3 135 54

Зеленський: Масштабні вирубки лісу на Харківщині, які були рік тому, припинено

Зеленський: Масштабні вирубки лісу на Харківщині, які були рік тому, припинено

Президент Володимир Зеленський не побачив у Харківській області такого масштабу незаконної вирубки лісів, як це було рік тому.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

Зеленський під час спілкування зі ЗМІ заявив, що правоохоронці заявляють про припинення масштабних вирубок у регіоні.

"Коли я прилетів рік тому з приводу вирубки лісу, що я побачив?! Я побачив вирубку, діючу вирубку, ми відправили правоохоронців, як тільки вони не допускали різні бандитські угруповання туди, ми зупинили ці процеси. Мало того, ми бачили, як по області їхали машини, які вивозили ліс. Я цього зараз не бачу. Від правоохоронців я отримую інформацію, що в принципі масштабні вирубки лісу в Харківській області припинено", - запевнив президент.

Топ коментарі
+28
Вирубки припинено, в зв'язку з відсутністю лісу.
показати весь коментар
02.09.2020 15:41 Відповісти
+17
Зеленский: Масштабные вырубки леса на Харьковщине, которые были год назад, прекращены - Цензор.НЕТ 5715
показати весь коментар
02.09.2020 15:46 Відповісти
+13
Зеленский: Масштабные вырубки леса на Харьковщине, которые были год назад, прекращены - Цензор.НЕТ 205
показати весь коментар
02.09.2020 15:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вирубки припинено, в зв'язку з відсутністю лісу.
показати весь коментар
02.09.2020 15:41 Відповісти
масштабные прекращены, скоро будут полно масштабные.
показати весь коментар
02.09.2020 15:55 Відповісти
Не бреши, вувузєла, сисині пилорами як працювали, так і працюють, тільки не з таким розмахом, як раніше. Лісовози зі 100-літніми дубами все одно тихцем їдуть до Золочєва. Чувака просто "обілєтілі" і наказали зменшити апетити, щоби не так в очі кидалося.
показати весь коментар
02.09.2020 16:28 Відповісти
А активісти, що чинили спротив цьому свавіллю, досі в СІЗО.
Настали "інші часи" від зе-потвор!
показати весь коментар
02.09.2020 16:22 Відповісти
Горять 60 га лісу під Харківом. Хто ж буде рубати ліс, коли там горить?
показати весь коментар
02.09.2020 17:22 Відповісти
Нужно было просто перестать рубить! (с) Зе
)))
показати весь коментар
02.09.2020 22:40 Відповісти
Хтось ще вірить Пєчкіну?
показати весь коментар
02.09.2020 15:43 Відповісти
Скорее Пенкину )))
показати весь коментар
02.09.2020 15:49 Відповісти
Воры отчитались, что воровство прекращено...

Это не буба, а песня неспетая
показати весь коментар
02.09.2020 15:43 Відповісти
... всё украдено.
показати весь коментар
02.09.2020 15:44 Відповісти
" ...машины, вывозили лес. Я этого сейчас не вижу ....." Кого посадил , смешной ?
показати весь коментар
02.09.2020 15:43 Відповісти
ПропозиціїЗеленский: Масштабные вырубки леса на Харьковщине, которые были год назад, прекращены - Цензор.НЕТ 7776
показати весь коментар
02.09.2020 15:44 Відповісти
Год назад полиция не замечала на дорогах машины, перегруженные лесом?
Чем объясняется слепота ее сотрудников?
показати весь коментар
02.09.2020 15:44 Відповісти
Зеленский: Масштабные вырубки леса на Харьковщине, которые были год назад, прекращены - Цензор.НЕТ 1142
показати весь коментар
02.09.2020 15:47 Відповісти
так лес просто закончился вот и прекратились вырубки
показати весь коментар
02.09.2020 15:44 Відповісти
Зеленский: Масштабные вырубки леса на Харьковщине, которые были год назад, прекращены - Цензор.НЕТ 205
показати весь коментар
02.09.2020 15:46 Відповісти
Зеленский: Масштабные вырубки леса на Харьковщине, которые были год назад, прекращены... Шо вже нема чого рубать?
показати весь коментар
02.09.2020 15:44 Відповісти
Зеленский: Масштабные вырубки леса на Харьковщине, которые были год назад, прекращены - Цензор.НЕТ 5715
показати весь коментар
02.09.2020 15:46 Відповісти
Жаль ты янелох не видел, как ночью к твоему приезду мыли и клали асфальт, красили бардюры и пеньки, все это очковтирательство)) так что если ты чегото не видишь, это не значит что его нет... мудила!!
показати весь коментар
02.09.2020 15:48 Відповісти
*****!!! В какой параллельной вселенной?
показати весь коментар
02.09.2020 15:49 Відповісти
Зеленський: Масштабні вирубки лісу на Харківщині, які були рік тому, припинено - Цензор.НЕТ 3201
показати весь коментар
02.09.2020 15:54 Відповісти
всё срубили..
показати весь коментар
02.09.2020 15:50 Відповісти
Зеленский: Масштабные вырубки леса на Харьковщине, которые были год назад, прекращены - Цензор.НЕТ 2801
показати весь коментар
02.09.2020 15:53 Відповісти
Как житель Харьковщины скажу : как резали ,так и режут ,менты и сбу как крышевали так и крышуют
показати весь коментар
02.09.2020 15:54 Відповісти
подтверждаю!
показати весь коментар
02.09.2020 19:46 Відповісти
Дебил сегодня пожары на харьковщину привез. Пристрелите кто-то это тупое нефартовое существо.
показати весь коментар
02.09.2020 15:54 Відповісти
конечно прекращены...уже все вырубили
показати весь коментар
02.09.2020 15:57 Відповісти
Зеленський: Масштабні вирубки лісу на Харківщині, які були рік тому, припинено - Цензор.НЕТ 5444
показати весь коментар
02.09.2020 16:00 Відповісти
Зеленський: "У мене немає жодної реакції на хабарників і зрадників цієї країни".
показати весь коментар
02.09.2020 16:05 Відповісти
"Я этого сейчас не вижу...."

Ну, ясень пень - откат получил и от счастья закрыл глаза!
показати весь коментар
02.09.2020 16:05 Відповісти
ОСЛАБЛЯТЬ влияние луны рубить лес
показати весь коментар
02.09.2020 16:06 Відповісти
И как бы при чём тут мендель для осла?
показати весь коментар
02.09.2020 16:13 Відповісти
Верим,Вова,верим.И бурштин уже не моют,и контрабанду не возят,и взяток не берут.И даже Порох с Гладковским больше года уже в тюрьме сидят.😀
показати весь коментар
02.09.2020 16:08 Відповісти
вырубка, стой раз, два
показати весь коментар
02.09.2020 16:10 Відповісти
https://businessviews.com.ua/ru/studies/id/pochemu-es-tak-hochet-otmeny-moratorija-na-eksport-lesa-1824/
показати весь коментар
02.09.2020 16:19 Відповісти
Напоминает операцию "ы": все что можно было украсть - украдено до нас!
показати весь коментар
02.09.2020 16:20 Відповісти
"... что, в принципе, масштабные вырубки леса в Харьковской области прекращены", - заверил президент."

Десь так сем, восем.
02/09/2020 Харківська область: за добу рятувальники ліквідували 44 пожежі в природних екосистемахЗеленський: Масштабні вирубки лісу на Харківщині, які були рік тому, припинено - Цензор.НЕТ 8337
показати весь коментар
02.09.2020 16:22 Відповісти
так должен же кто то позаботиться о зелени
показати весь коментар
02.09.2020 16:23 Відповісти
...и ножкой такой топнул ! ""
показати весь коментар
02.09.2020 16:24 Відповісти
а шо там бурштин ?
показати весь коментар
02.09.2020 16:31 Відповісти
Все, що при "зелених" не вирубали, то спалили.
показати весь коментар
02.09.2020 16:44 Відповісти
Нехай Нелох поїде в Закарпаття. Переконається, що там вирубки у самому розпалі.
показати весь коментар
02.09.2020 16:50 Відповісти
Від право охрєнітєлєй він отримує інформацію, що тепер машин з лісом не видно )))
показати весь коментар
02.09.2020 16:57 Відповісти
Український ліс першим інтегрувався в європейську економіку ще за Петі.
показати весь коментар
02.09.2020 17:03 Відповісти
Что этот карлик несет. Тут как рубили, так и рубят, просто уже рубить нечего почти.
показати весь коментар
02.09.2020 17:04 Відповісти
піста лісу... не залишилось
показати весь коментар
02.09.2020 17:11 Відповісти
Що не вирубали,то вигоріло,але проблеми немає
показати весь коментар
02.09.2020 17:54 Відповісти
Конечно прекращены, голобородько своим визитом пожар спровоцировал. Там вырубать уже нечего будет
показати весь коментар
02.09.2020 18:09 Відповісти
Кого та як покарали?......................БРЕХЛО!!!
показати весь коментар
02.09.2020 21:20 Відповісти
Зе- масштабная вырубка прекращена, начинаем масштабные поджёги
показати весь коментар
02.09.2020 22:10 Відповісти
хорошо.
показати весь коментар
03.09.2020 06:10 Відповісти
Когда бубочка поедет в Карпаты и янтарные государства?
показати весь коментар
03.09.2020 11:51 Відповісти