На Полтавщині зафіксували захворювання на лихоманку Західного Нілу, - ЦГЗ

Житель Зіньківського району Полтавської області захворів на лихоманку Західного Нілу. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ, передає Цензор.НЕТ.
У хворого підвищилася температура до 39 градусів, з'явилася слабкість і ломота в м'язах. Його оглянув сімейний лікар і госпіталізував. Фахівці вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ виявили антитіла igG до вірусу Західного Нілу.
У ЦГЗ зазначають, що вакцини для профілактики цього захворювання немає. Його переносять комарі, документальних випадків зараження від людини немає.
За даними Центру, в Україні є ензоотичні території цього вірусу.
Щоб уберегтися від укусів комарів, ЦГЗ рекомендує:
- надягати одяг з довгими рукавами з щільної тканини;
- використовувати засоби проти комах;
- за необхідності робити дезінсекцію приміщення.


Да пусть хоть оспа будет, никто теперь властям не поверит после дурантина.
И вот в этом самое страшное, в том, что больше не верят властям.
Хоть чума, хоть холера - не поверят.
А ведь если будет настоящая эпидемия, дифтерии например, или кори, вот когда начнется ужас то из-за того, что властям больше не верят.