6970 відвідувачів онлайн
2 417 33

"Слуга народу" Верещук пропонує створити Еко-Раду у столиці

"Слуга народу" Верещук пропонує створити Еко-Раду у столиці

26 серпня народний депутат Ірина Верещук зустрілась з представниками та головами київських громадських організацій. На зустрічі були підняті питання, які турбують киян, а саме: як буде розвиватись транспортна інфраструктура міста? Чому діюча міська влада ігнорує рівень забрудненості київських річок ? Що робити зі сміттям та що буде з зеленими насадженнями столиці, які вирубують з року в рік?

Ірина Верещук вважає, що саме громада має вирішувати, чого саме не вистачає місту чи району, оскільки лише кияни є справжніми господарями міста.

Нардеп надала пропозицію про необхідність створення Еко-Ради, в яку увійдуть прості кияни, представники громадських організацій та небайдужі мешканці міста, які отримають змогу приймати участь у житті столиці.

"Я вважаю, що має бути створене об'єднання людей, назвем його Еко-Ради. Люди отримають змогу бути почутими. Основою формування пріоритетів розвитку міста мають стати побажання киян, а не забудовників чи чиновників. Майбутня стратегія розвитку має вирішувати проблеми киян і саме ви будете формувати бачення міського голови. Існуючі напрацювання мають бути доведені до логічного завершення", - зазначила Ірина Верещук.

Народний депутат вважає, що між владою та громадою має бути діалог. Міський голова має приходити до більшості та вирішувати необхідність того чи іншого рішення.

"Якщо між громадою та міською владою буде взаємодія, живий діалог, то важливі для міста проекти будуть вирішуватись набагато швидше.

Сьогодні у нас з року в рік тягнеться питання реконструкції Бортницької станції аерації, існують питання й по заводу "Радикал" і решта проектів та питань, які діючий мер заморозив у часі. Всі ці справи треба довести до ума", - впевнена Ірина Верещук, яка нещодавно перемогла на партійних праймеріз "Слуги народу" на пост київського міського голови.

Топ коментарі
+44
Предлогаю создать маршрут куда ей пойти вместе с зебильной шоблой!
показати весь коментар
26.08.2020 17:28 Відповісти
+22
"Слуга народа" Верещук предлагает создать Эко-Раду в столице - Цензор.НЕТ 478

...
показати весь коментар
26.08.2020 17:40 Відповісти
+18
Корабельные сосны посадим!
показати весь коментар
26.08.2020 17:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Предлогаю создать маршрут куда ей пойти вместе с зебильной шоблой!
показати весь коментар
26.08.2020 17:28 Відповісти
А ты не предлОгай, ты - создавай
показати весь коментар
26.08.2020 17:30 Відповісти
Так шо его создавать? Маршрут давно известный, пусть идет - науй!
показати весь коментар
26.08.2020 17:39 Відповісти
МАРШРУТ?
"Слуга народу" Верещук пропонує створити Еко-Раду у столиці - Цензор.НЕТ 7224
показати весь коментар
26.08.2020 17:50 Відповісти
ВТОРОЙ МАРШРУТ.
"Слуга народу" Верещук пропонує створити Еко-Раду у столиці - Цензор.НЕТ 7408
показати весь коментар
26.08.2020 17:51 Відповісти
Корабельные сосны посадим!
показати весь коментар
26.08.2020 17:29 Відповісти
"Слуга народа" Верещук предлагает создать Эко-Раду в столице - Цензор.НЕТ 478

...
показати весь коментар
26.08.2020 17:40 Відповісти
Мы уже не рады этой раде .
показати весь коментар
26.08.2020 17:30 Відповісти
Всех бандитов, которые доят застройщиков объединяет одно: они всегда выступают с позиций защиты экологии города Киева.
Одни против стройки тк по их мнению, на месте строительства всегда планировался парк (где нибудь на пустыре-помойке на окраинах), другие считают что строители уничтожили сквер (посреди промзоны) и тд.
показати весь коментар
26.08.2020 17:32 Відповісти
Пришли типа "слугами". Уйдут, сбегут, кончат "******".
****** и запомнятся.
показати весь коментар
26.08.2020 17:34 Відповісти
Это правильно! Неравнодушным гражданам надо собраться и прогнать зеленую плесень! Потом и про зеленые насаждения можно позаботиться.
показати весь коментар
26.08.2020 17:36 Відповісти
Торпедна пилосмоктувачка...
показати весь коментар
26.08.2020 17:39 Відповісти
"Слуга народа" Верещук предлагает создать Эко-Раду в столице - Цензор.НЕТ 3151Туя
показати весь коментар
26.08.2020 17:40 Відповісти
"Слуга народа" Верещук предлагает создать Эко-Раду в столице - Цензор.НЕТ 8969
показати весь коментар
26.08.2020 17:41 Відповісти
І сьогоднішнього простору:
Посадили ми каштани, а виросла туя.
Обирали президента, а обрали .. (с)
показати весь коментар
26.08.2020 17:57 Відповісти
Прошмандень зеленая уже не знает, шоб еще такого придумать...
показати весь коментар
26.08.2020 17:41 Відповісти
быки засрали мой город
показати весь коментар
26.08.2020 17:41 Відповісти
"Слуга народу" Верещук пропонує створити Еко-Раду у столиці - Цензор.НЕТ 3919
показати весь коментар
26.08.2020 17:48 Відповісти
Хрипатая не страдает ложной скромностью и использует монобольшинство при первой возможности, это качество рагули говорит о ее плебейском происхождении.
показати весь коментар
26.08.2020 17:53 Відповісти
"Слуга народу" Верещук пропонує створити Еко-Раду у столиці - Цензор.НЕТ 5178
показати весь коментар
26.08.2020 17:55 Відповісти
Хай собі захисну маску з фільтром на рота пов'яже і захист, і Києву допоможе.
показати весь коментар
26.08.2020 17:56 Відповісти
Она тоже хочет денег. А стакан томатного сока - 500грн. Вот и приходится изворачиваться.
показати весь коментар
26.08.2020 17:58 Відповісти
лошадь
показати весь коментар
26.08.2020 18:15 Відповісти
Не кажи що киянам робити і кияни не скажуть куди тобі іти.
показати весь коментар
26.08.2020 18:21 Відповісти
ЭКО сосна учит жить!
показати весь коментар
26.08.2020 18:24 Відповісти
Спочатку думав - обмовляють її... Послухав неї... Ан ніт - не обмовляють. Вона таки повна дурепа!
показати весь коментар
26.08.2020 19:04 Відповісти
Она такая наглая и тупая, что не может понять куда её посылают !
показати весь коментар
26.08.2020 19:22 Відповісти
Базарная баба.
показати весь коментар
26.08.2020 21:54 Відповісти
Тільки що подивився на каналі ZIK (вмикаю його раз на тиждень, якщо щось не так) соло однієї з таких же НАЙМИТІВ НЕБІЖЧИКА. Голосувати за таких неможливо ніяк. А ось в Кащенка є вільні місця.
показати весь коментар
26.08.2020 22:33 Відповісти
Защищать экологию надо от чёрного рта Верещук.
показати весь коментар
26.08.2020 22:52 Відповісти
Почему действующая власть игнорирует? - спрашивает Верещак у себя и Преза.
показати весь коментар
26.08.2020 23:58 Відповісти
мммм... решила на экологию бить чтобы предвыборных очков набрать, которых с гулькин нос... как это предсказуемо, самый безотказный вариант, ну еше конечно коррупция, кто же не борется с коррупцией у нас!)
показати весь коментар
27.08.2020 07:43 Відповісти
Идиотка