11503 відвідувача онлайн
9 503 50

Зеленський ввів до складу РНБО Кондратюка, Шевченка, Стефанішину та Уруського, - указ

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

Відповідний указ №324 / 2020 Зеленський підписав в понеділок, 17 серпня.

"Згідно з документом, до складу РНБО ввійшли голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк, новий очільник Нацбанку Кирило Шевченко, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський", - йдеться в повідомленні.

Цим же указом зі складу РНБО виведені ексголова Служби зовнішньої розвідки Валерій Євдокимов, колишній віцепрем’єр-міністр Вадим Пристайко та колишній голова НБУ Яків Смолій.

Топ коментарі
+20
Зеленський ввів до складу РНБО Кондратюка, Шевченка, Стефанішину та Уруського, - указ - Цензор.НЕТ 9188
показати весь коментар
17.08.2020 18:44 Відповісти
+18
Як зазвичай в памперс !!))
показати весь коментар
17.08.2020 18:35 Відповісти
+18
УХОДИ-УХОДИ-УХОДИ-УХОДИ
Зеленский ввел в состав СНБО Кондратюка, Шевченко, Стефанишину и Уруского, - указ - Цензор.НЕТ 1822
показати весь коментар
17.08.2020 18:39 Відповісти

Завантаження...