6018 відвідувачів онлайн
7 179 30

Міносвіти хоче збільшити вагу атестата під час вступу до вишів, - Шкарлет

Міносвіти хоче збільшити вагу атестата під час вступу до вишів, - Шкарлет

Міністерство освіти України планує збільшити вагу атестата під час вступу до закладів вищої освіти.

Про це заявив виконувач обов'язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет 18 серпня під час Всеукраїнської серпневої конференції "Освіта в умовах пандемії", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Маємо на меті збільшення ваги атестата під час вступу до закладу вищої освіти", - сказав Шкарлет.

За його словами, це дозволить збільшити вмотивованість учнів до навчання в середній школі.

Топ коментарі
+20
Не всегда оценки в аттестате справедливы, честно заработаны.
Зелено-рыговский министр этого не знает?
показати весь коментар
18.08.2020 10:06 Відповісти
+19
Повна маячня, це тільки збільшить корупцію в школах, будуть вчителі незаслужено штампувати оцінки своїм помазаникам, родичам, тим учням,чиї батьки "занесуть" за своїх дітей.
показати весь коментар
18.08.2020 10:08 Відповісти
+17
Не поддерживаю
До тех пор пока сильна коррупционная составляющая, это не будет истинным весом при поступлении, для честной конкурентной борьбы абитуриентов. В ход пойдут «школьные договорняки»
Говорю, так как лично столкнулась с самодурством директора, который уволил гениального математика, несогласного с его недобросовестной политикой, наш класс стал на его защиту.

Математика не вернули, бал аттестата у большинства был в районе 7

Мой сын получил по математикам 6, экзамены ЗНО сдала 197 баллов, многократный победитель олимпиад по математике среди студентов
Весь класс сдал ЗНО не ниже 193 баллов( спецлицей для продвинутых)
показати весь коментар
18.08.2020 10:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так с детми и надо КНУТОМ и ПРЯНИКОМ мотивировать.
показати весь коментар
18.08.2020 10:01 Відповісти
Поддерживаю...
показати весь коментар
18.08.2020 10:04 Відповісти
Не поддерживаю
Зелено-рыговский министр этого не знает?
показати весь коментар
18.08.2020 10:06 Відповісти
Він хоче збільшить "вагу атестату"? Чим? Пачкою доларів, вкладеною всередину? Характерний приклад ще з радянської епохи - в україномовній школі, при тому, що виріс у україномовному середовищі, отримав у атестаті "четвірки" з української мови і літератури з простої причини - учителька, класна керівничка, любила "зубрил", у яких "від зубів відскакували" правила правопису... А я їх ніколи не вчив, однак писав грамотніше, ніж відмінники. Та ще й "незручні" питання задавав, під час "ідеологічної накачки", при написанні патріотичних творів... Один Гастелло, з його "вогненним тараном", чого був вартий...
показати весь коментар
18.08.2020 10:22 Відповісти
Это правильно! Так учителя-предметники быстрее себе насобирают на зарплату в 4 тыс. долларов. А то у государства иначе что-то не получается дать то, что наобещали до выборов.
показати весь коментар
18.08.2020 10:07 Відповісти
Таки да
Треба ж виконати свою маячню про 4 тисячі долярів
показати весь коментар
18.08.2020 11:10 Відповісти
Повна маячня, це тільки збільшить корупцію в школах, будуть вчителі незаслужено штампувати оцінки своїм помазаникам, родичам, тим учням,чиї батьки "занесуть" за своїх дітей.
показати весь коментар
18.08.2020 10:08 Відповісти
Плагиатор принялся за схемы.
показати весь коментар
18.08.2020 10:11 Відповісти
Рехворми Бариги закінчились , розпочались рішучі зелені рехворми !!))
показати весь коментар
18.08.2020 10:14 Відповісти
В мое школькое время у нас был ОДИН медалист-выпускник, а у моей дочки в 11 классе в 2004 году было больше десятка!!!!!"медалистов", правда - из них больше половины никуда не поступили и уехали на заработки. Вот вам и "вес аттестата".
показати весь коментар
18.08.2020 10:15 Відповісти
В мій час син директора школи отримав "золоту медаль"... При здачі вступного екзамену по математиці в університеті отримав "двійку"...
показати весь коментар
18.08.2020 10:25 Відповісти
С "золотой медалью" поступали без экзаменов. Но потом "медалистов" выгоняли за неуспеваемость.
показати весь коментар
18.08.2020 10:41 Відповісти
Якщо не знаєш, не "грузи"... В 80-ті так, без екзаменів... Майже ... Крім одного, на вибір абітурієнта... Він сам мав право вибору, по якому саме з предметів він буде здавать...
показати весь коментар
18.08.2020 11:15 Відповісти
О, давайте атестати на сталевих пластинах карбувати, ото вага буде!
показати весь коментар
18.08.2020 10:15 Відповісти
Учить детей коррупции со школы? (оценки в аттестат покупаются). Или дать-таки учителям возможность зарабатывать по 4 000$ - хотя бы в предвыпускные месяцы? Браво, зебуины!!!
показати весь коментар
18.08.2020 10:21 Відповісти
Барыга Шкарлет решил на атестатах бабло набарыжить! Банду Геть!
показати весь коментар
18.08.2020 10:22 Відповісти
Міносвіти хоче збільшити вагу атестата під час вступу до вишів, - Шкарлет - Цензор.НЕТ 1653
показати весь коментар
18.08.2020 10:24 Відповісти
"Міносвіти хоче збільшити вагу атестата..." - ну так вибивайте його зубилом на кам'яних дощечках.
показати весь коментар
18.08.2020 10:28 Відповісти
Граверувати на хромових пластинах, що не іржавіли !!!))
показати весь коментар
18.08.2020 10:34 Відповісти
полный дебилизм! оценка в школе вообще не является объективной, зависит не только от опыта учителя, но и от его знаний, которые бывают сомнительнее, чем у некоторых сообразительных учеников. Из личного опыта знаю самодурок училок, которые ставят туповатым, но покладистым ученикам нормальные оценки, а умных и ершистых недолюбливают и занижают оценки. А как подарки на праздники учителя любят, и не только на праздники... Какая объективность может быть при повышенном человеческом факторе!
показати весь коментар
18.08.2020 10:34 Відповісти
Він хоче товстішу обкладинку зробити чи збільшити кількість сторінок?
показати весь коментар
18.08.2020 10:36 Відповісти
Взятки гладки Одно из немногих действительных достижений Украины- это как раз ЗНО.
показати весь коментар
18.08.2020 10:44 Відповісти
Вес аттестата можно увеличить методом пришпондоривания к нему металлической пластины.. Лайфак для клоунов.
показати весь коментар
18.08.2020 10:52 Відповісти
Директора и завучи школ аплодируют стоя...
показати весь коментар
18.08.2020 10:54 Відповісти
Вес аттестата напрямую связан со взятками учителям?
показати весь коментар
18.08.2020 11:34 Відповісти
Назад в прошлое. Каков поп таков и приход
показати весь коментар
18.08.2020 11:34 Відповісти
Т.е. сместить приоритет с реальных знаний на бумажку, которую можно купить.
показати весь коментар
18.08.2020 11:47 Відповісти
В этом году, когда баллы за ЗНО засчитывались, как ДПА, стало особенно очевидно, как завышают оценки в школе.
показати весь коментар
18.08.2020 11:50 Відповісти
хочет увеличить вес аттестата ------ Путём вложения в него Нной сумы подношения корумпированной системе освиты.
показати весь коментар
18.08.2020 11:56 Відповісти