Зеленський ввів до складу РНБО Кондратюка, Шевченка, Стефанішину та Уруського, - указ

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба глави держави.
Відповідний указ №324 / 2020 Зеленський підписав в понеділок, 17 серпня.
"Згідно з документом, до складу РНБО ввійшли голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк, новий очільник Нацбанку Кирило Шевченко, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський", - йдеться в повідомленні.
Цим же указом зі складу РНБО виведені ексголова Служби зовнішньої розвідки Валерій Євдокимов, колишній віцепрем’єр-міністр Вадим Пристайко та колишній голова НБУ Яків Смолій.
Топ коментарі
+20 wake up-UA
показати весь коментар
17.08.2020 18:44 Відповісти Посилання +18 Дмитро Черних #470343
показати весь коментар
17.08.2020 18:35 Відповісти Посилання +18 Злой Карлик
показати весь коментар
17.08.2020 18:39 Відповісти Посилання