11613 відвідувачів онлайн
70 466 636

Медведчук і росіяни контролюють три напрями правоохоронної системи України, - Шабунін

Медведчук і росіяни контролюють три напрями правоохоронної системи України, - Шабунін

Керівник ЦПК Віталій Шабунін розповів про вплив кума Путіна Віктора Медведчука на правоохоронну систему України.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Як ми в ЦПК і попереджали генпрокурорка Зеленського віддала юристу Медведчука (Якубовському) такі напрями:

- Спеціалізовану прокуратуру у сфері нагляду за кримінальними провадженнями про військові злочини та у сфері оборонно-промислового комплексу.

- Департамент організації, проц.керівництва розслідування та обвинувачення у провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку з масовими процесами у 2013-2014 роках. (Це департаменти щодо злочинів майдану).

- Департамент проц.керівництва у провадженнях про катування та інші порушення прав громадян правоохоронним органами", - написав він.

Тепер, за словами Шабуніна, завдяки Зеленському, Медведчук і росіяни контролюють і три надважливі напрями правоохоронної системи України.

"Я не бачу іншого способу врятувати країну, окрім як в масовий, мирний спосіб зносити Зеленського (разом з усією цією шоблою).

Цього разу треба врахувати уроки Революції Гідності. Зносити треба разом з продажними ВРП, КСУ, ОАСК та усіма іншими продажними потворами", - резюмував керівник ЦПК.

Медведчук і росіяни контролюють три напрями правоохоронної системи України, - Шабунін 01

Топ коментарі
+86
Поки що, трольня продовжує розносити кацапську брехню про мародера. Не приводяжи жодного реального факта, на підтвердження. Хоча сьомий рік намагаються їх наколупати.
Цікаво. Чия це трольня?
показати весь коментар
11.09.2020 11:08
+45
А ведь как Шабунины и прочие топили за Бубочку и клеймили "порохоботов" год назад.
показати весь коментар
11.09.2020 10:58
+40
а зачем было его выбирать?
ведь изначально было ясно, что это сговор кремля и коломойского любыми способами дискредитировать Порошенко и поставить своего управляемого президента актёра
показати весь коментар
11.09.2020 11:05
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 7 з 7
да сносить то надо но нужно чем-то заменить потому что опять будет реванш и опять воткнут
своего клоуна.
показати весь коментар
11.09.2020 23:11 Відповісти
Вы такой точности кацапского оружия еще не видели и таких лгунов. Каждый должен это видеть!)))))))))))))))))))
https://www.facebook.com/vadim.lukashevich.7/videos/1835165203290170/
показати весь коментар
11.09.2020 23:34 Відповісти
Я угорала от этого видео в конце августа!!!🤣🤣🤣,Так это еще и было на Международных Ежегодных учениях на полигоне под Астраханью.... Опозорились со своими танками на весь мир.
И там же опозорились с С400 ! При пуске ракета ,толком не взлетев,рухнула на солдат....
показати весь коментар
12.09.2020 02:38 Відповісти
А на хрена было его выбирать, снесун шабунька????? Ведь сразу было понятно, что это зеленое дер-мо, и будет только ХУЖЕ!
показати весь коментар
11.09.2020 23:47 Відповісти
Понятно.... Вас устраиваут имеющееся своё дерьмо? Уже привыкли к запаху...??
Говорят же:"Своё дерьмо не пахнет..."
Значит не надо что-то делать?
показати весь коментар
12.09.2020 02:43 Відповісти
"Щоб врятувати країну, треба зносити Зеленського", - Шабунін - Цензор.НЕТ 9584
показати весь коментар
11.09.2020 23:48 Відповісти
"Щоб врятувати країну, треба зносити Зеленського", - Шабунін - Цензор.НЕТ 3457
показати весь коментар
11.09.2020 23:54 Відповісти
А ждуны и терпилы в нарабсее. еще потуже затянув пояса, бо санкции, будут на коленях ожидать манну небесную... Ненилы конченные.
показати весь коментар
12.09.2020 03:24 Відповісти
Я за цим персонажем не стежу, але, здається, він з "великих борців" з =баригою=, чи не так ?
показати весь коментар
12.09.2020 00:54 Відповісти
На день незалежності моляться ,.. особливо коли пандемія і війна ..., а не цирк роблять ..., з Сердючкою ...,
Що ви чекайте украінці ?…. Невже покращення ?………

)?
показати весь коментар
12.09.2020 01:31 Відповісти
Шабунін говорить правильно !!!.., час обеднуватися всім проукраїнським , достали вже , що мало ворогів ?
...
показати весь коментар
12.09.2020 01:36 Відповісти
Ну и с кем тот Шабунин уже объеднался?
Или с ним уже никто не хочет?
показати весь коментар
12.09.2020 04:13 Відповісти
Не хочуть?)) що хтось такий правильний ?… без гріха , до дій по відношенню до держави?… може завилини прочистити , про дії , чи вчинки?????всіх ..., хочуть Україну ,..?, повині взяти і обеднатися заради неї .
.. я за те щоб Шабунін вибачився що Петра трулив, хоча його було за що , за не рішучість, а Петра за Арсенія принаймі , хоча і Арсенія може було за що но він був як Шабунін проукраїнський ., що ворогів не було?? Позор ..,
Довели державу ..., своїми амбіціями...клоуна вибрали
показати весь коментар
12.09.2020 13:14 Відповісти
https://forum.sevastopol.info/viewtopic.php?t=783304&f=56&sid=1e1d63875d34ade1196faed02941e7d6#p23649194 мечты корешей зиленского в далёком 2014м ....
показати весь коментар
12.09.2020 02:36 Відповісти
немного жЫвотного юмора
показати весь коментар
12.09.2020 02:37 Відповісти
Украинский блогер и журналист Александр Костюк пишет на своей странице в соцсети Facebook,
сначала Шабунин, Дроздов, Буткевич, Бутусов, Тягнибок, Билецкий своей ложью уничтожают Порошенко, который реально поднял армию, дал 300-летним крепостным возможность свободно и на равных ехать в Европу, дал впервые в истории украинцам возможность молиться в своей, законной украинской церкви.


Уничтожали Порошенко, который додавливал Москву санкциями, поднимал оборону и экономику. Уничтожали Порошенко сознательно, системно, не имея никакой патриотической, государственной альтернативы. Прекрасно понимая, что вместо него придут пророссийские силы.

То есть, своими действиями украинские фейковые националисты сознательно привели к власти русских коллаборационистов
.
А теперь начинают «петь» о том, что нужно «сносить Зеленского».
Логично, что возникает вопрос: какова цель таких патриотов? На самом деле они управляются Кремлем. И их цель - постоянный хаос, анархия в Украине и даже гражданская война.
показати весь коментар
12.09.2020 03:00 Відповісти
Не підкажете де ікону святого Петра можна придбати, щоб я міг щодня молитися за звільнення від 300 річного кріпацтва!
показати весь коментар
12.09.2020 03:40 Відповісти
А без иконы не можешь обойтись? Может достаточно своих мозгов?
показати весь коментар
12.09.2020 03:43 Відповісти
Нажаль мізків достатньо лише щоб зрозуміти, що звільнення Петром від 300 річного кріпацтва це суцільна маячня, в яку може вірити лише імбецил.
показати весь коментар
12.09.2020 03:50 Відповісти
Маячня у тебя в голове. А то, что Петро добился безвиза просто факт с которым не поспоришь.
Да и что с тобой спорить- только время тратить. Неинтересно.
показати весь коментар
12.09.2020 04:00 Відповісти
Ты сам себе ответил: то, что Петр добился безвиза просто факт.
Но нахера подавать это как освобождение от 300 летнего крепосничества?
показати весь коментар
12.09.2020 04:05 Відповісти
Ах какие мы нежные- не так сказано? Вам еще и преподнести на тарелочке с голубой каемочкой и разрешения спросить как выразиться, чистоплюи? Не заслужили-с.
показати весь коментар
12.09.2020 04:11 Відповісти
Ну будь по твоему. Иди дальше празднуй освобождение Петром из трехсотлетнего крепачества.
показати весь коментар
12.09.2020 04:24 Відповісти
Вибравши клоуна і то не українця ти доказав , що передане 300 років днк предків кріпацтва .., тобі передалося..
показати весь коментар
12.09.2020 13:04 Відповісти
проблема , що він не міх обеднати їх всіх , вони були проукраїнські , як і Яценюк..коли в державі стільки населення прорашинські , нереально комусь самому щось побудувати..Хоча їм всім не хватало рішучості , занадто інтелігентні..., в 14 15 році ніхто не чистив тили , не ловив сепарів і, їх лідерів ,
показати весь коментар
12.09.2020 13:25 Відповісти
Зеленський так і не зрозумів, що путін воював не з Порошенком, а з Україною.
показати весь коментар
12.09.2020 03:04 Відповісти
Альбінос! А шо такоє? Це ж абинепорох, він такий.
показати весь коментар
12.09.2020 03:17 Відповісти
та не, там все проще. Он тоже - янелох.
показати весь коментар
12.09.2020 03:26 Відповісти
Альбинос переобувается. А то видно как он в овно вступил. Кто следующий за ним начнет туфли отмывать?
показати весь коментар
12.09.2020 03:47 Відповісти
помилка...
підозрювати Шабуніна у будь-яких політичних поглядах.

Він "вище політики"..
він БОРЕЦЬ З Корупцією...
показати весь коментар
12.09.2020 09:38 Відповісти
"Чтобы спасти страну, надо сносить Зеленского", - Шабунин

Так иди, сноси. Или пусть за тебя это сделают другие, а ты отсидишься ?
Тут уже надо или свои грехи смывать или уже остаться при них навсегда.
Думай, только недолго. А то снесут тебя
показати весь коментар
12.09.2020 04:06 Відповісти
ЕТАПИ ВЕЛИКОГО ШЛЯХУ ВИДАТНОГО БОРЦЯ З КОРУПЦІЄЮ.
.....
2017

"Чтобы спасти страну, надо ...", - Шабунин
....І побіг "спасать"(за грантом)

....
2020.
"Чтобы спасти страну, надо ...", - Шабунин

....І побіг "спасать"(за грантом)
показати весь коментар
12.09.2020 09:36 Відповісти
репост

sv_bombardier ( 12.09.2020 09:33)
Гордон не договаривает - Зеленский и есть путлеровский агент, как и Лолита.
показати весь коментар
12.09.2020 10:17 Відповісти
устами шабунина глаголет истина. то что говно зеленое надо гнать сцаной тряпкой и пинками в зад, так это однозначно.редкостное дерьмо однако.
показати весь коментар
13.09.2020 19:31 Відповісти
Сторінка 7 з 7