальчуном (ексглава "Укрзалізниці").

Для мене є дивним рішення правоохоронних органів затримати саме пана Новака, повністю ігноруючи результати "роботи" пана Бальчуна", - зазначив Омелян.

Він побажав Новаку довести свою повну невинність.

"Хочу запевнити його, що українські громадяни вдячні йому за відбудову і запуск системи дорожнього будівництва, створення десятків тисяч нових робочих місць, відновлення тисячі кілометрів доріг!" - підсумував ексміністр.

Детальніше про затримання Новака і підозри, які йому висуваються, читайте в статті "Затримання ексглави "Укравтодору" Новака: для слідчих багато запитань".

Нагадаємо, Славомир Новак був призначений Кабінетом міністрів України в. о. глави "Укравтодору" 19 жовтня 2016 року. До цього був депутатом польського Сейму, відповідав за транспортні плани та інвестиції при підготовці Польщі до Євро-2012. У 2011-2013 рр. займав посаду міністра транспорту, будівництва і морського господарства Польщі.

Увечері 24 вересня пресслужба "Укравтодору" повідомила, що Новак подав прем'єр-міністрові Олексію Гончаруку заяву про відставку у зв'язку з закінченням своєї трирічної каденції.

У вересні 2019 року Кабінет міністрів звільнив Славомира Новака з посади керівника 

9 серпня 2017 року Кабінет міністрів України звільнив поляка Войцеха Бальчуна з посади голови правління "Укрзалізниці" після його заяви про відставку.

Дивує, що затримуючи Новака, НАБУ повністю ігнорує роботу Бальчуна, - Омелян 01

Топ коментарі
+20
Твою "работу" точно не проигнорируют
показати весь коментар
20.07.2020 17:50 Відповісти
+20
Ой, там если покопаться в этих откатах, там и этого щирого патриота Емельяна можно посадить, дойти по цепочки до Гройсмана и до самого Пети, великого Гетьмана, но некому, минимум треть бабла распихивается по карманам, а простому украинцу побольше налогов и акцизов, типа мало на строительство дорог.
показати весь коментар
20.07.2020 17:53 Відповісти
+19
Разве только одно НАБУ задерживало Новака? Мели Омеля, твоя неделя. Надеюсь, и тебя не проигнорируют
показати весь коментар
20.07.2020 17:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Твою "работу" точно не проигнорируют
показати весь коментар
20.07.2020 17:50 Відповісти
Скоро і ця мерзота Омелян.. Тоже сяде і саме за свідченнями Новака
показати весь коментар
20.07.2020 17:51 Відповісти
Разве только одно НАБУ задерживало Новака? Мели Омеля, твоя неделя. Надеюсь, и тебя не проигнорируют
показати весь коментар
20.07.2020 17:51 Відповісти
удивляет, что Омелян "за скобками". И те, кто раздавал гражданство
показати весь коментар
20.07.2020 17:51 Відповісти
Ой, там если покопаться в этих откатах, там и этого щирого патриота Емельяна можно посадить, дойти по цепочки до Гройсмана и до самого Пети, великого Гетьмана, но некому, минимум треть бабла распихивается по карманам, а простому украинцу побольше налогов и акцизов, типа мало на строительство дорог.
показати весь коментар
20.07.2020 17:53 Відповісти
Спокойно, Казладоев, сядете все! ©
показати весь коментар
20.07.2020 17:54 Відповісти
"Я встретил вас и всё" (с)
показати весь коментар
20.07.2020 17:58 Відповісти
При редкостном коррупционере Новаке стоимость километра дорог была в разы меньше нынешней.
Вот и все,что следует знать.
показати весь коментар
20.07.2020 17:54 Відповісти
Цифирьки приведи со ссылкой на первоисточник, балабол!
показати весь коментар
20.07.2020 18:03 Відповісти
а самого чо,в гугл не впускают? попробуй не материться
показати весь коментар
20.07.2020 18:25 Відповісти
Да ладно.Если не лень,поднимите сами результаты торгов,везде удорожание от 30 до 50 %.А несчастный Новак просил всего то несколько сотен тысяч евро.Просто ребенок.Сейчас откаты под 30 %,скоро Яныка догоним,там до 70 %доходило
https://prm.ua/ru/u-poroshenko-byilo-vtroe-deshevle-zelenskiy-tratit-na-kilometr-dorogi-10-mln-dollarov/
показати весь коментар
20.07.2020 19:14 Відповісти
Дійсно .... чомусь і Омельяна не затримують?
показати весь коментар
20.07.2020 17:55 Відповісти
може,как и пороху,не могут найти шо предьявить?
то понятна твоя кацапская убежденность,шо посадить любого можно.
но Украина-не раиська
показати весь коментар
20.07.2020 18:24 Відповісти
какой джентельмен..это омельян....)
показати весь коментар
20.07.2020 17:58 Відповісти
Где обещанный гиперлуп, уважаемый?
показати весь коментар
20.07.2020 18:01 Відповісти
Это только в больных кремледрочерских фантазиях он обещал гиперлуп. А тебе в твоем мухасранске мордорского разлива- на хрена он нужен? В соседний тьмутараканск поедешь на телеге, с тебя, раб путеровский, и такого хватит.
показати весь коментар
20.07.2020 18:37 Відповісти
омельяна тоже за мотню брать нужно
показати весь коментар
20.07.2020 18:03 Відповісти
І тебе теж.
показати весь коментар
20.07.2020 19:09 Відповісти
Емеля суши сухари ,клубочек к тебе прикатится......... а там и косой с петей близко !!!!!
показати весь коментар
20.07.2020 18:10 Відповісти
А может потому, что рокеру зарплаты хватало?
показати весь коментар
20.07.2020 18:12 Відповісти
о,кацапня на омельяна вызверилась...муляют тысячи километров дорог по сравнению с зеленым вэлыкым будивныцьтвом?отож...
показати весь коментар
20.07.2020 18:23 Відповісти
роздолля тут для 73/43%-них дебілів... А нам сьогодні не хочеться їх посилати...
Але я, спостерігаючи за їхнім "визвірством" - сміюся... Що з них взяти...
показати весь коментар
20.07.2020 19:38 Відповісти
Удивляет, что задерживая Новака, НАБУ полностью игнорирует "работу" Бальчуна, - Омелян

Кроме Омеляна, кого-нибудь ещё это удивляет?
показати весь коментар
20.07.2020 18:25 Відповісти
Да, прорашистского зеленодрочерского утырка! Вас тут столько мордорских тварей повылазило , что просто смешно. Давайте, давайте, вам ваш ***** даст за ваши высеры рошенку пососать!
показати весь коментар
20.07.2020 18:40 Відповісти
Недоумок, ты понял, что прочитал и что написал?
показати весь коментар
20.07.2020 18:42 Відповісти
А у него что было под рукой, то и скопипастил в коммент.
показати весь коментар
20.07.2020 19:40 Відповісти
Мабуть такі ж самі кримінальники поставили новака на автодор. З ними також треба розібратися. Хто там його рекомендував та призначав на посаду, хто в курсі?
показати весь коментар
20.07.2020 18:25 Відповісти
Это Омеля дает набушникам наводку - мол потрясите того трубадура, там тоже ого-го!
показати весь коментар
20.07.2020 19:12 Відповісти
При Бальчуне Укразализныця вышла из убытков и зарплату он подымал регулярно, текучка прекратилась. Несколько раз он пытался уволить "ходоков" которые собирали деньги на более низком уровне и заносили выше, но ему не давали этого сделать, недаром Омеля аж чаем сцал чтобы убрать Бальчуна. Не думаю конечно что он был святым, но работал он по моему поэффективней тех кто пришел после него.
показати весь коментар
20.07.2020 20:01 Відповісти
эти факты не интересует поклонников секты Омельяна...
показати весь коментар
20.07.2020 22:26 Відповісти
Головне, що Бальчун не крав! На відміну від Новака та Омеляна. За що його і позбулись.
показати весь коментар
20.07.2020 20:27 Відповісти
Патрiотам волю, Пэтра в Гетьмани назавжди, виборцям кловуна концтабори.
показати весь коментар
20.07.2020 21:40 Відповісти
Бальчун мешал омеле красть - его и уволили.
А новак с омелей в доле.
показати весь коментар
21.07.2020 06:38 Відповісти
Ви там всі "невинуваті" і всі соєво - каустікові в долі починаючи від головного агента російських спецслужб Порошенко.
показати весь коментар
21.07.2020 09:05 Відповісти