11216 відвідувачів онлайн
32 654 208

Агент НАБУ Шевченко: "Визнаю, що Порошенко був адекватнішим, ніж Зеленський"

Позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко прокоментував рішення КС про неконституційність призначення Артема Ситника на посаду директора НАБУ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у фейсбуці.

Шевченко зазначив: "Сьогодні я публічно визнаю, що Петро Порошенко був більш адекватним, ніж Володимир Зеленський – перший принаймні розумів ризики і хоч через пень-колоду, але дотримувався домовленостей із західними партнерами.

Другий же просто-напросто втратив контроль над керуванням державою і вже не здатний впливати на будь-які процеси. Реально на сьогодні нашою країною керують чотири людини: Коломойський, Ахметов, Аваков і Медведчук. І я хз що з цим робити і як взагалі з усвідомленням цього факту жити тут далі".

Як передає Цензор.НЕТ, 28 серпня Конституційний суд визнав неконституційним указ про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України.

Топ коментарі
+66
Агент НАБУ Шевченко: "Признаю, что Порошенко был более адекватен, чем Зеленский" - Цензор.НЕТ 1797
показати весь коментар
28.08.2020 19:45 Відповісти
+59
зебилы потихоньку прозревают) Ну те у кого сохранились остатки мозгов и совести.
показати весь коментар
28.08.2020 19:41 Відповісти
+54
Прозревают ровно до тех пор пока им нового бубочку не выкатят.
показати весь коментар
28.08.2020 19:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
"Сьогодні я публічно визнаю, що Петро Порошенко був більш адекватним, ніж Володимир Зеленський..." - тільки тепер ти зрозумів? І ти вважаєш, себе адекватним?
показати весь коментар
29.08.2020 08:42 Відповісти
Цікаво було б знати, хто він сам такий, щоб оцінити його оцінку п'ятого президента України й шостого ********************.
показати весь коментар
29.08.2020 15:52 Відповісти
Да поймите вы Зелю!
В его электорате 50% за вступление в НАТО, 50% - против!
И как прикажете ему вести такую политику, чтобы удовлетворить всех их одновременно???
показати весь коментар
29.08.2020 10:06 Відповісти
Внештатный агент НАБУ Евгений Шевченко прокомментировал.........

Неужели на более весомого сотрудника НАБУ бабла не хватило? Эх, жадность таки погубит солнцеликого
показати весь коментар
29.08.2020 10:26 Відповісти
А что вы ждали от клоуна адекватных действий??
показати весь коментар
29.08.2020 14:31 Відповісти
Ні .. ми чекали ржачку , але зараз не ржемо бо скули звело...запрошуючи цирк в свій дім бажаеш розваг ...
показати весь коментар
29.08.2020 15:05 Відповісти
Реально на сегодняшний день нашей страной управляют четыре человека: Коломойский, Ахметов, Аваков и Медведчуk"...серед них е хтось реальний Українець, патріот своеі держави ,?… ) ні... місце заробітку....
показати весь коментар
29.08.2020 15:01 Відповісти
Реально на сегодняшний день нашей страной управляют четыре человека: Коломойский, Ахметов, Аваков и Медведчук.
---------------------

Для того кукловоды и сделали ставку на шута горохового, чтобы дергать его за ниточки. А 73% безмозглых думали, что голосуют за Голобородько.
показати весь коментар
29.08.2020 15:35 Відповісти
Сторінка 3 з 3