10767 відвідувачів онлайн
22 871 152

Богдан про підпал "Тесли": розцінюю це як погрозу від влади

Про це він написав у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Оскільки це лише один момент у низці кримінальних справ проти мене і моїх друзів та чорнушних хвиль у ЗМІ, я розцінюю це як погрозу від влади. Крім того, простежується певний символізм - рівно пів року відтоді, як я щасливим звільнився з посади керівника офісу президента", - зазначає Богдан.

За його словами, замовник підпалу має кримінальний досвід, а його співучасники сидять у високих владних кабінетах.

"Проте, дорогенькі, кризові історії - моя робота. Перекладаю - це ви зараз бахнули керасінчіку в кастрік. Ну що ж, будемо зараз активно виводити вас на чисту воду", - підсумував Богдан.

Богдан про підпал Тесли: розцінюю це як погрозу від влади 01

Топ коментарі
+62
Богдан о поджоге "Теслы": Расцениваю это, как угрозу от власти - Цензор.НЕТ 7293
показати весь коментар
11.08.2020 13:34 Відповісти
+30
А может то козлина из зоопарка
показати весь коментар
11.08.2020 13:28 Відповісти
+29
А, скажи, ржачно было когда хату Гонтаревой палили?)
показати весь коментар
11.08.2020 13:32 Відповісти

Завантаження...