Богдан про підпал "Тесли": розцінюю це як погрозу від влади

Про це він написав у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.
"Оскільки це лише один момент у низці кримінальних справ проти мене і моїх друзів та чорнушних хвиль у ЗМІ, я розцінюю це як погрозу від влади. Крім того, простежується певний символізм - рівно пів року відтоді, як я щасливим звільнився з посади керівника офісу президента", - зазначає Богдан.
За його словами, замовник підпалу має кримінальний досвід, а його співучасники сидять у високих владних кабінетах.
"Проте, дорогенькі, кризові історії - моя робота. Перекладаю - це ви зараз бахнули керасінчіку в кастрік. Ну що ж, будемо зараз активно виводити вас на чисту воду", - підсумував Богдан.
Топ коментарі
+62 Стрелок
показати весь коментар
11.08.2020 13:34 Відповісти Посилання +30 133133
показати весь коментар
11.08.2020 13:28 Відповісти Посилання +29 Andriy Kalnyshevsky
показати весь коментар
11.08.2020 13:32 Відповісти Посилання 