7473 відвідувача онлайн
83 890 92

Турчинов: Копаючи під мене, викопують кримінальну справу проти чинного президента

Турчинов: Копаючи під мене, викопують кримінальну справу проти чинного президента

У правовому плані окупація Криму в 2014 році нічим не відрізняється від окупації в 2020.

Про це сказав ексголова ВР Олександр Турчинов в інтерв’ю "Цензор.НЕТ".

За його словами, чинна влада разом з лідерами ОПЗЖ та іншими "захисниками вітчизни", на кшталт Януковича, "не придумала нічого кращого, як дістати мене, переписавши вже розслідувану справу про захоплення Криму".

Турчинов наголосив, що для захисту країни від зовнішньої агресії в Конституції і в законодавчому полі країни немає часових обмежень. "Ми ж не припускаємо думки, що керівництво країни та їхні "незалежні" правоохоронні органи визнали російську анексію АРК або їхній фейковий референдум? Адже в правовому плані окупація півострова в 2014 році нічим не відрізняється від окупації в 2020! Для захисту країни від зовнішньої агресії в Конституції і в законодавчому полі країни немає часових обмежень", - сказав він, додавши, що чисельність російських військ у Криму зараз не більша, ніж була там сконцентрована на початку 2014 року, а підготовка і озброєння наших військових - у рази кращі.

"Легітимний Верховний Головнокомандувач, який має свою більшість у парламенті, свій Кабмін, боєздатну армію в 2020 році, на відміну від 2014 року (коли всього цього не було і доводилося створювати фактично з нуля), – не має жодних правових, політичних, військово-технічних та кадрових обмежень для виконання конституційних вимог щодо захисту країни від агресії і звільнення Криму", - наголосив Турчинов.

Ексголова Верховної Ради України пояснив, що влада та її ставленики в прокуратурі і ДБР, почавши розігрувати підкинуту їм п’ятою колоною Кремля кримську карту, не лише відбілюють російську агресію. "Через високий "професіоналізм незаангажованих" виконавців вони не в змозі зрозуміти, що, граючи в чужу гру і копаючи під мене, викопують кримінальну справу проти Зеленського. Який, користуючись його термінологією, "не дає українським морякам звільнити Крим", - резюмував Олександр Турчинов.

Повністю інтерв’ю Олександра Турчинова "Цензор.НЕТ" читайте за посиланням.

Топ коментарі
+51
тонко макнул бубочку. чувствуется мастерство
показати весь коментар
24.07.2020 13:28 Відповісти
+43
Ты, задроченное создание! Что ты делало в марте 2014 ???? Сидела гнида под столом и боялась кукарекать. Я 11 марта пошел в военкомат, а жена три года держала на обеспечении фирмой транзитный пункт, пуляла на МО деньги на мат обеспечение и на лечение раненых, и бегала в госпиталь помогать. Может ты не в курсе, гаденыш, но в то время март-апрель белгородская и воронежская обл были забиты танками, бтр, сау, грады, эшелоны с личным составом и бк. В пригороде на авто припарковаться не было места, все забито техникой. Лично у меня не было сомнения, что Харьковскую обл захватят. До сих пор, понять не могу, как Турчинов разрулил! Он гений.
показати весь коментар
24.07.2020 13:52 Відповісти
+38
щоб звільнити Крим в 2014 - не вистачало тільки тебе та гриценко.
Але саме в той час ви обидна ховалися за сортирами в привокзальних туалетах))
показати весь коментар
24.07.2020 13:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Турчинов хотел отобрать Крым у рюсских Мудаков рюсскага Мира КГБиста...
показати весь коментар
24.07.2020 13:25 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2020 13:52 Відповісти
как-как...
Турчинов: Копаючи під мене, викопують кримінальну справу проти чинного президента - Цензор.НЕТ 1086
показати весь коментар
24.07.2020 13:56 Відповісти
захопити то одно, а от утримати то інше. Захопити я думаю вони могли і весь лівий берег, але тоді б їх війська були сильно роспорошені і просто партизанськими загонами їх вирізали. Там також не настілько тупі. Там тупі виконавці, а ті хто планує не тупі.
показати весь коментар
24.07.2020 15:02 Відповісти
«партизанські загони»?
З оцих 73,22% ?
Та їм би Путін пообіцяв надбавки до пенсії за кожного партизана, на тому все й скінчилось би.
показати весь коментар
24.07.2020 15:31 Відповісти
ага, а грошей в рашки жопой жуй? ))) В них на своїх немає, а ви хочете щоб нашим пенсам платили )) Там 10% з головою хватить, шоб пацаки срали кров'ю, головне щоб тих 73 не заважали і сиділи на свої діванчиках, дивились тєлік, ходили у клюби.
показати весь коментар
24.07.2020 22:06 Відповісти
Та швидше за все каци і чекали що наші, ту невелику кількість боєздатних військ що була, кинуть в Крим, а вони потім зайдуть по Дніпру в центрі і на півдні по Одесу. Тим самим заблокувавши ті війська в голій, степовій, частині Криму.
показати весь коментар
24.07.2020 15:04 Відповісти
Так.
Для них було б вигідно знищити ракетно бомбовими ударами, ті залишки боєздатних військ ЗСУ, що лишилися, після «міністрів оборони України ФСБ» Саламатіна, і Лєбєдєва.
показати весь коментар
24.07.2020 15:34 Відповісти
Изнасилованная свинья руSSкая! Скажи НЕТ наркотикам
показати весь коментар
24.07.2020 13:41 Відповісти
ти, нарештi, прочитаєш протокол засiдання СНБО, яке було навеснi 2014-го? по ньому саджати треба жулю. бо "нi адiн танк нє должен пакiнуть казарму".
показати весь коментар
24.07.2020 13:44 Відповісти
саме цікаве, що тобі його ідол - гриценко - МОВЧАЛО та боялося навіть дихати.. бо каби чого проти рашки не сказати ненароком..
показати весь коментар
24.07.2020 13:48 Відповісти
ага. шоб на передок бравого полковника не загребли.
показати весь коментар
24.07.2020 13:52 Відповісти
Трусам не место во власти
показати весь коментар
24.07.2020 13:27 Відповісти
А ти сміливий, зебот, так про плісняву владу говорити.
показати весь коментар
24.07.2020 13:45 Відповісти
Аякже, хоробро песдякує чергами з дивану аж гай шумить...
показати весь коментар
24.07.2020 13:54 Відповісти
ты хочешь чтобы власть которую ты выбрал ходила без трусов?
показати весь коментар
24.07.2020 14:03 Відповісти
ай, маладца!
показати весь коментар
24.07.2020 13:28 Відповісти
тонко макнул бубочку. чувствуется мастерство
показати весь коментар
24.07.2020 13:28 Відповісти
Так монике пофиг, она уже столько законов нарушила, что одной статьёй больше, одной меньше... хуже не будет!
показати весь коментар
24.07.2020 13:29 Відповісти
Паскуды Кремля,вам шакалам Шмариям и прочим Портновым осталось недолго...Потерпите немного.....
показати весь коментар
24.07.2020 13:29 Відповісти
О, уже за Турчинова принялись, провокация идет за провокацией, провоцируют ВСУ на выступление, на "майдан", на свержение "бубочки".
То двух террористов в одну неделю(!) откопали, и оба оказались бывшими АТО-шниками, то у убитого военного медика кости и части тела вырезали, то оставили умирать раненого воина 4 суток.
Это все провокации.
Очень торопятся в Кремле, сроки поджимают, они любят выступать в августе, традиция у них там такая, что ли.
Очень нужно выступление ВСУ, чтобы наконец-то росскийская армия могла войти в Украину, для "защиты законно избранной" власти "бубочки". Застоялись российские армии на границе с Украиной.
показати весь коментар
24.07.2020 13:29 Відповісти
Сєйчас бєзголовиє зєльониє черті будут ізвєргать пламя.))
показати весь коментар
24.07.2020 13:29 Відповісти
Красиво,и главное 100% по закону!Вперед зедебилы.
показати весь коментар
24.07.2020 13:30 Відповісти
О захвате Крыма говорили еще в 2004 году на Северодонецком шабаше почетные гости кремля фамилии ИШАКОВ Путлера называть не буду...,крыс украинских тоже...все есть в Инете
показати весь коментар
24.07.2020 13:33 Відповісти
Копая под меня, выкапывают уголовное дело против действующего президента

Кому не нравится Зе, должны вначале "похоронить" Турчинова. (с) Турчинов
показати весь коментар
24.07.2020 13:34 Відповісти
Хреновая у вас память ишаки ПОРТНОВЫ....стадо баранов...Кровавый Пастор вас сцук размажет по морде Шмария...
показати весь коментар
24.07.2020 13:34 Відповісти
Путинленд не забывает тратится на троллей, допускаю некоторая падаль, ненавидящая Украину, стучит на клавиатуру из ненависти к Турчинову.
показати весь коментар
24.07.2020 13:47 Відповісти
https://ibigdan.livejournal.com/25356294.html Луцьково, столиця луцькової області

Відмінювання іменників вам в стрічку... Зрештою, чому вже дивуватися...
Турчинов: Копаючи під мене, викопують кримінальну справу проти чинного президента - Цензор.НЕТ 5968
показати весь коментар
24.07.2020 13:53 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2020 13:57 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2020 13:57 Відповісти
Турчинов: Копаючи під мене, викопують кримінальну справу проти чинного президента - Цензор.НЕТ 4537
показати весь коментар
24.07.2020 13:59 Відповісти
Пекельні борошна перекладу.
показати весь коментар
24.07.2020 14:05 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2020 14:30 Відповісти
там взагалі зашквар, бо: КвІтки, а то квИтки.
Для кацапів, українська мова, дійсно іноземна...
Нащо ото про «баццкіє народи»...
показати весь коментар
24.07.2020 15:37 Відповісти
Взагалі то, там все правильно написано, бо за ********* правилами українського правопису може бути і "в Луцьку", і "в Луцькові".
показати весь коментар
25.07.2020 12:51 Відповісти
Не чіпайте Кривавого Пастора, бо буде вам миттєва карма, потвори зелені.
показати весь коментар
24.07.2020 13:56 Відповісти
Логично.Зеле осталось возглавить зелёный авангард монобольшинства и запустив турбо режим,по шурику кабанчиком взять Перекоп.Щоб утереть нос Турчинову
показати весь коментар
24.07.2020 13:57 Відповісти
Не встигнете оголосити мобілізацію, як зе-скот вже буде під плінтусами.
показати весь коментар
24.07.2020 16:21 Відповісти
Турчинов сейчас готов броситься в бой за освобождение Крыма, чувствуя вину за его сдачу. Но сдача, похоже, произошла после консультации с американскими товарищами, которые никак не ожидали агрессии рашки против Украины.
показати весь коментар
24.07.2020 13:57 Відповісти
Вина в чём ?

Вы, кацапы, ваще берега путаете.

Не сдача Крыма была, а захват Крыма был.
показати весь коментар
24.07.2020 14:15 Відповісти
Вы, подляшники, правильно говорите - был захват рашкой украинского Крыма. Но наши украинские турчиновы должны, просто обязаны были, хоть пукнуть из тяжелой артиллерии в ответ.
показати весь коментар
24.07.2020 14:20 Відповісти
ты лично за какой пушкой возле прицела тогда стоял и ждал приказа Турчинова ?
показати весь коментар
24.07.2020 14:21 Відповісти
За той же, что и ты; слепой что ли?
показати весь коментар
24.07.2020 14:23 Відповісти
да я ни за какой не стоял. Я знаю, что их просто не было.

А вот ты утверждаешь, что они были в боевой готовности и только отсутствие приказа Турчинова им помешало.

Если утверждаешь, значит знаешь, где они стояли.

Если знаешь, значит сам там был.
показати весь коментар
24.07.2020 14:26 Відповісти
в нього своя "пущка", правда, вже не стріляє (тільки випускає), яку йому доводиться підтримувати, щоб мимо унітазу випуск не промазати...
показати весь коментар
24.07.2020 14:54 Відповісти
Можно бьіло поверить Турчинову про Крьім , но есть одно НО! Слишком явно он организовал свое прикрьітие на СНБОУ , переведя стрелки на Тимошенко. Которую он предал перед єтим.
показати весь коментар
24.07.2020 14:31 Відповісти
а если бы там не было Тимошенко, то события развивались бы как ?
показати весь коментар
24.07.2020 14:39 Відповісти
Собьітия развивались бьі по кремлевскому сценарию , примерно так же. Турчинов бьі придумал другую отмазку.
показати весь коментар
24.07.2020 16:10 Відповісти
Вот это и есть весь гамуз проблем нашей тогдашней как бы армии, но возможности хоть сымитировать сопротивление были и тогда. Скорее всего, не было одобрения наших заокеанских друзей.
показати весь коментар
24.07.2020 14:32 Відповісти
как именно сымитировать ?
показати весь коментар
24.07.2020 14:40 Відповісти
Смотри мой коммент выше, который ты засунул в спам.
показати весь коментар
24.07.2020 14:43 Відповісти
Я ничего в спам не засовывал.

Но в том комменте нет ничего про то, как именно надо было сымитировать.

Ничего реального.
показати весь коментар
24.07.2020 14:57 Відповісти
Он хочет сказать, что сдать без боя это одно и то же, что вернуть с боем? на кого это рассчитано?
показати весь коментар
24.07.2020 14:51 Відповісти
на логически мыслящих людей.

Кстати, а дети были изнасилованы насильником Чикатило или дети вступили с ним в половую связь ?
показати весь коментар
24.07.2020 14:58 Відповісти
Читайте приговор, там написано.
показати весь коментар
24.07.2020 15:16 Відповісти
читай резолюцию ООН.

там тоже написано.
показати весь коментар
24.07.2020 15:17 Відповісти
что именно там читать?
показати весь коментар
24.07.2020 15:34 Відповісти
а в приговорах что читать ?
показати весь коментар
24.07.2020 15:35 Відповісти
там четкий ответ на Ваш вопрос.
показати весь коментар
24.07.2020 15:37 Відповісти
на вопрос, называть это сдачей Крыма или Аннексией Крыма ?

Действительно, в резолюции ООН дан чёткий ответ.

Но ты, падаль кацапская, почему-то называешь это сдачей Крыма.
показати весь коментар
24.07.2020 15:40 Відповісти
А "обороной" крыма там есть что назвать?
показати весь коментар
24.07.2020 17:31 Відповісти
а это меняет факт агрессии и захвата ?
показати весь коментар
25.07.2020 05:31 Відповісти
В приговоре по Чикатило отсутствие сопротивления со стороны детей было смягчающим фактором ?

Кацап, у тебя вместо мозга какое-то ядовитое говнище.

Тебе в детстве родители читали стишок "Что такое хорошо и что такое плохо" ?

Тебе не говорили, что грабить раненого - это плохо даже в том случае, если он не может оказать сопротивления ?
показати весь коментар
25.07.2020 05:37 Відповісти
80% кримського ЗСУ приняли присягу РФ! На початку 2014 року переважна більшість це Добровольчі Батальони які були поспіхом створені з більш менш адекватних українців! Як ідіот можна було на початку анексії Криму дати відсіч та втримати Крим?!!! Кинути на Крим всі залишки непідготовненої армії? Щоб потім кацапи спокійно захопили в Харьков,Херсон,Запоріжя та Дніпро? Звідки такі ідіоти диванні експерти беруться как ти??!!!
показати весь коментар
24.07.2020 17:21 Відповісти
80% кримського ЗСУ приняли присягу РФ! На початку 2014 року переважна більшість це Добровольчі Батальони які були поспіхом створені з більш менш адекватних українців! Як можна було на початку анексії Криму дати відсіч та втримати Крим?!!! В Крим Путін перебросив спецназ та контрактників-десантуру, більше 25 тис. Кинути на Крим всі залишки непідготовненої армії? Щоб потім кацапи спокійно захопили в Харьков,Херсон,Запоріжя та Дніпро? Звідки такі ідіоти диванні експерти беруться!!!???
показати весь коментар
24.07.2020 17:23 Відповісти
maestro он и есть маэстро )))
показати весь коментар
24.07.2020 17:44 Відповісти
Козломорлые отдыхают вместе путлером
показати весь коментар
24.07.2020 22:55 Відповісти
Турчинов: Копаючи під мене, викопують кримінальну справу проти чинного президента - Цензор.НЕТ 1045
показати весь коментар
24.07.2020 23:24 Відповісти
Зе, ты зачем Крым сдал
показати весь коментар
25.07.2020 08:55 Відповісти
Зеленський ЗДАВ Крим!!!!
показати весь коментар
25.07.2020 09:47 Відповісти
Необхідно завести карну справу з приводу того, як Зеленський в 2019-2020 роках не захотів звільняти Крим і здав Крим!!!!
показати весь коментар
25.07.2020 09:50 Відповісти
пастор - успішний кризовий менеджер
показати весь коментар
25.07.2020 13:27 Відповісти
З кожною годиною переконуюсь,що всю цю шоблу диверсантів будемо скоро ганяти....дубинами. Іначе не буде. Вєнядіктова і інші слуги- це звичайні групи диверсантів,що відпрацьовують своє завдання по напрямкам.Їх уже видно без окулярів. Україна в реальній небезпеці,без посмішки. Наша буденна побутова вата все ще задовольняється миром від Порошенка та планують їзду по безвізу Порошенківському по світу,але реально вже ми одною ногою стоїмо...на роздоріжжі маховика історії: чи буде завтра,чи ні?! Зюзя сіонський з погощиком Коломиєю та їх ватопацифіське войовниче кодло готується до повного розвороту України в...НІКУДИ. З цим планом корегуються і диверсанти Медведчука,який сьогодні в Криму коорденує та обговорює подальші кроки по обездержавленню країни- України. Ви ж бачите,що відбувається?! Захисників держави....практично і реально в цій владі ніхто не слуха і не чує,а навпаки. Їх готують на ЗАКЛАННЯ, на ЗГИН- ПОГИБЕЛЬ. Згодон підуть всі інші,що зараз на слуху: волонтери, генрали, офіцери, громадські патріоти, блогери, журналісти. Готується масовий геноцид конституційного громадянства. Повірьте,якщо я не правий ....плюнете мені в очі хоча б раз!
показати весь коментар
05.08.2020 22:08 Відповісти
І ще. Для автолюбителів. Не замовляйте відеорегістратор Full HD+,1080. Це розвід від одеситів. Працює протягом неділі-двух і наступає кінець "реєстраціям", яких і не було,бо акамулятори негідні і ї нігде мікроскопічних не знайдете. Ну а функції взагалі не працюють по кнопкам. Просто показує зображення,а вночі...темрява,бо інфракрасні ЛСД світять ....звичайним ліхтарем. Ну,розвід є розвід на 300 гривень!
показати весь коментар
05.08.2020 22:17 Відповісти