12169 відвідувачів онлайн
27 906 116

Холодницький пішов із САП. ДОКУМЕНТ

Про це він повідомив на сторінці в мережі Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Холодницький нагадав, що в 2015 році розпочато процес створення системи антикорупційних органів, метою яких була ефективна боротьба з корупцією в Україні.

"З цією метою під час відкритого конкурсу восени 2015 обраний перший в історії України керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та інших керівників підрозділів САП", - зазначив він.

За словами Холодницького, з 2015 по 2020 рік САП і НАБУ практично завжди були в "опозиції" до всіх правоохоронних структур та представників політичних партій.

"З 2015 року минуло 5 років. Озираючись назад, можу сказати, що це були водночас одні із найбільш тяжких та цікавих років у моєму житті. Доля надала мені можливість очолити Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру... Сьогодні дерево, яке було посаджено п'ять років тому дає перші плоди - корупціонери, які раніше були кастою недоторканних, отримують реальні строки", - підкреслив він.

"Сьогодні можу із впевненістю сказати про те, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України виконають свою місію. Я дякую своєму колективу за відданість справі, чесніть та непідкупність – ми гідно виконуємо свою роботу. У діяльності САП були також злети та падіння, розчарування…це природній процес… Однак у найтяжчі періоди ми залишалися єдиною командою, тому я дякую кожному з Вас за підтримку. 14 років я віддав прокуратурі, з яких 5 років свого життя я повністю присвятив САП, про що не шкодую жодного дня ... PPS. Далі буде ... ", - підсумував Холодницький.

Холодницький пішов із САП 01
Холодницький пішов із САП 02

Топ коментарі
+36
Портнов лично возглавит САП или Пискуна назначит?
показати весь коментар
21.08.2020 12:12 Відповісти
+23
От безвиза до безвыезда оказалась только одна галочка в бюллетене.
показати весь коментар
21.08.2020 12:16 Відповісти
+22
Любым кредитам от запада теперь окончательный трындец.
показати весь коментар
21.08.2020 12:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Конечно. У него будет и.о пару лет. Для и.о. не нужен конкурс. Так же как он поставил и.о. по директору ГБР и антимонопольному комитету. Так удобно. Никаких конкурсов и свой человек при деле
показати весь коментар
21.08.2020 15:55 Відповісти
Свалил, чтобы не подписывать документы по судье Вовку и прочим мразям из ОАСКа. Зассал, короч.
показати весь коментар
21.08.2020 15:53 Відповісти
Достаточно наколядовал, до конца своих дней хватит?
показати весь коментар
21.08.2020 16:05 Відповісти
Выперли таки...
Надеюсь, Зеля назначит на эту должность Портнова!
показати весь коментар
21.08.2020 16:26 Відповісти
Ахаха) Вполне может
показати весь коментар
21.08.2020 17:55 Відповісти
Еще одного позорника вычеркиваем. Вот и ладненько.
показати весь коментар
21.08.2020 17:26 Відповісти
очередное прокурорское сЦыкло отметилось и свалило с посады.
показати весь коментар
21.08.2020 17:47 Відповісти
і що?? Що воно там є що його немає
показати весь коментар
21.08.2020 18:39 Відповісти
в свое время его отобрал попеденик - и не ошибся . . . а потому что помог одесским ворам во власти - есть пленки "аквариумные"
показати весь коментар
21.08.2020 20:07 Відповісти
https://www.facebook.com/oleg.khvoshchevsky?__cft__[0]=AZXEgfVPxFAUc_Uf-JSLgK6NQk_Pz6BdxSGE2kBEzcMrnLjdRdKGBfuaJ790aafVwn87ehRJ2dLW7Z9roiZSiAg_O6m3uQgIPI67m4uFYF8YtIr57UOmEm7c4t60Wtz63P0&__tn__=-]C%2CP-R
https://www.facebook.com/oleg.khvoshchevsky?__cft__[0]=AZXEgfVPxFAUc_Uf-JSLgK6NQk_Pz6BdxSGE2kBEzcMrnLjdRdKGBfuaJ790aafVwn87ehRJ2dLW7Z9roiZSiAg_O6m3uQgIPI67m4uFYF8YtIr57UOmEm7c4t60Wtz63P0&__tn__=-]C%2CP-R Oleg Khvoshchevsky
.
https://www.facebook.com/oleg.khvoshchevsky/posts/310956216835006?__cft__[0]=AZXEgfVPxFAUc_Uf-JSLgK6NQk_Pz6BdxSGE2kBEzcMrnLjdRdKGBfuaJ790aafVwn87ehRJ2dLW7Z9roiZSiAg_O6m3uQgIPI67m4uFYF8YtIr57UOmEm7c4t60Wtz63P0&__tn__=%2CO%2CP-R 37 мин. ·

Лаура Ковеши-АНТИКОРРУПЦИОННЫЙ ПРОКУРОР Румынии посадила 14 тысяч ЧИНОВНИКОВ.Холодницкий с Луценко и Венедиктовой посадили ПЕЧЕНЬ
показати весь коментар
21.08.2020 23:33 Відповісти
+5
показати весь коментар
22.08.2020 04:17 Відповісти
ось і казочці кінець - вони були "чужими" на цьому святі життя. Тепер і справа ЗЛОчевського розвалиться і Україна йому ще буде відшкодовувати 6 млн. доларів! ХАХАХАХАХ! Насправді - НІ, ЗЛОчевського пристрелять...
показати весь коментар
22.08.2020 01:24 Відповісти
На создавали антикоррупционные органы, а толку НОЛЬ. Результатов нет., а бабло получают сумы приличные..Никто так и не посажен из коррумпированых чиновников, депутатов, министров, мэров.
показати весь коментар
22.08.2020 02:32 Відповісти
типичный бестолковый прокурор, которых в Украине абсолютное большинство. наконец-то.
показати весь коментар
22.08.2020 07:45 Відповісти
Назарцьо звільнився. Як швидко і просто. Написав один папірчик, а йому у відповідь написали інший. Кругообіг сміття в природі. А як довго главу САП та ***** обирали, які конкурси проводив парАшенка, щоб підібрати найбільш лояльних маріонеток на ці посади, які б виконували його політичні замовлення. Щось його колега з ***** по прислуговуванну олігарху засидівся у своєму кріслі. Певно, блазень і його шобла ще не придумали законний спосіб, як усунути слугу Свиночолого гетьмана і поставити натомість слугу "барадатай бабушкі"