5966 відвідувачів онлайн
442 1

Прикордонники перейшли на посилений режим несення служби напередодні Дня Незалежності

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби, передає Цензор.НЕТ

Зазначається, що посилений режим діятиме в період з 22 по 25 серпня.

Як пояснили прикордонники, посилений режим необхідний для гарантування високого рівня прикордонної безпеки, зменшення загроз військового і терористичного характеру.

"Для посилення безпеки і гарантування правопорядку як у пунктах пропуску, так і поза ними ДПСУ провела спільно з взаємодіючими органами і структурами комплекс додаткових заходів для забезпечення постійної готовності резервів", - додали у відомстві.

Крім того, на пунктах пропуску і КПВВ збільшать кількість додаткових нарядів для проведення посиленої перевірки осіб, які прямують як в Україну, так і з її території.

Завантаження...