9204 відвідувача онлайн
10 239 62

Данія заборонила будівництво "Північного потоку-2" на час нересту тріски

Російські трубоукладачі вже два місяці не можуть відновити будівництво газопроводу "Північний потік-2" в данських водах, пише Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Влада Данії заборонила будь-які будівельні роботи в районі острова Борнгольм через нерест тріски, передає телерадіокомпанія NDR. Відновитися роботи зможуть тільки після закінчення цього періоду - орієнтовно, у вересні.

Будівництво "Північного потоку-2" наразі припинено через санкції США щодо європейських підрядників. Російський трубоукладач "Академік Черський", який має відновити будівництво газогону, прибув з Находки в німецький порт Мукран на острові Рюген ще в травні. Однак через те, що роботи ведуться в районі, де під час Другої світової війни було затоплено безліч боєприпасів, судну був необхідний спеціальний дозвіл, оскільки роботи можливі лише зі стоянкою на якорі.

На початку липня влада Данії схвалила завершення проєкту з якірним позиціюванням, однак приступити до прокладання "Академік Черський" не зміг - цього разу з природоохоронних міркувань.

Другий трубоукладач "Фортуна", якому Данія дозволила добудовувати "Північний потік-2", 9 липня пішов під завантаження в німецький порт Росток. Через данські води на південний схід від острова Борнхольм повинні бути прокладені останні 120 кілометрів газопроводу.

Топ коментарі
+35
Нехай тріска тепер нереститься вічно
показати весь коментар
26.07.2020 01:49 Відповісти
+18
теперь в этих водах будет пожизненное нерестилище не только трески, а и белых медведей, моржей, котиков, китов и т.д. до українського карася....
показати весь коментар
26.07.2020 02:14 Відповісти
+17
Выглядит , как пендель вдогонку.
Мало того, что нельзя, так нельзя вообще.
показати весь коментар
26.07.2020 04:29 Відповісти

Завантаження...