4306 відвідувачів онлайн

Росія втратила шанси успішно нормалізувати окупацію Криму, - глава МЗС Кулеба

Про це у твітері заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні виповнюється 2 роки з моменту оголошення Кримської декларації Майкла Помпео. Цей історичний документ чітко зафіксував: США ніколи не визнають спробу Росії анексувати Крим і готові дотримуватися політики невизнання, поки територіальну цілісність України не буде відновлено.

Я щиро вдячний США, які на 80-ту річницю Декларації Уеллеса кілька днів тому підтвердили політику невизнання окупації Криму, направивши Москві чіткий сигнал: незаконна окупація, що ґрунтується на військовій силі, ніколи не втримається, вона тимчасова і одного разу закінчиться", - написав міністр.

Кулеба висловив упевненість, що "Москва вже втратила шанси успішно нормалізувати незаконну окупацію Криму". Водночас глава українського МЗС підкреслив, що наростаючі порушення прав людини і мілітаризація Криму вимагають посилення тиску на Кремль, щоб він завершив окупацію і повернув тимчасово окупований півострів Україні.

Росія втратила шанси успішно нормалізувати окупацію Криму, - глава МЗС Кулеба 01

Топ коментарі
+32
А когда у России были шансы успешно нормализовать оккупацию Крыма? Никогда и не было.
показати весь коментар
25.07.2020 19:29 Відповісти
+17
Шансьі бьіли , надежду на легализацию аннексии Крьіма в 2014г подавало правительство Украиньі , создавшее там СЄЗ и не возражавшее против поставок товаров и єлектроєнергии. Единственную пакость успел сделать в апреле зам. главьі администрации и.о. президента Украиньі Сенченко , перекрьівший без согласования с Киевом Северо-Крьімский канал. Нанеся тем самьім тяжелое стратегическое поражение Кремлю , без танков и единого вьістрела. Можем , когда хотим !
показати весь коментар
25.07.2020 19:51 Відповісти
+9
Я був би вдячний, якби сам Еулєба, чи хтось із зеленої шобли пояснив дивне словосполучення:"... втратила шанси успішно нормалізувати окупацію Криму." Це у кацапії були такі шанси? 🤔 А як з міжнародним правом? І чи ці слова Кулєба промовляє з тріумфом, чи з жалем?
показати весь коментар
25.07.2020 19:44 Відповісти

Завантаження...