7888 відвідувачів онлайн
1 150 15

Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку на 2021-2027 рр.

Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку на 2021-2027 рр.

Кабінет міністрів України на засіданні в середу затвердив Державну стратегію регіонального розвитку на 2021-2027 рр.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Серед пріоритетів плану заходів на 2021-2023 рр. - реалізація ініціативи "Туристичні магніти України", будівництво доріг, створення центрів креативних індустрій, залучення інвестицій в регіони, будівництво і розвиток центрів публічних і адміністративних послуг, в тому числі в нових громадах, розвиток освіти, цифровізація регіонів.

У стратегії визначено нові функціональні типи територій, а також регіони, які перебувають у фокусі регіональної політики: гірські території Карпат, прибережні зони Чорного та Азовського морів, природно-заповідні зони, прикордонні території, в тому числі на лініях розмежування, сільські території в несприятливих умовах, агломерації, центри економічного зростання, монофункціональні міста, а також тимчасово окуповані території. Для кожного функціонального регіону міністерство визначило важливі аспекти розвитку.

Регіональний розвиток збираються фінансувати за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Також для фінансування проектів стратегії пропонується залучати донорські та кредитні кошти за допомогою концесій і публічно-приватного партнерства.

Топ коментарі
+3
Вам бы эту осень пережить, сказочники. Вы уже "доразвивались" до ручки. До полного абзаца.
показати весь коментар
05.08.2020 15:43 Відповісти
+3
Вы экономикой когда начнете заниматься, вместо того, чтобы гробить? А не тупые сказки для лохов рассказывать.

Правительство утвердило Государственную стратегию регионального развития на 2021-2027 гг. - Цензор.НЕТ 6219
показати весь коментар
05.08.2020 15:45 Відповісти
+2
Так шо, мы до 27 года вместе?
показати весь коментар
05.08.2020 15:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вам бы эту осень пережить, сказочники. Вы уже "доразвивались" до ручки. До полного абзаца.
показати весь коментар
05.08.2020 15:43 Відповісти
не было слышно шмыгаля, отдыхал...пришло время напомнить о себе... долгострочной перспективой
показати весь коментар
05.08.2020 15:50 Відповісти
Прошлом осенью ви так же писали, что зимой все...єх рузге, какие ви тупорилі
показати весь коментар
16.08.2020 14:12 Відповісти
Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку на 2021-2027 рр. - Цензор.НЕТ 5269
показати весь коментар
16.08.2020 14:18 Відповісти
Так шо, мы до 27 года вместе?
показати весь коментар
05.08.2020 15:45 Відповісти
Вы экономикой когда начнете заниматься, вместо того, чтобы гробить? А не тупые сказки для лохов рассказывать.

Правительство утвердило Государственную стратегию регионального развития на 2021-2027 гг. - Цензор.НЕТ 6219
показати весь коментар
05.08.2020 15:45 Відповісти
Все пропало. Надо звать путина!!!
показати весь коментар
16.08.2020 14:14 Відповісти
Штырит? Зови хоть *****, хоть санитаров. Тебе уже не помочь.
показати весь коментар
16.08.2020 14:16 Відповісти
...Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що у зв'язку з вибухом у Бейруті Україна готова надати всю необхідну допомогу Лівану.Про це він заявив на засіданні уряду 5 серпня.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/399168-shmigalj_proponuje_dopomogu_livanu_pislja_vibuhu_v_bejruti
...
показати весь коментар
05.08.2020 15:51 Відповісти
Ви там імбецили зовсім?!!! Стратегія регіонального розвитку - туризм, дороги, і центри адмінпослуг?!!! Матюків не вистачає!!! Де про модернізацію і розвиток державних стратегічних підприємств (АЕС, ГЕС), розробку державних надр, підтримку малого та середнього сільгоспвиробника, промислових підприємств (які ще в державній власності)?
показати весь коментар
05.08.2020 15:53 Відповісти
Вы просто перестаньте отбирать средства местных советов, положенные им по реформе децентрализации Пороха. И регионы снова начнут развиваться, как в 2017-2018 годах. Когда суммарно доход местных бюджетов превысил доход бюджета страны.
показати весь коментар
05.08.2020 15:56 Відповісти
Вот оно что ....Так они о будущем думають. Понятно теперь ,почему им некогда заниматься насущными проблемами. Про людев денно и нощно думають ,как им жизнь улучшить и список этих людёв согласовать не могут. Пора в отпуск.
показати весь коментар
05.08.2020 15:57 Відповісти
а чего только до 2027 ? ...а шо в 2027... нас таки освободят?
показати весь коментар
05.08.2020 16:12 Відповісти
Будут говорить как в совке "Мы идет к светлому будущему в 2027 году. Но по дороге никто вас кормить не обещал".
показати весь коментар
05.08.2020 16:48 Відповісти