10645 відвідувачів онлайн
13 369 42

Рятувальники евакуйовують із Говерли групу туристів із малолітніми дітьми, - МВС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МВС.

"25 липня о 13:45 в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надійшло повідомлення, що в районі г. Говерла під час проходження туристичного маршруту група відпочивальників із 13 осіб, серед яких шестеро дітей віком від 1,5 до 12 років, потрапила під сильну зливу і потребує допомоги", - йдеться в повідомленні.

До місця їхнього перебування було направлено чотирьох рятувальників і дві одиниці техніки гірського пошуково-рятувального відділення с. Лазещина.

О 16:45 рятувальна група зустрілася із туристами. Наразі співробітники ДСНС супроводжують шістьох дітей і двох жінок до транспортного засобу. Їх болотоходами "Богун" доставлять у с. Лазещина. Решта членів групи в супроводі рятувальників продовжить спуск до населеного пункту пішки.

Топ коментарі
+21
с мололетними детьми?
мыдалью за особую тупизну не забудьте наградить...
показати весь коментар
25.07.2020 19:01 Відповісти
+14
Крыса кремля Захар Прилепин предложил Путлеру переселять дамбасцев с РАБссиянскими паспортами переселять на Колыму и Магаданскую область...Заслужили...
показати весь коментар
25.07.2020 19:08 Відповісти
+9
Дітей шкода....
Це треба щоб так не пощастило - мати таких дебільних батьків.
показати весь коментар
25.07.2020 19:09 Відповісти

Завантаження...